Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14
#489623 21/02/2006 17:32
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

Czy gdy wyburzę jakiś upgreadowany budynek i postawię go na nowo to będzie miał nadal te upgready?

Bonus: Unibet
#489624 21/02/2006 17:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Nie

#489625 03/04/2006 22:06
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

Jak tam Wasze wioski?

Jutro stawiam czwartą, w tej chwili mam 1410 popa i intensywnie się rozwijam.. a Wam jak idzie?

#489626 03/04/2006 23:32
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Ja juz 8 wiosek ponad 4000pop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489627 04/04/2006 11:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
5 wiosek, ponad 3000pop.
Niestety straciłem 1 wioske z popem ponad 700, teraz albo ja odbije albo mnie zniszcza całkowicie. Jednak powalcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489628 04/04/2006 12:10
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
977 pozycja, 2329 popa, 5 wiosek, moja okolica dosc spokojna nie ma powazniejszej konkurencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#489629 04/04/2006 16:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
8 wioch, pop ponad 4600, okolica w miare spokojna

#489630 04/04/2006 16:10
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
U mnie 4 wioski pop 1117.

Czy jest na forum ktos z sojuszu PA.AA.pl? Albo z ktoregos podobnego? Bo ciagle mam klopot z jednym kolega ktory co jakis czas atakuje kogos z mojego sojuszu. Potem my musimy zaatakowac jego i zaraz PA.AA.pl nas no i tak w kolko.

Wojtek

#489631 04/04/2006 19:56
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

własnie się zalogowałem... na serwerze 5.. wybrałem rzymian..

jakieś ciekawe rady dla nowicjusza w co inwestować etc ?

pozdr,

#489632 04/04/2006 20:42
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Nowy Wk :
wiekszosc z s3 to w PL albo Pav jest.

Co to za koles??

Baqu :
ekonomi, ekonomia i jeszcze rz ekonomia.

#489633 04/04/2006 20:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Baqu :
ekonomi, ekonomia i jeszcze rz ekonomia.

własnie rozbudowywuje poletka...

mmm ale lepiej kazde z nich utrzymywać na tym samym poziomie, czy np jedno miec na 10 a reszte na załozmy 1 ?

#489634 04/04/2006 21:18
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
wszystkie w miare rownomiernie lepiej rozwijac!! Pzdr

#489635 05/04/2006 11:22
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
N
Pooh-Bah
Pooh-Bah
N Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Quote
Nowy Wk :
wiekszosc z s3 to w PL albo Pav jest.

Co to za koles??

Alamo: (-175|12)
Tribe: Gauls
Alliance: PA.AA.pl
Leader: DODI

Wczoaraj czy przedwczoraj wyslal do mnie 75 szpiegow. Wczesniej tez atakowal wiele razy nasz sojusz - 2 razy zniszczylismy jego armie ale nic to nie daje - jak tylko wytrenuje nowa znowu zaczyna.
Nie bardzo to rozumiem bo surowcow albo w ogole nie zdobywa albo bardzo malo a traci i on i jego sojusznicy i my mase wojska.

Wojtek

#489636 05/04/2006 12:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Okolo 2 miesiecy temu skasowalem oba konta na 3 i 4 serverze. Nudno bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ma ktos namiary na jakas fajna giere?

#489637 05/04/2006 13:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Nowy Wk daj swoj nck z gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489638 05/04/2006 18:39
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Quote
Ma ktos namiary na jakas fajna giere?

nie wiem czy znasz, [url]www.tibia.com [tibia.com][/irl] oderwie cie od rzeczywistości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489639 05/04/2006 18:40
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141

#489640 05/04/2006 20:56
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Moj brat ostro pociska w tibie na selenie, mi sie za bardzo nie podoba

#489641 10/04/2006 19:00
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Quote
Okolo 2 miesiecy temu skasowalem oba konta na 3 i 4 serverze. Nudno bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ma ktos namiary na jakas fajna giere?

www.thecrims.com [thecrims.com] & http://pl3.space-pioneers.net/home.shtml

jak można się zapisać do jakiegoś sojuszu ?! znalazłem "alliance " = Kingdom of Poland , zna ktoś moze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#489642 10/04/2006 20:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397

Wyślij posta do jakiegoś koleżki z sojuszu, który Cie interesuje z pytaniem o przyłączenie się.. Jak się zgodzi to odbierz zaproszenie w Embassy..

Strona 12 z 14 1 2 10 11 12 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, betowiec, alfa, forty, Lukasz111, aker, burbon, rymoholik, Akhu, Sensei, latajaca_holenderka, 11kera11), 2,741 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,041
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1