Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#492082 05/02/2006 18:09
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
a ja myślę, a raczej mam nadzieję, że steelers tak jak w poprzednich meczach, z denver i indianapolis, ładnie pojadą w pierwszej połówce, a potem to już różnie może być,

mój typ na dziś Steelers -1.5 1st half
pinnacle daje 1.79 na taki cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#492083 05/02/2006 19:56
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
kurna, paranoja...

próbowałem zagrać w BAW Seattle -3,5 za 150 j po kursie 3,30 i ja pier....pokazało mi limit, że mogę zagrać za jedyne 117j...
wkurzyłem się i w końcu zagrałem Seattle -6,5 po 4,00 za 150 j.

niech się dzieje wola niebios <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
będzie większa adrenalinka podczas oglądania a ewentualna przegrana mi humoru nie zepsuje.

powodzenia

[color:"red"] przypominam o tym .. jak podajemy stawki lub sumy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..
ułamkowo (15/10) lub jednostkowo (150j).. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 05/02/2006 21:54.
#492084 05/02/2006 20:20
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 973
Witam

Nikt nie potwierdza braku dogrywki w finale NFL wiec ja potwierdzam ze takowej nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> tak wiec kurs 15 w toto zagrany a i expekt oferuje zaklad na dogrywke tylko troche trzeba pokombinowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> No dobra za trzy godziny ruszja wiec wkleje ciekawego linka na temat
http://usasports.pl/v-web/portal/73/modu...r=0&thold=0 [usasports.pl]

Pozdrawiam

PS; Seahawks GO GO !!!!!!

#492085 05/02/2006 21:37
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
jak myslicie bedze w internecie mecz live seattle jak ktos zna link to brosil bym

#492086 05/02/2006 21:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474

#492087 05/02/2006 22:20
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
dzeki tylko niewiem jak uruchomic potem bedze cus dzalalo czy juz powinnem miec

#492088 05/02/2006 23:02
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
juz powinienes miec

#492089 06/02/2006 00:33
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
bkaytek ..dzieki za linka.. sciagnołem.. i oglądam.. to moje 1 super bowl. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#492090 06/02/2006 00:55
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
spoczko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> to też mój 1. superbowl, nie dane mi było ogladać cycków janet rok temu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D
a mój typek na 1. połówkę IN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#492091 06/02/2006 01:06
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
jak dla mnie overek 23 2nd half @2.06 jest całkiem pociągający
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#492092 06/02/2006 01:12
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
jak na razie kiepskie spotkanie zdominowane przez sędziów. bardzo nie po myśli Seahawks...
bez sensu anulowany TD..pełno flag <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> jednym słowem widowisko nie najwyższej próby
no ale teraz The Rolling Stones.

#492093 06/02/2006 03:06
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,370
slaby ten Superbowl ale przynajmniej wygrali ci ktorych typowalem, niestety kokosow nie zarobilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a jedynie symboliczne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#492094 06/02/2006 07:18
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Jednak Steelers. Dobrze, ze przeczucie powstrzymalo mnie od grania Seattle bo troche przekombinowalem ze specjalami. Ale kto nie ryzykuje ten nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Meczu nie ogladalem, wiec nie wypowiem sie na temat jego poziomu ale po raz kolejny zwycieza zespol z zelazna defensywa. Big Ben zagral slabo, chyba troche sie spalil, Bettis nie zdobyl touchdowna a mimo to Pittsburgh zwyciezyl wyraznie. Chetnie bym zobaczyl te 75 yardowy run Parkera i td passa Randle El-a, bo to chyba swiadczy, ze mocno zaskoczyli obrone Seahawks.

#492095 06/02/2006 07:59
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Sedziowie w pierwszej polowie tak mnie wkurzyli, ze ... poszedlem spac - anulowali prawidlowy td Seattle, wprawdzie Jackson wykonal ruch reka, ale kontaktu wg mnie nie bylo, Roethlisberger walnal lbem w linie pola punktowego, pilke mial na jajach, a oni zaliczyli td dla Stalowcow, ech... dawno nie widzialem tak marnie sedziowanego meczu (i to dla obu stron, choc akurat w tych najwazniejszych decyzjach skrzywdzili Seattle).

#492096 06/02/2006 08:44
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
Miałem dokładnie to samo. Po obejrzeniu pierwszej połowy i żenującego sedziowania poszedłem również spać. Po cholerę im zapis wideo skoro sędzia ma kulawe oko i nie widzi na powtórkach że td dla steelers nie było. Piłka gdy była w locie była na równi z linią ale w momencie dotykania lądowania, obrońca tak wyrżnął w atakującego że ten przesunął się z pół metra do tyłu i piłka wpadła mu pod brzuch. Do td brakło z 20 centymetrów i było to wyraźnie widać na powtórkach. No ale czego sie spodziewać po amerykańskich ustawkach. Wyglądało to jak wrestling, fajna walka szkoda że zwycięzca znany przed jej rozpoczęciem. Jeśli wprowadzenie powtórek wideo do piłki nożnej będzie skutkowało takimi efektami to niech się od tego powstrzymają bo widać wyraźnie że nie sprawdza się to w żadnym stopniu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Pozdr
Gregorovius

[color:"red"] Zgadza sie .. eweidentny bład sedziego.. Może on postawił na Pittsburgh grube sianko i dlatego zaliczył.. ten niby TD ...
Ja byłem za Steelers .. ale wolałbym aby wygrali w sprawiedliwszych okolicznosciach .. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 06/02/2006 10:18.
#492097 06/02/2006 08:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
dokładnie.....

niestety powstał duży niesmak...
zasnąłem na leżąco w trakcie 4 kwarty..

nie podobał mi się ten mecz przede wszystkim z powodu tych je.. sędziów i ilości flag, którymi rzucali..praktycznie 1 połowę grali sędziowie a nie zawodnicy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

nie widziałem 1 TD Big Bena. Zderzył się przed linią wg mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Podobnie uważam, że powinni uznać TD Seahawks. Tak na prawdę słusznie mówił 1 komentator ze stanów, że radiowcy skrytykowali decyzje sędziów (komentatorzy telewizyjni muszą być politycznie poprawni - bueeee). Po 1 połowie Seattle powinni mieć już 17 punktów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

W tej sytuacji Hines Ward słusznie zdobył MVP.

szkoda, że musiałem cały rok czekać żeby zobaczyć taki słaby mecz

#492098 06/02/2006 11:24
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Years from now, Steelers fans will fondly recall "Fake-39 Toss X-Reverse Pass," the 43-yard fourth-quarter touchdown pass from Antwaan Randle El to Hines Ward that secured Pittsburgh's 21-10 victory over the Seattle Seahawks in Super Bowl XL.


taaaak...to zagranie było piękne..
szkoda tylko, że tak niewiele tego pięknego było

#492099 06/02/2006 13:16
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Wszyscy roztrzasaja sprawe TD a malo kto juz pamieta akcje Steelers z poczatku II polowy. Poza tym uznano by czy nie tego TD i tak by wygral Pitsburgh bo byli przeciez lepsi o 2 przylozenia (wlasciwie to nawet 3). A sytuacja byla na styku, choc fakt ze pewien niesmak pozostal.

#492100 06/02/2006 14:07
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Steelers i tak by ten mecz wygrali. To był mecz niewykorzystanych szans Seahawks. W ważnych momentach niedokładne podania. A co do flag , to przecież nie wina sędziów, że ktoś złamał przepisy, bo za szybko ruszył...Na tym często Seattle traciło. Steelers zagrali poprawnie w obronie i to wystarczyło.

#492101 06/02/2006 21:08
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
już tak kończąc ten temat i temat NFL chciałem tylko podsumować Superbowl jak to widzłame...

kilka kluczowych akcji z pierwszej połowy:

pierwsza kwarta
3-6-PIT41 (6:24) M.Hasselbeck pass to D.Jackson to PIT 23 for 18 yards (T.Carter). PENALTY on SEA-C.Gray, Offensive Holding, 10 yards, enforced at PIT 41 - No Play

*** tutaj zupełnie głupie trzymanie jednego z atakujących graczy Seattle nie zaangazowanego bezpośrednio w akcję. Już na 6,5 min przed końcem 1 kwarty mogło być bardzo groźnie a tak akcja zakończyła sie PUNTem ****

1-10-PIT16 (2:08) M.Hasselbeck pass to D.Jackson for 16 yards, TOUCHDOWN NULLIFIED by Penalty. PENALTY on SEA-D.Jackson, Offensive Pass Interference, 10 yards, enforced at PIT 16 - No Play.


*** tutaj zupełnie się zdziwiłem. nie wiedziałem, że jak wide receiver lekko dotknie ręką obrońcę w End Zonie, który raczej i tak nie miałby szans w zatrzymaniu piłki to jest faul... zamiast TD skończyło się na 3 punktach ***


sam początek 2 kwarty (punt Steelers po kolejnej nieudanej akcji)

4-10-PIT20 (15:00) C.Gardocki punts 60 yards to SEA 20, Center-G.Warren. P.Warrick to PIT 46 for 34 yards (C.Iwuoma).
PENALTY on SEA-E.Pruitt, Offensive Holding, 10 yards, enforced at SEA 35.

*** tutaj znów sie wkurzyłem...tak ładny punt return i mogła być możliwość startowania akcji z PIT 46 i znów holding...i Seattle musiało zaczynać z własnych 30 yardów. Przeszli 30 yardów a więc znów mogliby kopać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


później nic się nie działo aż do końcówki 2 kwarty kiedy to BIG BEN zdobył kontrowersyjny Touchdown na linii end zony...


po takiej 1 połowie morale Seattle musiało byc kiepskie. Okazało się, że na tyle kiepskie że pogubili się na początku 2 połowy i dali Parkerowi przebiec 75 yardów i zrobiło się 14-3...to już ustawiło mecz...choć Steelers dzieki INTERCEPTION i później TD dobili do wyniku 10-14...


i tutaj znów kluczowa akcja:

początek 4 kwarty akcja Seahawks:
1-10-PIT19 (12:35) M.Hasselbeck pass to J.Stevens to PIT 1 for 18 yards (C.Hope; T.Polamalu).
PENALTY on SEA-S.Locklear, Offensive Holding, 10 yards, enforced at PIT 19 - No Play.

**** podanie Hasselbecka na PIT1 i niemal pewny TD by mógł być a tu kolejne PENALTY 10 yardowe i musieli grać 1st and 20. Później sack i 2nd and 25....i później INTERCEPTION Steelers...bo musieli próbowac rzucać daleko aby odrobić straty...

niedługo potem była wspaniała akcja Randle El z Wardem i Touchdown na 21-10...

i kuniec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

tak więc niesmak potworny, bo przez większość meczu widziałem przewagę Seahawks, której nie potrafili zamienić na punkty...

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, betowiec, burbon, Lukasz111, aker), 2,776 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,868
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1