Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 35 1 2 3 4 5 34 35
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by git_malina
Maor mówi to co czuje, szczerze to podejrzewam, że jest teraz tak wewnętrznie rozdarty, że jedyne co Nam wypada to mu współczuć. Musimy się pogodzić, że takie naturalizowanie zawodników będzie ciągle postępować a tym bardziej w tych słabszych piłkarsko krajach (no niestety ale pokolenia wybitnego to my nie mamy) i tak w kółko, i nie Maora, Boenischa itp wina, że u nas jest posucha i musimy chwytać się takich metod. Zacznijmy szkolić młodzież a za 12-15 lat nie będzie takich problemów!!!!!!!

oczywiscie to jest za trudne do zrozumienia dla niektorych

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Facet jest przynajmniej szczery a nie tak jak pozostałe Perquisy,którzy podkreślają swoje korzenie polskie i powiązanie z naszym krajem. A potem okazuje się, że ich babka była Polką, a nawet nie-mieszkała w Polsce, i to też nie - przejeżdżała przez Polskę i to nieprawda-miała przejeżdżać ale zachorowała i została w swoim kraju. Takie to oni mają korzenie....

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
My kibice tylko możemy pogwizdać na smudę : ale i to gówno da zrobi to co zechce ale jeżeli uda mu się coś więcej ugrać na Euro to będzie wychwalany pewnie

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Cavior
Originally Posted by huge
Originally Posted by craax
nie no - to juz jest szczyt - smieje sie nam w ryj

a co, ma gadac ze nagle pokochal Polske i chce byc Polakiem? laugh


To jak czuje sie Izraelczykiem, to niech gra w tamtej reprezentacji i tyle.

jeden z powodow to tez to, ze byl tam niedoceniany. nie orientuje sie w izraelskiej pilce, ale podobno tam rzadza uklady i graja slabsi gracze, a lepsi sa odstawiani na bok

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Cavior mam prosbe - nie cytuj postow huge - bo nie mam ochoty czytac jego wypocin

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
to co ? NAGRADZAMY BIEDNEGO MAORKA ZA SZCZEROSC ? nie robcie jaj - KADRA POLSKI - miejsce do promocji i reklamy - historyczne EURO 2012

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by aktorek
My kibice tylko możemy pogwizdać na smudę : ale i to gówno da zrobi to co zechce ale jeżeli uda mu się coś więcej ugrać na Euro to będzie wychwalany pewnie

dokladnie

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by craax
Cavior mam prosbe - nie cytuj postow huge - bo nie mam ochoty czytac jego wypocin
laugh laugh laugh
zacznij zyc czlowieku

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
C
Pooh-Bah
Pooh-Bah
C Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,646
Czyli jak ktos jest niedoceniany w swoim kraju (Melikson), albo zwyczajnie za slaby aby grac w swojej reprezentacji (Boenisch, Perquis) to jest chetnie przyjmowany u nas. Zbieramy odpady z innych panstw mad

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Panowie a ja was się spytam co zrobicie jeżeli ta kadra w składzie z Beniszami Meliksonami i obraniakami zagra zajebiscie i wyjdzie z grupy to co nie będziecie im kibicować ? smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Cavior
Czyli jak ktos jest niedoceniany w swoim kraju (Melikson), albo zwyczajnie za slaby aby grac w swojej reprezentacji (Boenisch, Perquis) to jest chetnie przyjmowany u nas. Zbieramy odpady z innych panstw mad

do tego jeszcze czesc Polakow jest z tego zadowolona laugh laugh laugh



Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by aktorek
Panowie a ja was się spytam co zrobicie jeżeli ta kadra w składzie z Beniszami Meliksonami i obraniakami zagra zajebiscie i wyjdzie z grupy to co nie będziecie im kibicować ? smile

moze poczekajmy - zostalo 9 miesiecy na obalenie Smudy

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Panowie, co powiedzie o kolejnym pseudopolaku??
dlaczego ukraina nie ma takich problemnow, tylko MY??
chyba odp jesr prosta: naszym trenerem jest IDIOTA, a pzpn to jeden wielki burdel!!!

mnie to dziwi, ze NASI pilkarze nie wkurwili siee... przeciez oni traca miejsca w Reprezentacji..kosztem jakis patalachow jak polanksi,melikson itp

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
mam mozliwosc zalatwienia sobie biletow na repre podczas euro...ale im wiecej nowych polakow w kadrze tym coraz mniej checi by isc na mecz..;/

ja to chyba pierd.ole te euro;]
nie wiem jak Wy, ale ja wole ogladac naszych nawet jak maja przegrac 6-0 , niz pseudopolakow wygrywajacych..

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by mateekk
mam mozliwosc zalatwienia sobie biletow na repre podczas euro...ale im wiecej nowych polakow w kadrze tym coraz mniej checi by isc na mecz..;/

ja to chyba pierd.ole te euro;]
nie wiem jak Wy, ale ja wole ogladac naszych nawet jak maja przegrac 6-0 , niz pseudopolakow wygrywajacych..

wtedy mozna z czystym sumieniem i z calego serca trzymac kciuki i kibicowac BIALOCZERWONYM w tym najwazniejszym turnieju naszego zycia -a tak ? eech szkoda gadac jak znizszczy nam Smuda to swieto

Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Originally Posted by guma

dokladnie:)
tekst z piosenki 52 debiec:)

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Akurat teraz jak jesteście przy temacie Maora leci w tvp hd "Cud Purymowy". Radzę obejrzeć i tak się zastanowić- gdyby się okazało, że macie korzenie żydowskie, czekał na was spadek i zmiana poglądów wpłynęła na zdobycie majątku to jak by się zmienił światopogląd??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
a jak by miala wygladac ta ZMIANA POGLADOW ?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by guma


Hahaha dobre 10/10 cop grin

Strona 3 z 35 1 2 3 4 5 34 35

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1