|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Ja bym sprobowal za drobne Krajicek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
a ja polecam zagranie Kamili Giorgi, młoda perspektywiczna gra z Puchkovą która słynie z ego że po pierwszym secie opada z sił. ja mam Olga -3,5 nawet z myślą ze może przegrać 1 set. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
a ja polecam zagranie Kamili Giorgi, młoda perspektywiczna gra z Puchkovą która słynie z ego że po pierwszym secie opada z sił. ja mam Olga -3,5 nawet z myślą ze może przegrać 1 set.  Dobra wiedziałem ze Puchkova lubi wygrać pierwszy by potem oddać 1-2 ale no bez jaj ze 6-2 ogarnęła, coś jest nie tak  Olga dawaj teraz na pełnej albo kreczuj
|
|
|
Link skopiowany do schowka