|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W tej lidze, tym bardziej zabawie nie ma handi własnego placu Atak na wyjeździe preferowany  A no tak, w końcu to La Liga, oni nie wiedzą co to taktyka, więc atakują gdzie popadnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
jak tam sytuacja z tabelką?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Postaram sie niebawem zrobic. Jestem u siostry a ma kompa rozwalonego calkiem, Excela brak a zadnego! programu zdjac nie moge. cierpliwosci troszke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Czy zaczynającą się kolejkę można grać tylko w Pucharze Primery, czy też również w rozgrywkach głównych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
W regulaminie znalazłem taki zapis 2. Konkurs wystartuje 1 października 2011 roku i potrwa do 13 maja 2012 roku. Obejmie więc 30 kolejek ligowych. Środowych kolejek w lidze nie gramy, wykorzystane zostaną na potrzeby Pucharu Primery.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
 Ostatnio mam malo czasu i nie moge na biezaco wszystkiego kontrolowac wiec arturro bedzie sie staral za mnie na biewaco podawac informacje co i jak 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
kiedy planowane jest losowanie kolejnej rundy pucharu?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jutro wszystko przedstawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
dobra wiadomość 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Tak przeglądam temat konkursowy i widzę iż jest tam niezły bajzel, mam nadzieję iż znajdzie się chwila po tej kolejce by w końcu to uporządkować 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Postaram sie, by wszystko to jakos wygladalo choc przyznam, ze jak ktos chce przeczytac to i tak przeczyta co chce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2007
Posty: 1,069 |
Co tu porządkować,przecież to temat do dyskusji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
haku - bemowiaki
Plzen - Barcelona HT/FT Remis/Barcelona @3,75 1j -1j Valencia - Man City over 2,5 bramek @1,80 3j Lyon - Real 1X @2,25 3j -3j Salzburg - Bilbao 2 @2,10 3j +3,30j
bet365 10j teraz dobrze  haku masz pełną skrzynkę dlatego tutaj. W drugim meczu masz błąd  Valencia gra z aptekarzami, natomiast Man city jedzie do villarreal. ktory mecz typujesz? w typie #2 typowałem Villareal- Man City over 2,5, jednak mylnie opisałem sprawę. (W obydwu meczach Villa-ManCity, Valencia - Bayer) padły i tak overy, ale pytanie jest czy można to zaliczyć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
haku, akurat tak sie zdarzylo, ze obydwa spotkania zakonczyly sie overami. Tylko pomysl co bysmy zrobili, gdyby jedno z nich zakonczylo sie overkiem ?  Nie ma innego wyjscia - typu nie mozemy zaliczyc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Barcelona- Mallorca over 4,5 @2,75 6j Real Sociedad- Real Madryt over 3,5 @2,2 3j Malaga- Real Zaragoza 1 (1,5) @3,2 1j
4 kolejka: +12,5
łącznie: -17,5 M@rcin źle zakumał rozliczanie typów (na początku sam zrobiłem taki błąd w Pucharze  ) Bieżąca kolejka była źle rozliczona i poprzednia tak samo(do poprawki). Pozdrawiam /Podpierdalacz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
U siebie w tabelce wczoraj nanioslem zmiany. Jutro, najpozniej w sobote bedzie aktualna tabela a w niej wszystko ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207 |
Athletic Bilbao - Barcelona X 6.50 2j Real Madryt(-2,5 gola) - Osasuna 1 1.95 4j Getafe - Atletico Madryt ponad 2,5 gola 2.00 4j
bet365 10j Typ na Real dotyczy handicapu azjatyckiego podczas, gdy regulamin przewiduje jedynie handicapy europejskie (trzydrogowe). Barcelona(-2,5 gola) - Mallorca 1 1.65 +3.9 Real Sociedad - Real Madryt(-1,5 gola) 2 1.725 -3 Atletico Madryt - Saragossa X2 2.75 -1
10j bet365 kolejka: -0.1 łącznie: +11.57Podobnie jak powyżej, rzecz ma się również tutaj.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Przy najblizszym wrzuceniu tabelki wszystko z typami AG dotyczacymi handicapow azjatyckich zostanie wyprostowane i przedstawione tak jak powinno byc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,003 |
Mecz Granada - Mallorca przerwany w 61'. Czekam na dokonczenie czy typ zastępczy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Nie wiadomo kiedy dokoncza ten mecz (i czy wogole bedzie dokonczenie) wiec kto mial ten mecz moze podac typ zastepczy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|