Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
T
a.k.a. "Appiah"
a.k.a. "Appiah"
T Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
Franz zaczął poszukiwać polskich korzeni w Somalii.


Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Przed chwilą Melikson wydał oświadczonko w którym głosi że się zastanawia ? Kolejna PR-owa gierka?

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Melikson się rozmyślił. "Nie jestem gotowy"

Więcej [tvn24.pl]

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
chłopak liczy ze sprawa trochę przygaśnie i cichaczem wskoczy do kadry
puke Meliskon

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred
shaken not stirred
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
Originally Posted by Smuda dla Radia ZET
Nie brałem Meliksona pod uwagę na poważnie

laugh


Originally Posted by Smuda
Melikson do kadry może jeszcze wskoczyć nawet tydzień przed EURO 2012ście, tak jak Władysław Żmuda w 1974 roku dołączył do drużyny na mundial. Później okazało się, że był jej jednym z najlepszych jej piłkarzy - przypominał Smuda.

puke

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Ten Pan już chyba nawet nie wiem co mówi, mówi by mówić i siać ferment.TO jest skandal jakiś.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Skąd taki szum wokół Meliksona? Żeby to był jakiś mega-gracz i gwiazdor Premiership no to rozumiem, byłoby kogo przekonywać do grania dla nas. Ale grajek z naszej ligi, który wyróżnia się tylko na tle innych słabeuszy ekstraklasy a już w zderzeniu z piłkarzami cypryjskiej ligi jest zupełnie bezradny? Strasznie dużo szumu wokół strasznie mało przekonywującego gracza...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Maor Melikson wreszcie zabrał głos w sprawie występów w reprezentacji Polski. Zapewnił, że czuje się Izraelczykiem. - I nikt tego nie zmieni, a zwłaszcza ci wszyscy ludzie w Izraelu, którzy są teraz przeciwko mnie - zapewnia.
Wybór reprezentacji przez Maora Meliksona jest jednym z głównych tematów w izraelskich mediach. Seris walla.co.il poprosił o wypowiedź samego zainteresowanego. - To decyzja osobista a nie taka, którą podjąłem z żalu, wyrzutów sumienia czy z obawy przed czymkolwiek. W ciągu tych dwóch dni szaleństwa zignorowałem wszystkich krytyków i przeciwników i zadecydowałem zgodnie z przekonaniem. Byłoby nieuczciwym w stosunku do osób z Polski, gdybym nie był w 100 procentach pewny swojego zdania. Równie nie fair byłoby próbować powrócić teraz do reprezentacji Izraela. Akceptuję wszystkie konsekwencje - stwierdził jednoznacznie pomocnik Wisły Kraków.

- Żaden piłkarz nie znalazł się wcześniej w takiej sytuacji i nie przeszedł przez to co ja. Chcę osiągać jak najwyższy poziom, odnosić sukcesy i stąd ta decyzja. Jestem Izraelczykiem i nic tego nie zmieni. Wszystkim, którzy są teraz przeciwko mnie, chciałbym polecić prześledzenie historii mojej rodziny - przekonuje 27-latek, który nie ukrywa, że jego pierwszym wyborem była kadra Luisa Fernandeza. - Siedziałem cierpliwie i czekałem przez lata na szansę, która nigdy nie nadeszła. Reprezentacja Izraela była moim marzeniem. Jednak gdy ono się nie spełniło, spojrzałem na wszystko realistycznie i racjonalnie. Słyszałem różne opinie, włącznie z antysemityzmem i Holokaustem, ale przekonuję ludzi, by spojrzeli na sprawę z większej perspektywy. Dotąd żadne złe rzeczy mi się nie przytrafiły - dodaje.

Izraelskie portale donoszą jednak, że Meliksona spotykają ze strony izraelskich kibiców coraz bardziej dotkliwe przykrości. Od wtorku zawodnik Białej Gwiazdy otrzymał mnóstwo SMS-ów i maili z zarzutami zdrady i sugestiami, że będzie reprezentował antysemicki kraj, który brał udział w Holokauście. Wśród nich miały pojawić się nawet groźby śmiertelne!



Chłopak ma muke i to na obu stronach! Zostaje środek, niech skupi sie na grze klubowej. Odpowiedz przyjdzie z czasem.

,,że będzie reprezentował antysemicki kraj, który brał udział w Holokauście,,

frown

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Ostatnio nawet i w naszej kochanej ekstraklasie już tak nie szaleje , jak się obrońcy odpowiednio do niego ustawiają, jest przewidywalny i powtarzalny w swojej grze , więc jakby zagral na EURO to rywale nie beda mieli z nim problemów..

Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
to może zrobić podmiankę i Bitona do repry zaciągnąć laugh

Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 536
"Maor Melikson zdecydował, że nie zagra dla reprezentacji Polski. Ale w rozmowie z izraelskimi mediami przyznał, że atmosfera, którą wokół niego wytworzono, sprawia, że będzie chciał odejść także z Wisły!

- Po tym, jak zdecydowałem się grać dla Polski, nie byłem w zgodzie ze sobą. Teraz jestem na etapie, że nie chcę grać także dla Wisły - mówi w rozmowie z serwisem "Ynet". - Ludzie przekroczyli pewne granice - dodaje.

- Serce nie pozwoliłoby mi zagrać dla Polski. Ostatnie dni były najgorsze, jakie przeżyłem w życiu. Nic takiego jeszcze mnie nie dotknęło. Każdemu łatwo mówić, bo nie był w takiej sytuacji jak ja - podkreśla.

Jak informuje "Ynet", Melikson odejdzie z Wisły w styczniu. "Szanse na jego pozostanie są bardzo małe" - informuje serwis. Ojciec piłkarza potwierdza. - Na 60 procent opuści Polskę. Ma bardzo atrakcyjne oferty - podkreśla. Jak zaznacza zawodnik, wpływ na taką decyzję ma atmosfera ostatnich dni wokół jego osoby."

co to za szopka ja się pytam??

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
laugh laugh

taka szopka - nie weszli do LM to ucieka, nic prostszego - ale teraz robi z siebie ofiare losu, a ja dodam ZROBIL Z SIEBIE IDIOTE W TEN SPOSOB

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
majstersztyk agenta Meliksona.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 861
Pazerny i falszywy jak kazdy zyd

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mówili w TV, że Smuda ma jechać z kwiatami do starego Meliksona i prosić o wybaczenie i jeszcze jedną szansę... ma obiecać Maorowi koszulkę z 10tką i dwa razy większego orzełka na koszulce niż reszta piłkarzy, a orzełek na tej jednej jedynej koszulce ma trzymać w szponach gwiazdę Dawida...(ewentualna druga taka koszulka ma być przygotowana dla Dudu Bitona jeśli prawdą okaże się, że jego matka puściła się kiedyś z jakimś polskim cinkciarzem)...

Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
J
JZ Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
posiada ktos moze linka do grafiki przedstawiajacej reprezentacje Polski a w niej miedzy innymi - skosnooki, murzyn, ufoludek itp?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Originally Posted by JZ
posiada ktos moze linka do grafiki przedstawiajacej reprezentacje Polski a w niej miedzy innymi - skosnooki, murzyn, ufoludek itp?
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4931576#Post4931576 ?

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Dodajmy, że rysunek jest autorstwa najlepszego rysownika satyrycznego w Polsce - Roberta Mirowskiego.

Takie Mleczki i inne Sawki mogą mu buty czyścić smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
J
JZ Offline
addict
addict
J Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 406
najciemniej to jednak pod latarnia; dzieki

Strona 5 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, rafal08, 11kera11, JelineK, betowiec, kamel), 1,132 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,908
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1