Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu: Poniedzia..."> Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu: Poniedzia...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#49204 23/12/2003 18:14
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Scottie specjalnie dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:

Poniedziałek, 22.12: 10.00 - 17.00
Wtorek, 23.12: 08.00 - 15.30
Środa, 24.12: BOK nieczynne
Czwartek, 25.12: BOK nieczynne
Piątek, 26.12: 08.00 - 17.00
Sobota, 27.12: 08.00 - 15.30
Niedziela, 28.12: 10.00 &#8211; 16.00

Pozdrawiam
MTR = Szczęsliwy posiadacz konta w unibecie (narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).

Bonus: Unibet
#49205 23/12/2003 19:24
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Czy to oznacza że jak dziś wpłacę kasę i wyśle faxem potweirdzenie - lub skan to nie ma szans na to aby na święta miec kase + bonus na koncie?

Nie dałem rady wcześniej wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49206 23/12/2003 19:26
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Tzn moje pytanie dotyczy tego że dizś BOK polski czynny do 15 30 a jutro nieczynny..?
czy w takim razie potwierdzenie słac na mail angielski ?
czy też moze ten numer faxu 00 800 jest "international" i jak wyśle to mi wstukają kase i bonus?

#49207 23/12/2003 20:37
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support

#49208 23/12/2003 21:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support[/qb]
ok dz .
a nie orientujesz się może czy angielski BOK jutro czynny? bo dziś nie za bardzo mam gdzie zeskanować a faks jest bez sensu bo dane na wpłacie słabo widac więc nic nie będzie widac na faksie ...

pozdrawiam

#49209 23/12/2003 21:40
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
z tego co wiem to oni tez swituja,daj sobie wiecspokoj na swieta,bo i tak nie przepadnine ci bonus ani kasa

#49210 23/12/2003 21:48
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał gump:
[qb]dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support[/qb]
ok dz .
a nie orientujesz się może czy angielski BOK jutro czynny? bo dziś nie za bardzo mam gdzie zeskanować a faks jest bez sensu bo dane na wpłacie słabo widac więc nic nie będzie widac na faksie ...

pozdrawiam[/qb]
Jak Ci zależy na grze to wal faks!!! Jak odczytali w banku to oni też odczytają. Wg. mnie jutro pracują , więc jak się pospieszysz i wyślesz juto tak do 11-13 to powinieneś mieć. W razie czego możesz jeszcze zadzwonić i powiedzieć, że wysłałeś faks z Twoimi danymi

#49211 23/12/2003 21:55
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
dzięki Panowie z odpowiedzi

a powiem Wam jeszcze jak to jest z tymi wpłatami

więc ...

poszedłem do Kredyt Banku i tam na przekazie wpłaciłem pieniądze ..
popytałem też Panią co i jak z tymi pieniędzmi i kiedy będa na koncie unibetu (firstclear ltd)..

Więc uwaga ... pieniądze są odrazu!!
wpłacasz na ich konto i oni odrazu mają tą kasę !

i tyle w tym temacie

pozdrawiam

#49212 24/12/2003 03:33
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
J
member
member
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
WITAM
Jaka jest najniższa wpłata do unibetu z konta bankowego? I czy warto wybrać akurat tego buka internetowego a po za tym jak wygląda sprawa z mbankiem i unibetem wszystko bezproblemowo i w jakim czasie dochodzą przelewy i czy nie ma żadnych niespodzianek w rodzaju prowizji i takich tam ?
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49213 24/12/2003 16:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
japiss- zadaj sobie troche trudu i poczytaj ten temat o unibecie a znajdziesz wszytskie odpowiedzi- prowizji nie ma zadnych- chyba ze wyplacasz z unibetu kwote mniejsza niz 75 zl wtedy kasuja Ci 15 zlociszy...pozrawiam Ciebie i wszytskich uzytkownikow unibetu! Wesolych Swiat i wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49214 24/12/2003 18:23
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
w sprawie wypłat jak kogoś to interesuje to w piatek dałem dyspozycję a dziś kasa jest na koncie czyli coś 3 dni robocze, norma

#49215 26/12/2003 03:51
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
Witam Wszystkich!! CZy promocja Unibetu 100+100pln jeszcze trwa??

#49216 26/12/2003 05:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
już sie nie załapiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49217 27/12/2003 02:24
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
Mozna wplacic pieniadze karta inteligo?

#49218 28/12/2003 18:29
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Witam po świętach!

Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..

Do grających w Uni mam takie pytanie:
czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?

pozdrawiam

#49219 28/12/2003 18:40
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]Witam po świętach!

Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..

Do grających w Uni mam takie pytanie:
czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?

pozdrawiam[/qb]
Bedzie kontynuacja twej strony bo miałes niezłą skuteczność? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49220 28/12/2003 19:40
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
Quote
Oryginalnie wysłał Layonik:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał master_flamaster:
[qb]Witam po świętach!

Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..

Do grających w Uni mam takie pytanie:
czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?

pozdrawiam[/qb]
Bedzie kontynuacja twej strony bo miałes niezłą skuteczność? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb]
sorki ale chyba całkiem przypadkiem wziąłem czyjś nick na tym forum... (wyszła wiocha a ja wiochy robić nie lubię)...
zupełnie nieświadomie tak się stało..

ja (jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie prowadziłem i nie prowadzę żadnej strony;

pozdrawiam

ps. czy ktoś zna odpowiedź na moje poprzednie pytanie ?

#49221 29/12/2003 01:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
ile trzeba minimalnie wpłacić kasy do Unibetu a ile do Expektu czy Gamebookers? Czy we wszystkich wyżej wymienionych bukach mozna wpłacać kasę poprzez przelew w złotówkach? Proszę o wiadomość Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#49222 29/12/2003 01:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
Unibet 200zl przelewem bankowym- 50zl karta

Expekt 50zl

#49223 29/12/2003 01:19
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
a gamebookers? Czy we wszystkich bukach tych mozna wpłacać kasę w zł (przelew) ? Czy są jakieś problemy przy wypłacie?

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, Lukasz111), 2,441 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,168
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1