|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,727 |
Scottie specjalnie dla Ciebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Godziny pracy polskich operatorów w tym tygodniu:
Poniedziałek, 22.12: 10.00 - 17.00 Wtorek, 23.12: 08.00 - 15.30 Środa, 24.12: BOK nieczynne Czwartek, 25.12: BOK nieczynne Piątek, 26.12: 08.00 - 17.00 Sobota, 27.12: 08.00 - 15.30 Niedziela, 28.12: 10.00 – 16.00
Pozdrawiam MTR = Szczęsliwy posiadacz konta w unibecie (narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ).
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Czy to oznacza że jak dziś wpłacę kasę i wyśle faxem potweirdzenie - lub skan to nie ma szans na to aby na święta miec kase + bonus na koncie?
Nie dałem rady wcześniej wpłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Tzn moje pytanie dotyczy tego że dizś BOK polski czynny do 15 30 a jutro nieczynny..? czy w takim razie potwierdzenie słac na mail angielski ? czy też moze ten numer faxu 00 800 jest "international" i jak wyśle to mi wstukają kase i bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Oryginalnie wysłał gump: [qb]dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support[/qb] ok dz . a nie orientujesz się może czy angielski BOK jutro czynny? bo dziś nie za bardzo mam gdzie zeskanować a faks jest bez sensu bo dane na wpłacie słabo widac więc nic nie będzie widac na faksie ... pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jun 2003
Posty: 38 |
z tego co wiem to oni tez swituja,daj sobie wiecspokoj na swieta,bo i tak nie przepadnine ci bonus ani kasa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990 |
Oryginalnie wysłał master_flamaster: [qb] Oryginalnie wysłał gump: [qb]dowód wpłaty wyślij faxem lub na "angielski" support[/qb] ok dz . a nie orientujesz się może czy angielski BOK jutro czynny? bo dziś nie za bardzo mam gdzie zeskanować a faks jest bez sensu bo dane na wpłacie słabo widac więc nic nie będzie widac na faksie ... pozdrawiam[/qb] Jak Ci zależy na grze to wal faks!!! Jak odczytali w banku to oni też odczytają. Wg. mnie jutro pracują , więc jak się pospieszysz i wyślesz juto tak do 11-13 to powinieneś mieć. W razie czego możesz jeszcze zadzwonić i powiedzieć, że wysłałeś faks z Twoimi danymi
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
dzięki Panowie z odpowiedzi
a powiem Wam jeszcze jak to jest z tymi wpłatami
więc ...
poszedłem do Kredyt Banku i tam na przekazie wpłaciłem pieniądze .. popytałem też Panią co i jak z tymi pieniędzmi i kiedy będa na koncie unibetu (firstclear ltd)..
Więc uwaga ... pieniądze są odrazu!! wpłacasz na ich konto i oni odrazu mają tą kasę !
i tyle w tym temacie
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 129 |
WITAM Jaka jest najniższa wpłata do unibetu z konta bankowego? I czy warto wybrać akurat tego buka internetowego a po za tym jak wygląda sprawa z mbankiem i unibetem wszystko bezproblemowo i w jakim czasie dochodzą przelewy i czy nie ma żadnych niespodzianek w rodzaju prowizji i takich tam ? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
japiss- zadaj sobie troche trudu i poczytaj ten temat o unibecie a znajdziesz wszytskie odpowiedzi- prowizji nie ma zadnych- chyba ze wyplacasz z unibetu kwote mniejsza niz 75 zl wtedy kasuja Ci 15 zlociszy...pozrawiam Ciebie i wszytskich uzytkownikow unibetu! Wesolych Swiat i wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
w sprawie wypłat jak kogoś to interesuje to w piatek dałem dyspozycję a dziś kasa jest na koncie czyli coś 3 dni robocze, norma
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
Witam Wszystkich!! CZy promocja Unibetu 100+100pln jeszcze trwa??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667 |
już sie nie załapiesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2003
Posty: 52 |
Mozna wplacic pieniadze karta inteligo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Witam po świętach!
Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..
Do grających w Uni mam takie pytanie: czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
Oryginalnie wysłał master_flamaster: [qb]Witam po świętach!
Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..
Do grających w Uni mam takie pytanie: czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?
pozdrawiam[/qb] Bedzie kontynuacja twej strony bo miałes niezłą skuteczność? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
Oryginalnie wysłał Layonik: [qb] Oryginalnie wysłał master_flamaster: [qb]Witam po świętach!
Co do poprzedniego wątku - po wysłaniu skanu wpłaty + telefon do nich - depozyt pojawił się na koncie wraz z premią po świętach (tak jak napisał to piotre)..
Do grających w Uni mam takie pytanie: czy da się obstawiac - czeski hokej? bo w ustawieniach użytkownika jest uwzględniony ale na stronie głównej - kursów na czeski hokej nie ma .. o co chodzi?
pozdrawiam[/qb] Bedzie kontynuacja twej strony bo miałes niezłą skuteczność? Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: [/qb] sorki ale chyba całkiem przypadkiem wziąłem czyjś nick na tym forum... (wyszła wiocha a ja wiochy robić nie lubię)... zupełnie nieświadomie tak się stało.. ja (jak narazie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie prowadziłem i nie prowadzę żadnej strony; pozdrawiam ps. czy ktoś zna odpowiedź na moje poprzednie pytanie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
ile trzeba minimalnie wpłacić kasy do Unibetu a ile do Expektu czy Gamebookers? Czy we wszystkich wyżej wymienionych bukach mozna wpłacać kasę poprzez przelew w złotówkach? Proszę o wiadomość Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 16 |
Unibet 200zl przelewem bankowym- 50zl karta
Expekt 50zl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 11,482 |
a gamebookers? Czy we wszystkich bukach tych mozna wpłacać kasę w zł (przelew) ? Czy są jakieś problemy przy wypłacie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka