|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Pany czuje w kosciach że wisła dzisiaj ujebi...e przestrzegam przed graniem na nią  pewnie. Flota jak co roku.. sklad niby slaby, a wyniki maja na prawde niezle. Gdyby mieli infre juz by grali w ekstraklasie, bo odpuscili w tamtym sezonie 2 mecze u siebie. no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Pany czuje w kosciach że wisła dzisiaj ujebi...e przestrzegam przed graniem na nią  pewnie. Flota jak co roku.. sklad niby slaby, a wyniki maja na prawde niezle. Gdyby mieli infre juz by grali w ekstraklasie, bo odpuscili w tamtym sezonie 2 mecze u siebie. no bet a moim zdaniem wygra Wisla... dla Floty to jest przygoda, mozliwosc pokazania sie z dobrej strony w mediach itd. A dla Wisly najkrotsza droga do Europy. Juz z 3 ekip sie kibice i media smieja po pucharze (Jaga, Korona, Lechia)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
kadra Wisly na dzis:
bramkarze: Milan Jovanić, Filip Kurto obrońcy: Gordan Bunoza, Junior Diaz, Kew Jaliens, Marko Jovanović, Michael Lamey pomocnicy: Daniel Brud, Łukasz Garguła, Tomas Jirsak, Andraż Kirm, Gervasio Nunez, Dragan Paljić, Cezary Wilk napastnicy: David Biton, Ivica Iliev, Patryk Małecki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
widac ze Wisla nieodpuszcze Pucharu, gdyby tak bylo pojechala by na mecz ME
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
A dla Wisly najkrotsza droga do Europy.  O wiele łatwiej ligę wygrać, przynajmniej nam. widac ze Wisla nieodpuszcze Pucharu, gdyby tak bylo pojechala by na mecz ME Puchar już został odpuszczony, gramy bez 4 będących w najlepszej obecnie formie piłkarzy (Biton z przymusu jedzie - jest jedynym napastnikiem). Jak sobie zobaczycie co wyczynia na boisku Garguła, to powtórka z Podbeskidzia jak najbardziej realna...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
2 overy 2,5 w hiszpani + Roma + Rosenborg -1 dzis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
A dla Wisly najkrotsza droga do Europy.  O wiele łatwiej ligę wygrać, przynajmniej nam. widac ze Wisla nieodpuszcze Pucharu, gdyby tak bylo pojechala by na mecz ME Puchar już został odpuszczony, gramy bez 4 będących w najlepszej obecnie formie piłkarzy (Biton z przymusu jedzie - jest jedynym napastnikiem). Jak sobie zobaczycie co wyczynia na boisku Garguła, to powtórka z Podbeskidzia jak najbardziej realna... pewnie masz racje.. jako kibic wiesz wiecej o druzynie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
Singapur strzelać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Gaduła
|
|
Gaduła
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Oświadczenia Meliksona: Nie jestem gotowy, aby grać dla reprezentacji Izraela lub dla reprezentacji Polski. LINK [ sportowefakty.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Co na dzis oprocz Rosenborg -1 i Romy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
myślałem o Flota-Wisła over 2.5... Flota powinna coś wsadzic.
Rosenborg i Roma pewne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Inter ---> Ranieri Ciekawe ile się utrzyma 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228 |
Inter ---> Ranieri Ciekawe ile się utrzyma  Przeciez ten trener to jest porażka, nie widze sukcesow interu za jego sterami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
myślałem o Flota-Wisła over 2.5... Flota powinna coś wsadzic.
Rosenborg i Roma pewne ? pewno to sa podatki i smierc dokladam do tego over Besiktasu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Inter ---> Ranieri Ciekawe ile się utrzyma  napewno dluzej od Gasperiniego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
myślałem o Flota-Wisła over 2.5... Flota powinna coś wsadzic.
Rosenborg i Roma pewne ? pewno to sa podatki i smierc  dokladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
do tego podatki ponoc mozna ominac  na dzis zagrany tylko Espanyol 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2010
Posty: 1,824 |
kusi mnie pograć ten over Wisły... chyba spróbuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Jednak gram takiego tripla Rosenborg , Lillehammer, Aalesund
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|