Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Od jakiegoś czasu nie śledzę dokładnie poczynań sportowych i stąd zapytam - czy on nie grał już w reprezentacji Izraela (dorosłej)?

Wiki podaje:
2002–2003 Izrael U-19 8 (1)
2003–2007 Izrael U-21 15 (2)
2010– Izrael 2 (2)

hmm

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
zagrał dwa towarzyskie spotkania, nie o punkty, więc może spokojnie zmienić koszulkę z orzełkiem na piersi.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
dobrze Nie wiedziałem, że były to mecze towarzyskie.
Dzięki za wyjaśnienie piwo

Jak już wyżej było pisane - dołączyć do tego wszystkiego brakujące nam nacje i będziemy mieli jedną wielką gównianą światową zbieraninę.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Wietnamczyka nam jeszcze trzeba wink

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
w pizdu z taką reprezentacją

Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
na bramkę brać Lutza Pfannenstiel, chłopa ktory grał w klubach na sześciu kontynentach. Grał w Wietnamie i Malezji m.in. więc w sumie Coronach mógłby być piwo

Ma Lutz znajomości na całym świecie to może dodatkowo jakąś perełkę nam pozyska np. z Madagaskaru.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
brak slow rece opadają, Lato by wszystkich razem ze Smudą przygarnął wystarczy ze chcą grać w naszym zespole bo powoli nazywanie tego kadrą będzie nieodpowiednie. I jak za rok kibicowac takim grajkom, gdy w zespole będzie sześciu obcokrajowców, jeden-dwóch ujdzie ale to się robi chore.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Podejrzewam że przy głośnym i jasnym sprzeciwie kibiców sprawa Maora może upaść , tak mi sie wydaje .

Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you
too much love will kill you
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
jeden Żyd w kadrze niej czy więcej ? co za różnica ?
ja się tylko pytam się dlaczego żaden Eskimos nie został dodany do tej kadry ?
skandal...

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
ten gnój Smuda spierdolił już dosłownie wszystko, rzygać mi się chce jak go widze i tych jego przebierańców puke

Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Smuda wy-pier-dalaj puke

Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
Zaraz, ale Maor sie zdeklarowal ze chce jednak do Polski? czy to tylko puste pierdolenie Laty za agentem Maora?
wg mnie nie zagra dla nas

Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
Brawo Maor świetna wiadomość piwo

W końcu po nastu latach od czasów Citki będzie grał w reprezentacji ktoś nienagannie wyszkolony technicznie.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/melikson-dostanie-powolanie-do-reprezentacji-izrae,1,4857425,artykul.html

Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
jeszcze ruska w tej kadrze brakuje

Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Dziwne tylko, że czinczika jakiegoś nie zgarnęli z A2 a i do Peru bym sie wybrał jakiegoś czerwonego poszukał do kadry, wszak by barwy narodowe się zgadzały.

Zrobili sobie z kadry cyrk podobny do do tego na wiejskiej i tyle. Wyjebać to wszystko w pizdu... Wolę kadrę na 150 miejscu w rankingu złożoną z rodowitych POLAKÓW niż na 69 takie byle gówno.

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by Amir_Khan
Brawo Maor świetna wiadomość piwo

W końcu po nastu latach od czasów Citki będzie grał w reprezentacji ktoś nienagannie wyszkolony technicznie.

on jest słabo wyszkolony technicznie i taka jest prawda, po za szybkością i przebojowością nie ma nic. NIC.

zresztą pokazuje to w meczach pucharowych Wisły gdzie nie istnieje.

MELIKSON JEST ZA SŁABY NA POLSKĘ.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Mial dzis sie MAOR okreslic, ale zamiast tego z mediami spotkal sie MAASKANT - co z tego tekstu dla Was wynika ? bo dla mnie ze faktycznie wybral POLSKE




Trener Robert Maaskant zabrał głos w sprawie Maora Meliksona i sprawy gry pomocnika w reprezentacji Polski. Szkoleniowiec mistrzów Polski spotkał się z dziennikarzami zamiast piłkarza. - Maor podjął decyzję, ale zdecydowaliśmy, że na ten temat wypowie się, kiedy wróci z Izraela z obchodów święta Jom Kippur. To nie była łatwa decyzja dla niego. To trudny czas dla niego. Teraz chce się skupić tylko na Wiśle. Dlatego, zamiast niego, ja tutaj jestem – powiedział holenderski trener.

- Decyzja, jaką podjął, może budzić wątpliwości. Rozmawiał dużo na ten temat z rodzicami i bratem, z którym jest blisko. Cały czas o tym myśli. Jeśli postawicie się w takiej sytuacji, to zgodzicie się z nim, że to nigdy nie będzie łatwe. Wybór klubu jest trudny, a co dopiero mówić o reprezentacji – mówił dziennikarzom Maaskant.

Jak zauważył trener, Maor przez kilka lat był pomijany przez selekcjonera reprezentacji Izraela przy powołaniach do kadry. Dopiero kiedy Polacy wyrazili nim zainteresowanie, również Izraelczycy przypomnieli sobie o piłkarzu. - Kiedy Maor zaczął grać w Wiśle, to wszyscy się obudzili. On nadal ma wybór, bo nie grał nigdy w oficjalnym meczu w barwach Izraela – podkreślał.

- Rozmawialiśmy o tym, co będzie lepsze dla jego kariery. Nie można wymazać tego, że ktoś całe życie mieszkał w Izraelu, a po przyjeździe do Polski może grać dla reprezentacji, z którą wcześniej nie miał za wiele wspólnego. On czuje się Izraelczykiem, ale jest też w połowie Polakiem. To jest tak jak w przypadku piłkarzy z reprezentacji Niemiec, którzy maja polskie korzenie, ale nie grają tutaj. Wiele osób jest dumnych z tego faktu, że ludzie, w żyłach których płynie polska krew, dobrze się tam spisują. I tak samo może być w przypadku Maora dla ludzi z Izraela. Niektórzy mogą być źli, ale jeśli będzie grał dobrze, to wszyscy będą z niego dumni – powiedział Robert Maaskant.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
a ten fragment chyba dobitnie o tym swiadczy

Jak zauważył trener, Maor przez kilka lat był pomijany przez selekcjonera reprezentacji Izraela przy powołaniach do kadry. Dopiero kiedy Polacy wyrazili nim zainteresowanie, również Izraelczycy przypomnieli sobie o piłkarzu. - Kiedy Maor zaczął grać w Wiśle, to wszyscy się obudzili. On nadal ma wybór, bo nie grał nigdy w oficjalnym meczu w barwach Izraela – podkreślał.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie czytam nic w tym temacie - dla mnie proste


MARO W...ypad wink


SMUDA ZA NIC W SWIECIE NIM NIE GRAJ !!!!!!!!!!!!!!

zalosne zalosne zaaaaaaaaaaalosne

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1