|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
nie lubie Nadala ale on to by musial 1 nogi nie miec i o kuli grac by z Panienka przegrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme  on kocha wygrywac po prostu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem  juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Co te baby robią w tym deblu to ja nie wiem ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme  on kocha wygrywac po prostu  jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany  a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem  juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie  co 3miesiace?  powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Roddick ja sie pytam czemu on nie gral tak z Benkiem jak dom stawialem ? to gdzie Ty teraz mieszkasz ?  u rodzicow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme  on kocha wygrywac po prostu  jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany  a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach  a propo meczu djok/ferd to chyba patrzac na kursy w ferda mozna pocelowac bo 1,5 na djoko chyba nie adekwantne do szans
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem  juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie  co 3miesiace?  powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Roddick grasz jak ostatnia menda  katastrofalnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem  juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie  co 3miesiace?  powiedzieli jak gadali o frytkach ze brayanow nie ma ze nie ma zimonijcia z nestorem, ze melzery w zasiegu frytek, no a jaki nestor z zimonijcie jak juz te 2/3 sezony zimonijc grywa w parze z llodra NIE nestorem, o to mi tylko chodzilo, a tobie to nie wiem o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz  a no masz racje moja pomylka z pamieci wszystko pisalem, dzieki ze mi w taki elokwentny i dosadny sposob to wyjasniles 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
a i nie dodałem, że to wcale promocja nie będzie, Rafałkowi zawsze cięzko się gra z Rudym, a sam w tym turnieju nic wielkiego nie gra na rolandzie tez nie zachwycal nawet byl o maly krok zeby w 1rundzie odpasc, 5setow z isnerem przegrywaja 1-2 a i tak wygral, po drodze do finalu klepiac soderlinga jak teraz rodicka, on chyba w trakcie turnieju poprawia forme  on kocha wygrywac po prostu  jesli przeskoczy Rudego to i tak wpierdol od Fedexa albo Novaka murowany  a tak OT to Goget 100 lat na Bahamach  a propo meczu djok/ferd to chyba patrzac na kursy w ferda mozna pocelowac bo 1,5 na djoko chyba nie adekwantne do szans 2.50 to napewno value na Feda który gra znakomicie w tym turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 4,195 |
Czesciej do sieci podbiegaj Roddick 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
muray pewnie liczyl ze rodd troche pomeczy nadala, to sie zdziwil 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
[quote=tronk]a wg domanskiego i sikory zimonijc w deblu gral w parze z nestorem  juz ladne ze 2 czy 3sezony zimonijc z llodra pogrywa to sezon chyba 3 miesiące trwa u CIebie  o to , że nie masz pojęcia co piszesz... Zimonjic grał z Nestorem jeszcze nie cały rok temu , wygrali turniej majstów w Londynie , więc jak masz głupoty pisać to nic nie pisz  a no masz racje moja pomylka z pamieci wszystko pisalem, dzieki ze mi w taki elokwentny i dosadny sposob to wyjasniles  polecam się na przyszłość 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Rafa bardziej zmeczy sie na rozgrzewce z Murkiem niz w tym meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Roddick 3bp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
ale go wkręcił Rafa teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Poszedł Rod @101 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Andy sie za bardzo podniecil... 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|