Oryginalnie wysłał kitlet1:
[qb]Mam teraz pyanie jzu zupełnie technicze dotyczace obstawiania koszykówki!! Maja tam mozliwosc obstawiania tylko z handcupem!! Jak by mi ktos wytłuamcyzł o co chodzi byłbym dzwieczny
AEK Athens(o,5)-Partizan Mobtel(-0,5) [email]1@1[/email],75 [email]2@1[/email],8[/qb]
hadicap, czyli danej drużynie są dodawane punkty (np. +3.5pkt), a przeciwnej odejmowane(np.-3.5pkt)
np.dajmu mecz z ligi NBA -->> LA Lakers(-5.5pkt)-Phoenix Suns (+4.5pkt)
w tym przykładzie obstawiając Lakersów z handicapem, by trafić zakład - Lakersi muszą wygrać mecz co najmniej 6 punktami, w przypadku gdy obstawisz wygraną Lakers z handicapem a oni wygrają mecz tylko np. 2 puntami - to zakład przegrywa. Natomiast gdy postawisz na Phoenix z handicapem, by trafić kupon, Phoenix musi ten mecz wygrać, badź przegrać maxymalnie 5 punktami. :zobacz: