Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#492062 23/01/2006 13:46
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Na sportingbet.com pojawiły się pierwsze kursy na SB:

[Linked Image]

Jeszcze za wcześnie na typy, ale zdziwił mnie trochę kurs na ML. Spodziewałem się bardziej wtrównanego.

Bonus: Unibet
#492063 23/01/2006 14:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jak 'ktoś' pokonuje kolejno Bengals, Colts i Broncos i wszystko na wyjazdach to nie za dziwne, że jest faworytem..;) w dodatku prasa trąbi o tym, że Jerome Bettis wraca do Detroit (rodzinne miasto) itd itp..teraz przez 2 tygodnie będą pisać i pisać...
Na razie okrzyknięto faworytami Pitts. Po tym co zrobili należy im się. W końcu będą mieli kolejny mecz wyjazdowy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ale po drugiej stronie jest Hasselbeck i Alexander + zauważona w końcu bardzo dobra defensywa Seahawks.

Na razie niewątpliwie przewaga psychologiczna po stronie Steelers, ale jak będzie za 2 tygodnie? Czy ten dodatkowy tydzień odpoczynku nie spowoduje, że ta wspaniała maszyna Steelers się zacznie zacinać..? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Czy defensywa Steelers zatrzyma Alexandra? heh...ciekawe...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się Superbowl z rodzaju 'shoutout' a nie ciągłej defensywy. Mam nadzieję, że będzie to dość otwarty mecz i nie będzie znów 0-0 w pierwszej kwarcie jak to w ostatnich 2 finałach chyba było..

#492064 25/01/2006 01:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Czy to prawda ze w finale nigdy nie bylo dogrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Czy ktos moze to potwierdzic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Z przekroju calego sezonu Seahawks wyglada solidniej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zwlaszcza na swoim stadionie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" />
tyle tylko ze mecz jest w Detroit i biorac pod uwage osiagniecia Steelers <img src="/ubbthreads/images/graemlins/boxing.gif" alt="" /> wychodzi mi na remis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ktorych bylo malo w przeciagu calego sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> do tego dochodzi kurs ok.15 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> i nie wspomne ze mecz jest najbardziej ogladalna impreza sportowa na swiecie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Ja licze na remis ze wskazaniem na Seahawks <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />


Pozdrawiam

#492065 28/01/2006 21:58
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Ja się zastanawiam czy nie postawić pitt 7-12 winning margin. Polamalu powinien powstrzymać Alexandra, a Bettis wespół z Wardem, Parkerem i Roethlisbergerem powinni zdobyć co najmniej o 1 TD więcej niż sea.

#492066 01/02/2006 16:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
seeatle to jest moj typ ktos wie gdze bedze mozna obejzrec pojedynek na zywo

#492067 01/02/2006 16:42
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Na zywo bedzie mozna obejrzec w Canal+ i na pewno gdzies w necie. Wiem, ze w zeszlym roku w niektorych pubach dawano transmisje na zywo. Bodajze w warszawskim Championsie goscila nawet druzyna Warsaw Eagles...

#492068 02/02/2006 11:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
jak ktos sie szykuje na grani8e seattle to zalecalbym wyczekac bo kurs wzrosnie

#492069 04/02/2006 08:01
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
hej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
zbliża się meczyk
oferta do grania całkiem ładna.
jeszcze nie wiem co grać, ale na pewno będę próbował cos o ładnym kursie. jak na razie zastanawiam się nad Seattle -6,5 za 4.40. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492070 04/02/2006 08:58
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
na zawsze POLSKA
na zawsze POLSKA
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,135
Quote
jak na razie zastanawiam się nad Seattle -6,5 za 4.40. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jestem pelen podziwu dla tego co zrobili Steelers, ale ja -6,5 na Seattle bralbym nawet za ... 2.6 - 2.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492071 04/02/2006 10:44
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
na NFL nie znam sie zupelnie ale pamietam jak w 2002r do finalu doszlo Oakland(z Janikowskim) i tamten final okreslany byl jako pojedynek najslepszego ataku z najlepsza obrona(nie wiem czy tak bylo w rzeczywistosci bo jak juz wspomnialem NFL to nie jest moja pasja) i po raz kolejny okazalo sie ze sam atak to za malo i wbrew pozorom to wlasnie obrona wygrywa sie mistrzostwa!
tu mamy podobna sytuacje i ja oczywiscie postawie na obrone a nie na atak...

#492072 04/02/2006 16:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
alfa: jak dla mnie to tutaj zagrają dwie bardzo dobre obrony. Obrona Seattle jest wciąż niedoceniana. Nie wydaje mi się, by Parker mógł jakos nadmiernie szaleć, Bettis to raczej przetrzymywacz piłki a nie zdobywca jardów. Alexandra każdej defensywie trudno zatrzymać, choć w ostatnich meczach Steelers pokazali, że są w świetnej formie, ale minęły 2 tygodnie. Teraz już tylko 1 mecz pozostał i wszystko może się zdarzyć w takim meczu, dlatego stawianie kasy na mniejsze kursy jest dla mnie bez sensu.
Poza tym wierzę, że Seahawks wygrają ten mecz. Nie wiem do końca dlaczego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Niby wielu ekspertów wypowiada się, że to Steelers są faworytami, ale dla mnie to tu żadnych faworytów nie ma. Alexander i Hasselbeck powinni poprowadzić Seattle do SUPERBOWL <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Niestety Jerome Bettis będzie musiał zakończyć karierę bez Superbowl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Liczę na dobrą grę linebackerów Seahawks, którzy tak pięknie rozbili Carolinę.

---

to powyżej to takie moje wywody trochę bez sensu, dla zabawy, bo zdaję sobie sprawę, że może być inaczej niż mi się wydaje. Dotychczas w post season miałem świetną passę, która na pewno kiedyś się skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492073 04/02/2006 18:26
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Quote
Quote
jak na razie zastanawiam się nad Seattle -6,5 za 4.40. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jestem pelen podziwu dla tego co zrobili Steelers, ale ja -6,5 na Seattle bralbym nawet za ... 2.6 - 2.8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Za tyle to znajdziesz Sea ML (w sportingbet 2.6)

#492074 05/02/2006 09:16
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
To juz dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Niestety w tym roku nie dane mi bedzie obejrzec SuperBowl, chyba, ze jakas nocna akcja do baru sie uda. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Jest mi w zasadzie obojetne kto wygra. Nie kibicuje ani jednym ani drugim. Na poczatku myslalem, ze to dobry pomysl zagrac na Seattle po takim kursie. Ale teraz widze jak wiele osob gra na nich i zastanawiam sie czy buki az tak bardzo sie mogly pomylic we wskazaniu faworyta tego meczu? Przychylam sie do Seattle ale chyba nie zagram.

Predzej zagram na under 46.5, ale tu bym chcial poznac Wasze zdanie?

#492075 05/02/2006 10:09
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
czołem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
a to tak dużo osób gra Seattle? kurczę, wydawało mi się, że jest na odwrót, bo przecież serwisy amerykańskie typują raczej Pitts a i kursy faworyzują Steelers. Raczej zdecydowanie więcej ludzi gra na Pitts...
być może słusznie.
osobiście boję się grać under/over. w jakimś sensie to loteria, ale mój typ też jest w jakims sensie loteryjny, dlatego jeśli nie grasz h2h to może zagraj ten under..;)

coraz bardziej się utwierdzam w swoim przekonaniu by próbowac -6,5 na Seahawks. Jest to jedyny typ, który wydaje mi się jakoś tam realny na wejście a jednocześnie dobrze płatny. pewnie postawię standardową stawkę czyli 100 zeta aby się nie martwić jak nie wejdzie.

jeszcze potwierdzę ok. 22 co zagrałem, bo jest też dużo innych ciekawych zdarzeń do grania. może coś się znajdzie. 1,40 na -18,5 yardów Alexandra wydaje mi się bardzo pewne, ale wciąż myślę czy na tyle, by grać to trochę mocniej. Nie lubię tak małych kursów jeśli nie mam 99 procent pewności.

#492076 05/02/2006 15:30
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Moze i masz racje mogarycz, ludzie graja na Pittsburgh ale prawie wszyscy eksperci, ktorych opinia ma dla mnie znaczenie gra na Seattle. Taka zgodnosc jest dosc rzadka i stąd moje watpliwosci.
Zeby jeszcze bardziej namieszac cos Ci wkleje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

"Do you know how many opposing running backs rushed for more than 100 yards against the Steelers this season? One: Edgerrin James of the Indianapolis Colts.

James had 124 yards on 29 carries in the Nov. 28 win against the Steelers. He had 56 yards in the AFC Divisional loss.

No way does Seattle's Shaun Alexander break the 100-yard mark against Pittsburgh -- and it doesn't have anything to do with him being "soft." Alexander is as soft as a steel I-beam. And the Seahawks offensive line is arguably the best in the league.

Instead, just look at who Pittsburgh held to sub-100-yard games: Domanick Davis (59), Corey Dillon (61), LaDainian Tomlinson (62), Rudi Johnson (65, 98, 56), Jamal Lewis (61, 28), Reuben Droughns (56, 36), Thomas Jones (72), Edge James (56), Mike Anderson (36)."

Podejrzewam, ze i u/o sobie odpuszcze. Wieksza szanse widze w specjalach i tu sobie cos wygrzebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Np. bardzo mi sie podobaja te:
M.Hasselbeck (SEA QB) Total Gross Passing Yards - Must Start - under 238.5
D.Jackson (SEA WR) Total Receiving Yards - Must Start - under 70.5
Total Sacks by both Teams - over 5.5 @ 2.25
Will there be a Defensive or Special Teams Touchdown in the Game ? - Yes @ 2.75

Dwa pierwsze sa dosyc pewne jak dla mnie, dwa ostatnie maja troche value <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492077 05/02/2006 16:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dzięki Ghost. właśnie te staty Steelers pozwoliły mi na spokojnie grać ich przeciwko Broncos ostatnio. Tymniemniej wciąż wierzę, że Alexander nie da się tak łatwo zatrzymać.

oto typy chyba połowy działu sportowego ESPN:

http://sports.espn.go.com/nfl/playoffs05/news/story?id=2315561

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

jak widać wiekszośc typuje Steelers a Ci co próbują Seahawks raczej małą różnicą..

w tym momencie chyba moja pierwsza propozycja typu wydaje mi się zbyt optymistyczna, dlatego rozważam obniżenia linii i granie Seattle -3,5 za 3,40. Być może ciut większą stawką. Z tego co widzę, to niestety kurs na Seattle spada a nie rośnie. Teraz na to moje poprzednie -6,5 płacą 4,20 zamiast 4,40 w BAW

jeszcze poczekam z zakładem do ok. 22.

wpisujcie swoje przemyślania...

Ghost: jak Alexandrowi będzie ciężko, to Hasselbeck będzie musiał rzucać. Jak będzie miał dzień to może nawet przeskoczyć te 238 yardów. ale fakt, że linia wydaje się wysoka jak na dobrą obronę Steelers.

ten ostatni typ mi się podoba nawet...być może Steelers Special Team zdobędzie jakiś touchdown...who knows..

#492078 05/02/2006 16:36
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
http://sports.espn.go.com/nfl/playoffs05/news/story?id=2316803

Tu jest ciekawszy link, hehe. Bill Gates typuje na Seahawks wiec chyba wie co mowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Faktycznie teraz te specjale nie wydaja mi sie juz takie pewne. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ale mimo to zagram. Poki co zagralem ten na defensive touchdowna. Jak ktos ma w special teamie Randle El-a to szanse na takie akcje sa znacznie wieksze niz sugeruje kurs...

#492079 05/02/2006 17:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> sporo tych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#492080 05/02/2006 17:49
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Ja dam under 46.5 @1.952 i sea+4 @1.952.

ŁĄdnie ze strony sportingbetu, że zlikwidowali marże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492081 05/02/2006 18:08
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
A ja w 5dimes znalazlem:

Seattle +9.5 and game under 53.5 po 2.07 - wydaje mi sie, ze to propozycja skrojona dla mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, licze, ze to bedzie zaciety mecz "na styku".

Pozdrawiam i milego ogladania

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,039 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1