|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Mauro jesli sie nie zgodzaja sie dane na karcie z danymi wlasciciela konta w Unibecie to no way. A jesli to VISA elektron to mozesz stosowac ja jako linijke. W expekcie przejdzie numer z karta ze masz swoje konto a wplacasz karta ojca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490 |
Joł, Zwróciliście uwagę na konkurs adwentowy w Unibecie? Ciekawe jakie są krytera przyznawania nagród lojalnościowych. Czy jest losowanie dla wszystkich którzy typowali mecze w danym tygodniu? Bo wszytskim nie dają. Przynajmniej ja nie dostałem. :/ Zauważyliście, że Polakom "udało się" wylosować jedną z nagród dnia dopiero w 3 ostatnich dniach? Dziwne. Może poprzednie mecze były zbyt trudne do wytypowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Ja w tamtym roku wygrałem 15 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Mam glupie pytanie,jednak musze je zadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ,i mam nadzieje ze znajdzie sie madry aby mi odpowiedziec: -jaki jest minimalny depozyt w UNIBECIE dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
KWASEK,TYLE TO JA WIEM.JA JESTEM"STARYM" KLIENTEM UNIBETU.Tylko slyszalem ze teraz mozna przekazem bankowym wplacic mniej niz 200pln,tylko wlasnie nie wiem ile. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147 |
Witam. Spróbuj info z pierwszej ręki:
Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:
Poniedziałek, 08.12: 10.00 - 17.00 Wtorek, 09.12: 10.00 - 17.00 Czwartek, 11.12: 10.00 – 17.00 Piątek, 12.12: 15.30 - 22.00 Sobota, 13.12: 15.30 - 22.00 Niedziela, 14.12: 10.00 – 16.00
Bezpłatne numery telefonów Tel. 00 800 461 12 25
Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
elo jestem nowy i z tego co czytalem to oferta unibetu jest calkiem ciekawa...ile kosztuje przelanie kasy np przelewem....albo lebiej z konta na konto przelac co i ile to kostuje ...mozna single grac....aa idzie grac dwudrogowo z x ....koszt wyplaty kasy ...z gory dziekuje za cierpliwosc i odpowiedz....
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
jak mam wyslac im kase za pmoca depozytu ...tzn przekaz pocztowy...jak to wypelnic jakas pomoc prosze....a i ile pobieraja za takie wyslanie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23 |
Mam pytanie w sprawie tej promocji unibetu. Jak wpłacę 100 zł to otrzymam 100 zł bonusu, czyli razem 200 zł. Za ile muszę zagrać, aby wypłacić ta kasę? 3 razy bonus, czy 3 razy całosć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał tyks: [qb]jak mam wyslac im kase za pmoca depozytu ...tzn przekaz pocztowy...jak to wypelnic jakas pomoc prosze....a i ile pobieraja za takie wyslanie kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Odpowiedzi na te pytanie udzielił gump w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Uryginalnie wysłał Ice Cube Mam pytanie w sprawie tej promocji unibetu. Jak wpłacę 100 zł to otrzymam 100 zł bonusu, czyli razem 200 zł. Za ile muszę zagrać, aby wypłacić ta kasę? 3 razy bonus, czy 3 razy całosć? Premią należy obrócić trzykrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych.
Z regulaminu wynika,że tylko premią czyli 100,ale do końca nie jestem pewny.Może jednak ktoś wie???????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Czyli jak wpłacilem 200 to dostałem 100 bonusu i wystarczy jak raz zagram za wszystko np.na Celtic i już mogę wypłacić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
a jak Celtic nie wygra ... , 100 bonusu, czyli za 300
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam. Czy ktos moze konkretnie odpowiedziec na to pytanie.Wyslalem e-maila do unibetu jednak,tak jak sie spodziewalem odpowiedzi brak.Pytanie brzmi i prosze o konkretna 100% odpowiedz.Ile minimalnie mozna wplacic do unibetu PRZEKAZEM BANKOWYM:200pln,100pln,czy moze50pln.A moze ktos to juz robil i wie.Dzieki za rychla odpowiedz.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
mam pytanie czy cala 100 trzeba obrocic na jednym kuponie czy np 4 kopony po 25 zeby dalo 100
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Min. wpłata kartą to 50 zł, przelewem 200 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 104 |
Wkurzyłem sie na expekta rejetruje sie do unibet ale tam jest przy rejestracji (Jeśli posiadasz Kod premii, proszę wpisz go tutaj by otrzymać premię za wpisowe.) moze wiecie gdzie taki kod można zdobyć ! jak ktoś coś wie to proszę o kontakt przez gg 1047423 Dzienki czekam na info.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
NO TO JUZ WSZYSTKO WIEM <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka