Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 33 z 40 1 2 31 32 33 34 35 39 40
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
nie lubie Nadala ale on to by musial 1 nogi nie miec i o kuli grac by z Panienka przegrac wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Danielsan
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra

na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme smile on kocha wygrywac po prostu smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by tronk
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem blush juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa

to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie laugh laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Co te baby robią w tym deblu to ja nie wiem ... mad

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Danielsan
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra

na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme smile on kocha wygrywac po prostu smile
jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany smile

a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by tronk
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem blush juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa

to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie laugh laugh

co 3miesiace? confused powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by Damianho
Roddick ja sie pytam czemu on nie gral tak z Benkiem jak dom stawialem ?

to gdzie Ty teraz mieszkasz ? frown


u rodzicow boli

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Danielsan
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra

na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme smile on kocha wygrywac po prostu smile
jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany smile

a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach piwo

a propo meczu djok/ferd to chyba patrzac na kursy w ferda mozna pocelowac bo 1,5 na djoko chyba nie adekwantne do szans

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by tronk
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem blush juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa

to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie laugh laugh

co 3miesiace? confused powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem

o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz laugh

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Roddick grasz jak ostatnia menda laugh katastrofalnie

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by tronk
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem blush juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa

to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie laugh laugh

co 3miesiace? confused powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem

o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz laugh


a no masz racje moja pomylka z pamieci wszystko pisalem, dzieki ze mi w taki elokwentny i dosadny sposob to wyjasniles aplauz

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Danielsan
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Danielsan
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra

na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme smile on kocha wygrywac po prostu smile
jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany smile

a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach piwo

a propo meczu djok/ferd to chyba patrzac na kursy w ferda mozna pocelowac bo 1,5 na djoko chyba nie adekwantne do szans
2.50 to napewno value na Feda który gra znakomicie w tym turnieju

Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Czesciej do sieci podbiegaj Roddick piwo

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
muray pewnie liczyl ze rodd troche pomeczy nadala, to sie zdziwil laugh

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Gabashvili
Originally Posted by tronk
Originally Posted by Gabashvili
[quote=tronk]a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem blush juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa

to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie laugh laugh

o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz laugh


a no masz racje moja pomylka z pamieci wszystko pisalem, dzieki ze mi w taki elokwentny i dosadny sposob to wyjasniles aplauz

polecam się na przyszłość piwo

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Rafa bardziej zmeczy sie na rozgrzewce z Murkiem niz w tym meczu

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Roddick 3bp shocked

Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
G
a.k.a. "Lyon"
a.k.a. "Lyon"
G Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
ale go wkręcił Rafa teraz

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Poszedł Rod @101 grin

Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Andy sie za bardzo podniecil... blush

Strona 33 z 40 1 2 31 32 33 34 35 39 40

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, rymoholik, $-man, forty, aker, burbon, ANZELMO), 1,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,583
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1