Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 4 1 2 3 4
#49375 17/12/2003 18:50
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Rymoholik, ale przeciez po to jest haslo przy logowaniu zeby nikt obcy nie mogle sie ot tak sobie zalogowac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Ja z wetten juz wyplacalem pieniadze na nie swoje konto bankowe, wiec dlaczego tutaj nie mozna by tego robic. Ja sie na ten przelew nie skusilem bo 50 euro oplaty to juz duza przesada. Tylko mam nadzieje ze nie bede tego zalowal ze wzialem wyplate czekiem... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Poki co czekam na odpowiedz z ich strony.

Bonus: Unibet
#49376 17/12/2003 18:56
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Heh, to sie okaze jak przeleja albo i nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Przelewy od bukow ida zazwyczaj kilka dni. Jak jest u nich, to sie dowiemy jak ktos pierwszy wyplaci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja na razie jeszcze nie zamierzam, ale daj znac jak to zrobisz, to bede wiedzial czy wogole warto grac dalej.

#49377 17/12/2003 19:03
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Silent u dobrych bukow nie mozna wyplacac na konto zarejestrowane na kogos innego niz wlasciciela konta u buka. To jest forma ochrony z ich strony jakby ktos niepowolany dostal sie na twoje konto u buka. Widocznie wetten nie zalicza sie to tych dobrych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49378 17/12/2003 20:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Czy konto na które bede chicął przelac wygrana musi spełniac jakies wymagania??? Bo osoba na która jest załozone konto w Betsensie posiada w tym momencie konto tylko w BPH.

#49379 17/12/2003 20:11
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Raczej nie ma roznicy w jakim banku masz konto, jak wpiszesz poprawny numer to powinno dojsc bez problemu.

#49380 17/12/2003 21:03
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Jeśli rzeczywiście mają w regulaminie, że nie biorą odpowiedzialności za przesłane pieniądze, to jest to całkiem niepoważna firma i nie warto u nich grać.

#49381 18/12/2003 00:35
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Miejmy nadzieje ze wyplaca bez zadnych problemow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49382 18/12/2003 02:37
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Nadzieję można mieć, ale i tak są za ten punkt regulaminu zdyskwalifikowani. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49383 18/12/2003 14:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Silent!!! Po jakim czasie od wysłąnia skanu dokumentu mogłes juz wypłącac??

#49384 18/12/2003 15:20
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
no nic zrobiłem przelew!!! teraz czekamy :rolleyes: Jak dojdzie przelew to dam znac!!!

#49385 18/12/2003 22:01
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Mam teraz pyanie jzu zupełnie technicze dotyczace obstawiania koszykówki!! Maja tam mozliwosc obstawiania tylko z handcupem!! Jak by mi ktos wytłuamcyzł o co chodzi byłbym dzwieczny

AEK Athens(o,5)-Partizan Mobtel(-0,5) [email]1@1[/email],75 [email]2@1[/email],8

#49386 18/12/2003 22:29
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Quote
Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]Mam teraz pyanie jzu zupełnie technicze dotyczace obstawiania koszykówki!! Maja tam mozliwosc obstawiania tylko z handcupem!! Jak by mi ktos wytłuamcyzł o co chodzi byłbym dzwieczny

AEK Athens(o,5)-Partizan Mobtel(-0,5) [email]1@1[/email],75 [email]2@1[/email],8[/qb]
hadicap, czyli danej drużynie są dodawane punkty (np. +3.5pkt), a przeciwnej odejmowane(np.-3.5pkt)
np.dajmu mecz z ligi NBA -->> LA Lakers(-5.5pkt)-Phoenix Suns (+4.5pkt)
w tym przykładzie obstawiając Lakersów z handicapem, by trafić zakład - Lakersi muszą wygrać mecz co najmniej 6 punktami, w przypadku gdy obstawisz wygraną Lakers z handicapem a oni wygrają mecz tylko np. 2 puntami - to zakład przegrywa. Natomiast gdy postawisz na Phoenix z handicapem, by trafić kupon, Phoenix musi ten mecz wygrać, badź przegrać maxymalnie 5 punktami. :zobacz:

#49387 19/12/2003 00:23
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2002
Posty: 1,004
Kitlet1 - priv.

#49388 19/12/2003 00:30
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Silent to mój numer gg 2975953 albo tlen kitlet@tlen.pl

#49389 19/12/2003 02:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Quote
Oryginalnie wysłał Silent:
[qb]Kitlet1 - priv.[/qb]
Silnt wysłałem im scan ostaniej strony paszportu.. mowa tu o nowym paszporcie!!! Ta strone ze zdjeciem i podstawowymi danymi!!!!....a xo do firmy to trudno wyczuc. Zaptałem ich ile bedzie trwała ta operacja to chcieli moje ID( wiec moze sprawdzali czy mi moga wogóle wypałcic :rolleyes: ) a potem napisali ze z powodu swiat moze to potrwac kilka dni dłuzej!!...w kazdym razie załatwiam juz sobie dobry słownik angielksiego zawierajacy równiez przeklenstwa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i jak nie wysla kaski to napisze im emaila z zyczeniami wsyztskeigo najgorszego w nowym roku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#49390 22/12/2003 14:36
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Kitlet dotarla juz kasa na konto? :rolleyes:

#49391 23/12/2003 00:39
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
jeszce nie dotarła!! ale ja dopiero w czwartek przelałem a to pewnie trwa dobry tydzien wiec narazie cierpliwie czekam jeszce siweta po dodze wiec pewnie sie przedłuzy!!!..narazie czekamy :rolleyes:

#49392 29/12/2003 18:50
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Silent jak tam twój czek??

#49393 29/12/2003 18:55
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,140
Likes: 9
Wlasnie chlopaki jak tam te wyplaty, Silent dostales czek? Kitlet przelew jeszcze nie doszedl? Mysle czy dalej grac czy juz wyplacac :rolleyes:

#49394 29/12/2003 18:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 614
Co do mnie to ci napisze jutro, czy doszły juz pieniazki czy nie, bo dopiero jutro bede miał dostep do konta

Strona 2 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, latajaca_holenderka, rafal08, aker), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,217
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1