|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Kerber tak w ogole w tej sukience + ta oczojebna bluzka wygląda jak Rumunka na straganie Djoko też to przeżywał  Djoko to Smerfy pamietam mial 2lata temu albo rok na USOppen  To poł rodziny na niebiesko na trybunach. A nie jakieś Smoki czy coś? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
Radwańskie  Flavia  i do spania PS. Analitycs. Ojca nie mam bo mi zmarł 3 misiące temu, mam 21 lat od 2 lat mieszkam sam i sam się utrzymuje, taraz pomagam młodszemu bratu i matce, wylądowałem w kiepskiej sytuacji, nie będącej następstwem bukmacherki, nie bede nic wiecej tłumaczył bo innych może to denerwować. Boli mnie tylko że taka opinia przez was tutaj się na mnie teraz zagnieździ. zadzwonie do ciebie i odwiedze w bielsku(musze i tak sie spotkac z kilkoma z podbeskidzia w celach biznesowych) daleko nie mam  odwiedze grob swietej pamieci twojego ojca a przeprosiny oglosze na mecz pl  zadzwonie w przyszlym tyg majac wiecej czasu dobranoc wszystkim nie ma problemu  Wyrazy współczucia  wiem co to strata Ojca sam nie mam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,897 |
Radwańskie  Flavia  i do spania PS. Analitycs. Ojca nie mam bo mi zmarł 3 misiące temu, mam 21 lat od 2 lat mieszkam sam i sam się utrzymuje, taraz pomagam młodszemu bratu i matce, wylądowałem w kiepskiej sytuacji, nie będącej następstwem bukmacherki, nie bede nic wiecej tłumaczył bo innych może to denerwować. Boli mnie tylko że taka opinia przez was tutaj się na mnie teraz zagnieździ. zadzwonie do ciebie i odwiedze w bielsku(musze i tak sie spotkac z kilkoma z podbeskidzia w celach biznesowych) daleko nie mam  odwiedze grob swietej pamieci twojego ojca a przeprosiny oglosze na mecz pl  zadzwonie w przyszlym tyg majac wiecej czasu dobranoc wszystkim Synek ale z drugiej strony skoro chłopak nie jest Ci nic winny po kij się wpierdzielasz między Wódkę a Zakąskę? verbi bo jezeli to prawda i lukasz rzeczywiscie stracil ojca(a po tym w jaki sposob sie wypowiada) coraz bardziej w to wierze wpierdalam??????? no tak to ja pomagalem ustalic imie nazwisko i dokladny adres pewnemu kolesiowi i jezeli skrzywdzilem kropke to wkrotce poprosze omiesiecznego bana i oficjalnie przeprosze na forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
Weźcie swoje prywatne "sprawy" załatwiajcie na PW.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Weźcie swoje prywatne "sprawy" załatwiajcie na PW. Dokładnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Kerber tak w ogole w tej sukience + ta oczojebna bluzka wygląda jak Rumunka na straganie Djoko też to przeżywał  Djoko to Smerfy pamietam mial 2lata temu albo rok na USOppen  To poł rodziny na niebiesko na trybunach. A nie jakieś Smoki czy coś?  Dino Dinozaur. Z całym szacunkiem dla Eurosportu ale kurde przełączam na angielski komentarz bo jesteś kobieto tragiczna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Weźcie swoje prywatne "sprawy" załatwiajcie na PW. Dokładnie.  zdaje się że DMTP zostało na quasi ucięte, więc o czymś musi być pierdolenie, bo przecież nie o tenisie... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 7,748 |
Radwanskie trzymac teraz podanie prosze!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Flawia bardzo slabo wyglada
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
stawiam na Kerber, Flavii utrzymanie podania graniczy z cudem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
flavia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Kerber utrzymala, teraz bankowo brejk
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 421 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
Flavia z 3-1 jeszcze odda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Janko albo zajedzie Novaka, albo sam się zajedzie, niestety prędzej opcja nr 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Flavia musisz obronic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 11,123 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|