Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
Haz$ #4935081 23/09/2011 15:48
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 283
do 11 w betsyfie spiny na devil's, a co z spinami w piatki na goldwin?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
Nie ma i nie bedzie.Zapewne tez juz zadna free promocja nie bedzie tam dla PL

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by rafal08
No coz jak na LC pracuje jakis czlowieczek nie majacy pojecia o tym co i komu firma oferuje crazy

czy teraz widzisz te promocje na glownej stronie? bo ja nie tongue

huge #4935135 23/09/2011 16:17
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
Originally Posted by huge
Originally Posted by rafal08
No coz jak na LC pracuje jakis czlowieczek nie majacy pojecia o tym co i komu firma oferuje crazy

czy teraz widzisz te promocje na glownej stronie? bo ja nie tongue

Tez nie laugh Moze oni sami juz nie wiedza czy ja dac czy nie . Wczoraj znajomy pytal manago Unibet [adserving.unibet.com] i promocja byla dla PL . Moze dzis im sie zmienilo laugh

Haz$ #4935332 23/09/2011 17:37
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
stingbet [ads.mrgreen.com] 10 fs na kings of chicago

dla odbiorcow e-mail

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
Tobet [ads.mrgreen.com] - 5 FS na Egyptian Heroes

dla odbiorcow e-mail

Triobet [record.affiliatelounge.com] i Nordicbet [ads.mrgreen.com] to samo

Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 351
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by huge
Originally Posted by rafal08
No coz jak na LC pracuje jakis czlowieczek nie majacy pojecia o tym co i komu firma oferuje crazy

czy teraz widzisz te promocje na glownej stronie? bo ja nie tongue

Tez nie laugh Moze oni sami juz nie wiedza czy ja dac czy nie . Wczoraj znajomy pytal manago Unibet [adserving.unibet.com] i promocja byla dla PL . Moze dzis im sie zmienilo laugh


Witam serdecznie!

Dziękuje za kontakt z Unibet [adserving.unibet.com] w sprawie bonusu. Uprzejmie informuję , że decyzją wydziału marketingowego promocja "Setki darmowych spinow i 300euro czekają na Ciebie" zostanie wznowiona od przyszłego poniedziałku. Zostanie ona zmodyfikowana dla polskich graczy. W promocji będzie można otrzymać tylko 200 spinów bez możliwości wygrania bonusu pieniężnego. Oferta powinna być zamieszczona na stronie Unibet [adserving.unibet.com] po zmodyfikowaniu zasad. Za utrudnienia z tym związane przepraszamy.

Takie coś napisali mi.

Haz$ #4935686 23/09/2011 21:50
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
To niech sobie w d... wsadzą tą swoją zmodyfikowaną wersję..bo teraz to mnie rozbawili, wpierw o czymś wspomnieli, a później.. nie nie.. tak być nie może zamiast marchewki damy im samą nać.

Haz$ #4936431 24/09/2011 02:40
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 571
aby dostawać free spiny na betsson [record.affiliatelounge.com] wystarczy TYLKO depozyt 10E?
"Between 27 and 29 September every player will receive 5 free spins on new game Victorious.

30 th September 5 free spins on Frankenstein

1st October 5 Free Spins on Excalibur

2nd October 5 Free Spins on Trill Spin"

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,406
Likes: 11
To raczej bez depozytu .To 10€ depo to do tego w live casino

Haz$ #4936611 24/09/2011 05:15
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Spiny na Elcasino [ads.mrgreen.com] dodane za promocje za depozyt

Haz$ #4936658 24/09/2011 14:13
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Ja nie mam.Pewnie dopisuja recznie a nie z automatu.

Haz$ #4936659 24/09/2011 14:15
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
no urwa alllllllllleluje ktos zajebał w końcu mege smile

tak pewnie z nocy do rana kręcił i wykręcił grin

Haz$ #4936698 24/09/2011 15:41
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
hmm.. probowalem w nocy.. niestety nie trafiło na mnie :/ może innym razem będzie lepiej smile

Haz$ #4937031 24/09/2011 19:29
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,304
Originally Posted by Haz$
no urwa alllllllllleluje ktos zajebał w końcu mege smile

tak pewnie z nocy do rana kręcił i wykręcił grin


Teraz dla odmiany jest porządny jackpot w Hall of Gods wink

Haz$ #4937036 24/09/2011 19:32
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Na Hall of Gods nigdy dobrze mi nie szło, nawet nie mam pojęcia dlaczego, praktycznie każdy inny slot potrafił dać ale nie ten :/

Haz$ #4937044 24/09/2011 19:35
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Niestety edytować nie można, zostały mi jeszcze dwie karty paysafecard i tak właśnie zastanawiam sie gdzie by to opłacało się wpłacić.. szkoda że tobet nie oferuje tej opcji, może mógłbym liczyć na jakąś podpowiedź ze strony obecnych tu użytkowników?:>
Karty i tak muszę wykorzystać,bo jutro dostaję nowe wink więc coś trzeba z nimi zdziałać smile

Haz$ #4937058 24/09/2011 19:45
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Możesz mi dać laugh a ja sobie wplace na poker stars tongue

Haz$ #4937106 24/09/2011 20:07
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
hehehe wink niestety przykro mi ale poszły już do unibetu wink

Haz$ #4937152 24/09/2011 20:17
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, rymoholik, burbon, $-man, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, ANZELMO, alfa, kamel, 11kera11), 2,766 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,533
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1