Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 31 z 33 1 2 29 30 31 32 33
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Mam kloezanke w biurze super laska tylko ze....sie kurwi laugh

zaprasza vipow na chate i za godzinke kasuje ich 300 laugh

5k miesiecznie i nie musi grac u buka laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2

Dołączył: Mar 2005
Posty: 861
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 861
rio ave prawie gol, sporting walic 3 brame i lece kimac spokojnie

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Fram red

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Nie wiem ciezko powiedziec, zreszta to zalezy, musle ze jesli masz stale wplywy to po pol roku powinni ci jakas oferte przeslac, ale nie sadze zeby to byla okazja smile raczej tak jak pisalismy wczesniej kredyt na "lichwiarskich" warunkach

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Fram red


1:0 FT gwizdek

hura

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Originally Posted by Black243
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2

wole szkockie i irlandzkie, ale Jackiem tez nie pogardze...

z lodem dzis odpada, bo to ma byc lekarstwo n przeziebienie smile wiec pozostaje sie delaktowanie czystym whiskaczem smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
chyba trzeba sprobowac Rio Ave gol ...

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77156,title,Bojkot-i-nie-tylko-Pisze-kibic-Lecha,wid,13801941,wiadomosc.html

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by DELMARCO
Nie wiem ciezko powiedziec, zreszta to zalezy, musle ze jesli masz stale wplywy to po pol roku powinni ci jakas oferte przeslac, ale nie sadze zeby to byla okazja smile raczej tak jak pisalismy wczesniej kredyt na "lichwiarskich" warunkach

yhym, no niestety nie moge tyle czekać frown

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
no mi te kredyty w mbanku zaproponowali po jakichs kilku latach, ale wplywy byly nieregularne. wiem o tym, ze warunki na pewno sa slabe dlatego jak cos to wolalbym sie zapozyczyc u rodzicow laugh odpukac

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Black243
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2


vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by Black243
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2


vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa smile

Na samo slowo anyzowa - rezygnuje, choc nie twierdze ze dnink jest zly, ale raczej nie dla mnie.

Ja tradycyjnie whisky samo albo ewentualnie z cola, choc kiedys probowalem z sokiem jablkowym bo mi ktos polecal i bylo nawet znosne

Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Aro
Fram DNB @1.50


piwo

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by Black243
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2


vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa smile

a ja poprostu zimny Lech smile
tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj...

Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 8,092
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Originally Posted by NiUNiU
Originally Posted by Black243
Originally Posted by DELMARCO
cos mnie przeziebienie bierze wiec trzeba napelnic szklaneczke Jameson-em na rozgrzewke i czekamy na overka

Jack Daniels z cola i lodem dobrze2


vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa smile

a ja poprostu zimny Lech smile
tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj...

4 tys za darmo nie dostales odsetki potraktuj jako pokute laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
ajj blisko sporting ..

Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
rio ave score

Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 8,263
Originally Posted by Black243
Originally Posted by kkkrrrooopppaaa
Jack Daniels z cola i lodem dobrze2


vodka con redbul lub solsombra whiskacz + wodka anyzowa smile

a ja poprostu zimny Lech smile
tak sie teraz wsumie zastanawiam, przecież jak nie zapłace tej grzywny w terminie to będą mi liczyli odsetki i tyyle wiec tutaj mam odsetki z grzywny a tam odsetki z banku więc jeden uj... [/quote]

4 tys za darmo nie dostales odsetki potraktuj jako pokute laugh [/quote]

Uwierz mi, można powiedzieć, że za darmo

Strona 31 z 33 1 2 29 30 31 32 33

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1