|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Maor mówi to co czuje, szczerze to podejrzewam, że jest teraz tak wewnętrznie rozdarty, że jedyne co Nam wypada to mu współczuć. Musimy się pogodzić, że takie naturalizowanie zawodników będzie ciągle postępować a tym bardziej w tych słabszych piłkarsko krajach (no niestety ale pokolenia wybitnego to my nie mamy) i tak w kółko, i nie Maora, Boenischa itp wina, że u nas jest posucha i musimy chwytać się takich metod. Zacznijmy szkolić młodzież a za 12-15 lat nie będzie takich problemów!!!!!!! oczywiscie to jest za trudne do zrozumienia dla niektorych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Facet jest przynajmniej szczery a nie tak jak pozostałe Perquisy,którzy podkreślają swoje korzenie polskie i powiązanie z naszym krajem. A potem okazuje się, że ich babka była Polką, a nawet nie-mieszkała w Polsce, i to też nie - przejeżdżała przez Polskę i to nieprawda-miała przejeżdżać ale zachorowała i została w swoim kraju. Takie to oni mają korzenie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
My kibice tylko możemy pogwizdać na smudę : ale i to gówno da zrobi to co zechce ale jeżeli uda mu się coś więcej ugrać na Euro to będzie wychwalany pewnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
nie no - to juz jest szczyt - smieje sie nam w ryj a co, ma gadac ze nagle pokochal Polske i chce byc Polakiem?  To jak czuje sie Izraelczykiem, to niech gra w tamtej reprezentacji i tyle. jeden z powodow to tez to, ze byl tam niedoceniany. nie orientuje sie w izraelskiej pilce, ale podobno tam rzadza uklady i graja slabsi gracze, a lepsi sa odstawiani na bok
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Cavior mam prosbe - nie cytuj postow huge - bo nie mam ochoty czytac jego wypocin
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
to co ? NAGRADZAMY BIEDNEGO MAORKA ZA SZCZEROSC ? nie robcie jaj - KADRA POLSKI - miejsce do promocji i reklamy - historyczne EURO 2012
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240 |
My kibice tylko możemy pogwizdać na smudę : ale i to gówno da zrobi to co zechce ale jeżeli uda mu się coś więcej ugrać na Euro to będzie wychwalany pewnie dokladnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Cavior mam prosbe - nie cytuj postow huge - bo nie mam ochoty czytac jego wypocin  zacznij zyc czlowieku
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646 |
Czyli jak ktos jest niedoceniany w swoim kraju (Melikson), albo zwyczajnie za slaby aby grac w swojej reprezentacji (Boenisch, Perquis) to jest chetnie przyjmowany u nas. Zbieramy odpady z innych panstw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Panowie a ja was się spytam co zrobicie jeżeli ta kadra w składzie z Beniszami Meliksonami i obraniakami zagra zajebiscie i wyjdzie z grupy to co nie będziecie im kibicować ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Panowie a ja was się spytam co zrobicie jeżeli ta kadra w składzie z Beniszami Meliksonami i obraniakami zagra zajebiscie i wyjdzie z grupy to co nie będziecie im kibicować ?  moze poczekajmy - zostalo 9 miesiecy na obalenie Smudy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
Panowie, co powiedzie o kolejnym pseudopolaku?? dlaczego ukraina nie ma takich problemnow, tylko MY?? chyba odp jesr prosta: naszym trenerem jest IDIOTA, a pzpn to jeden wielki burdel!!!
mnie to dziwi, ze NASI pilkarze nie wkurwili siee... przeciez oni traca miejsca w Reprezentacji..kosztem jakis patalachow jak polanksi,melikson itp
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
mam mozliwosc zalatwienia sobie biletow na repre podczas euro...ale im wiecej nowych polakow w kadrze tym coraz mniej checi by isc na mecz..;/
ja to chyba pierd.ole te euro;] nie wiem jak Wy, ale ja wole ogladac naszych nawet jak maja przegrac 6-0 , niz pseudopolakow wygrywajacych..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
mam mozliwosc zalatwienia sobie biletow na repre podczas euro...ale im wiecej nowych polakow w kadrze tym coraz mniej checi by isc na mecz..;/
ja to chyba pierd.ole te euro;] nie wiem jak Wy, ale ja wole ogladac naszych nawet jak maja przegrac 6-0 , niz pseudopolakow wygrywajacych.. wtedy mozna z czystym sumieniem i z calego serca trzymac kciuki i kibicowac BIALOCZERWONYM w tym najwazniejszym turnieju naszego zycia -a tak ? eech szkoda gadac jak znizszczy nam Smuda to swieto
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
dokladnie:) tekst z piosenki 52 debiec:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Hahaha dobre 10/10 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|