|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Od jakiegoś czasu nie śledzę dokładnie poczynań sportowych i stąd zapytam - czy on nie grał już w reprezentacji Izraela (dorosłej)? Wiki podaje: 2002–2003 Izrael U-19 8 (1) 2003–2007 Izrael U-21 15 (2) 2010– Izrael 2 (2) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
zagrał dwa towarzyskie spotkania, nie o punkty, więc może spokojnie zmienić koszulkę z orzełkiem na piersi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Nie wiedziałem, że były to mecze towarzyskie. Dzięki za wyjaśnienie  Jak już wyżej było pisane - dołączyć do tego wszystkiego brakujące nam nacje i będziemy mieli jedną wielką gównianą światową zbieraninę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Wietnamczyka nam jeszcze trzeba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,445 |
w pizdu z taką reprezentacją
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 10,442 |
na bramkę brać Lutza Pfannenstiel, chłopa ktory grał w klubach na sześciu kontynentach. Grał w Wietnamie i Malezji m.in. więc w sumie Coronach mógłby być  Ma Lutz znajomości na całym świecie to może dodatkowo jakąś perełkę nam pozyska np. z Madagaskaru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,322 |
brak slow rece opadają, Lato by wszystkich razem ze Smudą przygarnął wystarczy ze chcą grać w naszym zespole bo powoli nazywanie tego kadrą będzie nieodpowiednie. I jak za rok kibicowac takim grajkom, gdy w zespole będzie sześciu obcokrajowców, jeden-dwóch ujdzie ale to się robi chore.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Podejrzewam że przy głośnym i jasnym sprzeciwie kibiców sprawa Maora może upaść , tak mi sie wydaje .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
jeden Żyd w kadrze niej czy więcej ? co za różnica ? ja się tylko pytam się dlaczego żaden Eskimos nie został dodany do tej kadry ? skandal...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
ten gnój Smuda spierdolił już dosłownie wszystko, rzygać mi się chce jak go widze i tych jego przebierańców 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Smuda wy-pier-dalaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
Zaraz, ale Maor sie zdeklarowal ze chce jednak do Polski? czy to tylko puste pierdolenie Laty za agentem Maora? wg mnie nie zagra dla nas
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326
no risk no fun
|
|
no risk no fun
Dołączył: Jan 2010
Posty: 8,326 |
Brawo Maor świetna wiadomość  W końcu po nastu latach od czasów Citki będzie grał w reprezentacji ktoś nienagannie wyszkolony technicznie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/melikson-dostanie-powolanie-do-reprezentacji-izrae,1,4857425,artykul.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2007
Posty: 1,332 |
jeszcze ruska w tej kadrze brakuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2007
Posty: 1,939 |
Dziwne tylko, że czinczika jakiegoś nie zgarnęli z A2 a i do Peru bym sie wybrał jakiegoś czerwonego poszukał do kadry, wszak by barwy narodowe się zgadzały.
Zrobili sobie z kadry cyrk podobny do do tego na wiejskiej i tyle. Wyjebać to wszystko w pizdu... Wolę kadrę na 150 miejscu w rankingu złożoną z rodowitych POLAKÓW niż na 69 takie byle gówno.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Brawo Maor świetna wiadomość  W końcu po nastu latach od czasów Citki będzie grał w reprezentacji ktoś nienagannie wyszkolony technicznie. on jest słabo wyszkolony technicznie i taka jest prawda, po za szybkością i przebojowością nie ma nic. NIC. zresztą pokazuje to w meczach pucharowych Wisły gdzie nie istnieje. MELIKSON JEST ZA SŁABY NA POLSKĘ.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Mial dzis sie MAOR okreslic, ale zamiast tego z mediami spotkal sie MAASKANT - co z tego tekstu dla Was wynika ? bo dla mnie ze faktycznie wybral POLSKE
Trener Robert Maaskant zabrał głos w sprawie Maora Meliksona i sprawy gry pomocnika w reprezentacji Polski. Szkoleniowiec mistrzów Polski spotkał się z dziennikarzami zamiast piłkarza. - Maor podjął decyzję, ale zdecydowaliśmy, że na ten temat wypowie się, kiedy wróci z Izraela z obchodów święta Jom Kippur. To nie była łatwa decyzja dla niego. To trudny czas dla niego. Teraz chce się skupić tylko na Wiśle. Dlatego, zamiast niego, ja tutaj jestem – powiedział holenderski trener.
- Decyzja, jaką podjął, może budzić wątpliwości. Rozmawiał dużo na ten temat z rodzicami i bratem, z którym jest blisko. Cały czas o tym myśli. Jeśli postawicie się w takiej sytuacji, to zgodzicie się z nim, że to nigdy nie będzie łatwe. Wybór klubu jest trudny, a co dopiero mówić o reprezentacji – mówił dziennikarzom Maaskant.
Jak zauważył trener, Maor przez kilka lat był pomijany przez selekcjonera reprezentacji Izraela przy powołaniach do kadry. Dopiero kiedy Polacy wyrazili nim zainteresowanie, również Izraelczycy przypomnieli sobie o piłkarzu. - Kiedy Maor zaczął grać w Wiśle, to wszyscy się obudzili. On nadal ma wybór, bo nie grał nigdy w oficjalnym meczu w barwach Izraela – podkreślał.
- Rozmawialiśmy o tym, co będzie lepsze dla jego kariery. Nie można wymazać tego, że ktoś całe życie mieszkał w Izraelu, a po przyjeździe do Polski może grać dla reprezentacji, z którą wcześniej nie miał za wiele wspólnego. On czuje się Izraelczykiem, ale jest też w połowie Polakiem. To jest tak jak w przypadku piłkarzy z reprezentacji Niemiec, którzy maja polskie korzenie, ale nie grają tutaj. Wiele osób jest dumnych z tego faktu, że ludzie, w żyłach których płynie polska krew, dobrze się tam spisują. I tak samo może być w przypadku Maora dla ludzi z Izraela. Niektórzy mogą być źli, ale jeśli będzie grał dobrze, to wszyscy będą z niego dumni – powiedział Robert Maaskant.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
a ten fragment chyba dobitnie o tym swiadczy
Jak zauważył trener, Maor przez kilka lat był pomijany przez selekcjonera reprezentacji Izraela przy powołaniach do kadry. Dopiero kiedy Polacy wyrazili nim zainteresowanie, również Izraelczycy przypomnieli sobie o piłkarzu. - Kiedy Maor zaczął grać w Wiśle, to wszyscy się obudzili. On nadal ma wybór, bo nie grał nigdy w oficjalnym meczu w barwach Izraela – podkreślał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
nie czytam nic w tym temacie - dla mnie proste MARO W...ypad SMUDA ZA NIC W SWIECIE NIM NIE GRAJ !!!!!!!!!!!!!! zalosne zalosne zaaaaaaaaaaalosne
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|