|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Portek oddaje seta koledze. czesc przyjacielu  co slychac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Portek oddaje seta koledze. czesc przyjacielu  co slychac ? Zyje sobie, odliczam dni do konca Rafaela w turnieju. To juz wkrotce!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Odliczac kazdy moze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260 |
AMG go go! Po seta a potem lay 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
J.Pegula/T.Townsend settttt jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Jakiekolwiek przeslanki, ze Ginepri moze powalczyc z Isnerem? Czy raczej Amerykaniec klepnie go dosc latwo? powalczy ginepri, po kolezensku jasiek seta odda przez co zrobia overka  Tak, masz racje, profesjonalny tenisista bedzie marnował siły, co jest bardzo waznym czynnikiem na szlemie, na rzecz seta koledze.  jeszcze sie mecz nie zaczal a juz sie smiejesz? to sie zdziwisz, bo tu kazdy ze jasiek zlozy ginepriego, a bedzie inaczej bo 4sety mysle bite, a z tymi silami to jak niby bylo w meczu radwanskich ze niby aga miala seta oddac z siostra  ja się smieje z Twoich teorii. Ja miałem 2:0 Agę bo własnie takie teorie są czysto idiotyczne i sportowo nie poparte 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Portek albo sie oszczedza albo to co sie z nim dzieje jest dziwne, a to mnie martwi, bo Portka nie da sie nie lubic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Wawrin  zagrał tego gema jak osioł
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla? a co oddał mu 2 set by jest jego kolegą?  ja pier.. ogarnij sie człowieku. Cipolle każdy tutaj lekcewarzy bo gra na ziemi głownie, jednak na hardzie ma bardzo nieprzyjemne podanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla? Nigdy nie wiadomo co siedzi w głowie zawodnikowi i nigdy się nie dowiemy. Tak na prawdę nigdy nie ma 100% pewnych typów bo taki jest sport i po co jakieś dziwne teorie przypisywać  Amerykańce pewnie myślą że Radwańska przegrała bo kaca miała bo przeciez polski naród to taki rozpity jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jakiekolwiek przeslanki, ze Ginepri moze powalczyc z Isnerem? Czy raczej Amerykaniec klepnie go dosc latwo? powalczy ginepri, po kolezensku jasiek seta odda przez co zrobia overka  Tak, masz racje, profesjonalny tenisista bedzie marnował siły, co jest bardzo waznym czynnikiem na szlemie, na rzecz seta koledze.  Patrz, ale np. pozniej Kerber oddala seta Adze, bo sa przyjaciolkami  Tak by bylo 6-1 6-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
@tronk co Ty opowiadasz tutaj to szok 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Muller po seta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2009
Posty: 9,775 |
co myslicie o grze na mchale???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Siema Chela 2.10  Nara
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,175 |
Siema Chela 2.10  Nara Nara Nara 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla? a co oddał mu 2 set by jest jego kolegą?  ja pier.. ogarnij sie człowieku. Cipolle każdy tutaj lekcewarzy bo gra na ziemi głownie, jednak na hardzie ma bardzo nieprzyjemne podanie. z tym kolega to juz ty napisales, oddal 2sety wiadomo w jakich celach, rywal z ziemi, mogl spokojnie kontrolowac to spotkanie i tak tez zrobil, przechodzac do kolejnej rundy, jutro bedzie zupelnie inny dolgo. No i smiesza mnie takie teksty ''ogarnij sie'' boki zrywac  dzieki ci bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
crova@ a wczoraj dolgo moze tez ze sportowym podejsciem podszedl do meeczu z cipolla? a co oddał mu 2 set by jest jego kolegą?  ja pier.. ogarnij sie człowieku. Cipolle każdy tutaj lekcewarzy bo gra na ziemi głownie, jednak na hardzie ma bardzo nieprzyjemne podanie. z tym kolega to juz ty napisales, oddal 2sety wiadomo w jakich celach, rywal z ziemi, mogl spokojnie kontrolowac to spotkanie i tak tez zrobil, przechodzac do kolejnej rundy, jutro bedzie zupelnie inny dolgo. No i smiesza mnie takie teksty ''ogarnij sie'' boki zrywac  dzieki ci bardzo  ja pierdole, w szlemach oddaje 2 sety free tylko zeby pograc sobie, szok.  od tego to on treningi ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|