|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
Mam kloezanke w biurze super laska tylko ze....sie kurwi  zaprasza vipow na chate i za godzinke kasuje ich 300  5k miesiecznie i nie musi grac u buka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861 |
rio ave prawie gol, sporting walic 3 brame i lece kimac spokojnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
Nie wiem ciezko powiedziec, zreszta to zalezy, musle ze jesli masz stale wplywy to po pol roku powinni ci jakas oferte przeslac, ale nie sadze zeby to byla okazja  raczej tak jak pisalismy wczesniej kredyt na "lichwiarskich" warunkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
1:0 FT 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem  wole szkockie i irlandzkie, ale Jackiem tez nie pogardze... z lodem dzis odpada, bo to ma byc lekarstwo n przeziebienie  wiec pozostaje sie delaktowanie czystym whiskaczem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
chyba trzeba sprobowac Rio Ave gol ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title,Bojkot-i-nie-tylko-Pisze-kibic-Lecha,wid,13801941,wiadomosc.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Nie wiem ciezko powiedziec, zreszta to zalezy, musle ze jesli masz stale wplywy to po pol roku powinni ci jakas oferte przeslac, ale nie sadze zeby to byla okazja  raczej tak jak pisalismy wczesniej kredyt na "lichwiarskich" warunkach yhym, no niestety nie moge tyle czekać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
no mi te kredyty w mbanku zaproponowali po jakichs kilku latach, ale wplywy byly nieregularne. wiem o tym, ze warunki na pewno sa slabe dlatego jak cos to wolalbym sie zapozyczyc u rodzicow  odpukac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem  vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem  vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa  Na samo slowo anyzowa - rezygnuje, choc nie twierdze ze dnink jest zly, ale raczej nie dla mnie. Ja tradycyjnie whisky samo albo ewentualnie z cola, choc kiedys probowalem z sokiem jablkowym bo mi ktos polecal i bylo nawet znosne
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem  vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa  a ja poprostu zimny Lech  tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092 |
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka Jack Daniels z cola i lodem  vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa  a ja poprostu zimny Lech  tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj... 4 tys za darmo nie dostales odsetki potraktuj jako pokute 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263 |
Jack Daniels z cola i lodem  vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa  a ja poprostu zimny Lech  tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj... [/quote] 4 tys za darmo nie dostales odsetki potraktuj jako pokute  [/quote] Uwierz mi, można powiedzieć, że za darmo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|