Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
#49104 12/12/2003 21:29
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Mauro jesli sie nie zgodzaja sie dane na karcie z danymi wlasciciela konta w Unibecie to no way. A jesli to VISA elektron to mozesz stosowac ja jako linijke. W expekcie przejdzie numer z karta ze masz swoje konto a wplacasz karta ojca.

Bonus: Unibet
#49105 13/12/2003 18:53
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Joł,
Zwróciliście uwagę na konkurs adwentowy w Unibecie? Ciekawe jakie są krytera przyznawania nagród lojalnościowych. Czy jest losowanie dla wszystkich którzy typowali mecze w danym tygodniu? Bo wszytskim nie dają. Przynajmniej ja nie dostałem. :/
Zauważyliście, że Polakom "udało się" wylosować jedną z nagród dnia dopiero w 3 ostatnich dniach? Dziwne. Może poprzednie mecze były zbyt trudne do wytypowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> .
Ja w tamtym roku wygrałem 15 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49106 15/12/2003 15:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam.
Mam glupie pytanie,jednak musze je zadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,i mam nadzieje ze znajdzie sie madry aby mi odpowiedziec:
-jaki jest minimalny depozyt w UNIBECIE
dzieki za odpowiedz.

#49107 15/12/2003 15:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.

Wszystkie potrzebne info znajdziesz poniżej
http://www.unibet.com/punter/index.jsp?lang=pl

Pozdrawiam.

#49108 15/12/2003 15:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
KWASEK,TYLE TO JA WIEM.JA JESTEM"STARYM" KLIENTEM UNIBETU.Tylko slyszalem ze teraz mozna przekazem bankowym wplacic mniej niz 200pln,tylko wlasnie nie wiem ile.
Pozdrawiam.

#49109 15/12/2003 15:53
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Witam.
Spróbuj info z pierwszej ręki:

Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:

Poniedziałek, 08.12: 10.00 - 17.00
Wtorek, 09.12: 10.00 - 17.00
Czwartek, 11.12: 10.00 &#8211; 17.00
Piątek, 12.12: 15.30 - 22.00
Sobota, 13.12: 15.30 - 22.00
Niedziela, 14.12: 10.00 &#8211; 16.00

Bezpłatne numery telefonów
Tel. 00 800 461 12 25

Pozdrawiam.

#49110 15/12/2003 16:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
ok dzieki kwasek.

#49111 15/12/2003 16:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
elo jestem nowy i z tego co czytalem to oferta
unibetu jest calkiem ciekawa...ile kosztuje przelanie kasy np przelewem....albo lebiej z konta na konto przelac co i ile to kostuje ...mozna single grac....aa idzie grac dwudrogowo z x ....koszt wyplaty kasy ...z gory
dziekuje za cierpliwosc i odpowiedz....

#49112 15/12/2003 18:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
jak mam wyslac im kase za pmoca depozytu ...tzn przekaz pocztowy...jak to wypelnic jakas pomoc prosze....a i ile pobieraja za takie wyslanie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49113 15/12/2003 19:23
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23
Mam pytanie w sprawie tej promocji unibetu. Jak wpłacę 100 zł to otrzymam 100 zł bonusu, czyli razem 200 zł. Za ile muszę zagrać, aby wypłacić ta kasę? 3 razy bonus, czy 3 razy całosć?

#49114 15/12/2003 20:54
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał tyks:
[qb]jak mam wyslac im kase za pmoca depozytu ...tzn przekaz pocztowy...jak to wypelnic jakas pomoc prosze....a i ile pobieraja za takie wyslanie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Odpowiedzi na te pytanie udzielił gump w tym temacie.

#49115 15/12/2003 20:54
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Uryginalnie wysłał Ice Cube
Quote
Mam pytanie w sprawie tej promocji unibetu. Jak wpłacę 100 zł to otrzymam 100 zł bonusu, czyli razem 200 zł. Za ile muszę zagrać, aby wypłacić ta kasę? 3 razy bonus, czy 3 razy całosć?
Premią należy obrócić trzykrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych.
Z regulaminu wynika,że tylko premią czyli 100,ale do końca nie jestem pewny.Może jednak ktoś wie???????????????

#49116 15/12/2003 20:56
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Trzy razy bonus

#49117 15/12/2003 21:12
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Czyli jak wpłacilem 200 to dostałem 100 bonusu i wystarczy jak raz zagram za wszystko np.na Celtic
i już mogę wypłacić

#49118 15/12/2003 21:18
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
a jak Celtic nie wygra ... , 100 bonusu, czyli za 300

#49119 15/12/2003 23:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam.
Czy ktos moze konkretnie odpowiedziec na to pytanie.Wyslalem e-maila do unibetu jednak,tak jak sie spodziewalem odpowiedzi brak.Pytanie brzmi i prosze o konkretna 100% odpowiedz.Ile minimalnie mozna wplacic do unibetu PRZEKAZEM BANKOWYM:200pln,100pln,czy moze50pln.A moze ktos to juz robil i wie.Dzieki za rychla odpowiedz.

#49120 16/12/2003 01:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
mam pytanie czy cala 100 trzeba obrocic na jednym kuponie czy np 4 kopony po 25 zeby dalo 100

#49121 16/12/2003 12:55
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Min. wpłata kartą to 50 zł, przelewem 200 zł.

#49122 16/12/2003 12:59
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
T
member
member
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
Wkurzyłem sie na expekta rejetruje sie do unibet ale tam jest przy rejestracji (Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe.) moze wiecie gdzie taki kod można zdobyć ! jak ktoś coś wie to proszę o kontakt przez gg 1047423 Dzienki czekam na info.

#49123 16/12/2003 14:39
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
NO TO JUZ WSZYSTKO WIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, latajaca_holenderka, aker, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec), 1,017 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1