|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Czy gdy wyburzę jakiś upgreadowany budynek i postawię go na nowo to będzie miał nadal te upgready?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Jak tam Wasze wioski?
Jutro stawiam czwartą, w tej chwili mam 1410 popa i intensywnie się rozwijam.. a Wam jak idzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Ja juz 8 wiosek ponad 4000pop <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
5 wiosek, ponad 3000pop. Niestety straciłem 1 wioske z popem ponad 700, teraz albo ja odbije albo mnie zniszcza całkowicie. Jednak powalcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
977 pozycja, 2329 popa, 5 wiosek, moja okolica dosc spokojna nie ma powazniejszej konkurencji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
8 wioch, pop ponad 4600, okolica w miare spokojna
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
U mnie 4 wioski pop 1117.
Czy jest na forum ktos z sojuszu PA.AA.pl? Albo z ktoregos podobnego? Bo ciagle mam klopot z jednym kolega ktory co jakis czas atakuje kogos z mojego sojuszu. Potem my musimy zaatakowac jego i zaraz PA.AA.pl nas no i tak w kolko.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
witam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
własnie się zalogowałem... na serwerze 5.. wybrałem rzymian..
jakieś ciekawe rady dla nowicjusza w co inwestować etc ?
pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Nowy Wk : wiekszosc z s3 to w PL albo Pav jest.
Co to za koles??
Baqu : ekonomi, ekonomia i jeszcze rz ekonomia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Baqu : ekonomi, ekonomia i jeszcze rz ekonomia. własnie rozbudowywuje poletka... mmm ale lepiej kazde z nich utrzymywać na tym samym poziomie, czy np jedno miec na 10 a reszte na załozmy 1 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wszystkie w miare rownomiernie lepiej rozwijac!! Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Nowy Wk : wiekszosc z s3 to w PL albo Pav jest.
Co to za koles?? Alamo: (-175|12) Tribe: Gauls Alliance: PA.AA.pl Leader: DODI Wczoaraj czy przedwczoraj wyslal do mnie 75 szpiegow. Wczesniej tez atakowal wiele razy nasz sojusz - 2 razy zniszczylismy jego armie ale nic to nie daje - jak tylko wytrenuje nowa znowu zaczyna. Nie bardzo to rozumiem bo surowcow albo w ogole nie zdobywa albo bardzo malo a traci i on i jego sojusznicy i my mase wojska. Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Okolo 2 miesiecy temu skasowalem oba konta na 3 i 4 serverze. Nudno bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ma ktos namiary na jakas fajna giere?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,966 |
Nowy Wk daj swoj nck z gry <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
Ma ktos namiary na jakas fajna giere? nie wiem czy znasz, [url] www.tibia.com [ tibia.com][/irl] oderwie cie od rzeczywistości <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Moj brat ostro pociska w tibie na selenie, mi sie za bardzo nie podoba
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Okolo 2 miesiecy temu skasowalem oba konta na 3 i 4 serverze. Nudno bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ma ktos namiary na jakas fajna giere? www.thecrims.com [ thecrims.com] & http://pl3.space-pioneers.net/home.shtmljak można się zapisać do jakiegoś sojuszu ?! znalazłem "alliance " = Kingdom of Poland , zna ktoś moze ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,397 |
Wyślij posta do jakiegoś koleżki z sojuszu, który Cie interesuje z pytaniem o przyłączenie się.. Jak się zgodzi to odbierz zaproszenie w Embassy..
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|