|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W Anglii to sobie normalnie w przerwie meczu można wyjść na piwko co są mini bary na stadionie, czy na jakieś frytki itp, piwko sprzedawane oczywiście w plastikowych kubkach.Tak było w Nottingham na Forest.2 szybkie piwka dla humoru i lepszego dopingu.Nie widzę problemu żeby tak w PL było.Problem tylko z zamieszkami ale gdyby tak u nas były kary jak w Anglii to by mało kto robił burdy na stadionach.Od tego typu rozrywek są lasy, łąki , pola jak najbardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Problem beda robic najebane bandy pikników - wąsaczy.
Nachleje sie jeden,z drugim pomalowany ryj i bedzie prowokował,a tu ze mu zasłaniasz,a to ze on ma bilet na to krzesełko,a to ze ktos mu giętą pobrudził logo TPsa na szalu.
Nie chodzi tu o ludzi z młyna,dlatego to wlasnie oni sa za takim rozwiazaniem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
TriumfWoli to z dakim delikwentem można sobie porozmawiać po meczu.Jak by Cię nie zrozumiał słownie to zawsze migowo można mu wytłumaczyć kilka spraw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
TriumfWoli to z dakim delikwentem można sobie porozmawiać po meczu.Jak by Cię nie zrozumiał słownie to zawsze migowo można mu wytłumaczyć kilka spraw. I tak sie dzieje,na dzien dzisiejszy. Dodajmy to tego jeszcze alkohol,robi sie 2 x tyle problemów na trybunach. Zazwyczaj trudno jest ogarnąc tłum,młyn a co dopiero gdyby wiekszosc była podpita.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi. Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej. Jest to typowy festy,piknik na full. Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica. Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi. Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej. Jest to typowy festy,piknik na full. Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica. Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa  Czy ja wiem, to też jest widowisko sportowe, impreza masowa, siatkówka i koszykówka to bym całkime omijał bo tam dopiero pikniki, żużel też ma swoich kibiców na podobnym poziomie co piłka nożna, przykładowy Toruń, Elana i Apator piłka i żużel, w Rzeszowie z pewnośćią chodzą też sympatycy Stali w piłke i Stali na żużlu.Na piłce jak i na żużlu masz pikników jak i tych od młyna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi. Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej. Jest to typowy festy,piknik na full. Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica. Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa  Czy ja wiem, to też jest widowisko sportowe, impreza masowa, siatkówka i koszykówka to bym całkime omijał bo tam dopiero pikniki, żużel też ma swoich kibiców na podobnym poziomie co piłka nożna, przykładowy Toruń, Elana i Apator piłka i żużel, w Rzeszowie z pewnośćią chodzą też sympatycy Stali w piłke i Stali na żużlu.Na piłce jak i na żużlu masz pikników jak i tych od młyna. Wiem,dokladnie o co Ci chodzi i nic nie ujmuje takim jak Falubaz czy Apator. Problem polega na tym ze ja wiem,Ty wiesz i zakładam ze umiałbys sie zachowac na stadionie po kilku piwach. Natomiast kto wezmie odpowiedzialność za całosc ? Nie mozemy mierzyć innych swoja miarą a pozniej przejmowac odpowiedzialność karną(mocno przerysowanym przykładem,ale jednak - pozwolenie na broń). Juz teraz próbują przybic ten postulat na siłę kibicom,ze bez odpowiedzialność zbiorowej ani rusz na wyjazdy,na co nie ma i nie bedzie zgody,bo nikt nie jest wstanie zapanowac nad tłumem. Tym bardziej po alkoholu. Ci z góry chca spokoju,a tym co robią dołożą tylko do pieca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
Świetnie, na stadion nie można wejść po dwóch piwkach, ale za to w środku za 10 zł kubeczek 0.25 będzie można kupić i najebać się do woli. Lubię to! Może już nie będzie trzeba dmuchać w alkomaty sprowadzane z Białorusi, które pokazują trefne wyniki i po kilkugodzinnej podróży pociągiem jedyne co można zobaczyć to zegar i kawałek murawy zza płotu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
'Kibice są zjednoczeni, a to, że przestaniemy przychodzić na stadiony nie sprawi, że Gówno przestanie zmyślać a Walter odgrzewać stare kotlety.'
---- @mat2000, nie widzisz mojej logiki? nie ma kibiców -> nie ma piłki nożnej w Polsce -> zaczynacie dyktować warunki. Opcja nr 1 - kibice są jednak mientcy. Opcja nr 2 - jesteście marginesem w układance pod nazwą polska piłka, nie macie wpływu na ogólny kształt polskiego kibicowania -> bez Was futbol sobie poradzi, a donald dopnie swego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
puste trybuny chyba nie będą za długo, szybko się zapełnią innymi kibicami, jak to mówią: natura nie lubi próżni oraz nikt nie jest niezastąpiony. Znajdą się nowi...
pytanie jest takie: co wtedy zrobią "prawdziwi kibice", którzy będą bojkotować mecze, ich bojkot nie będzie miał zbytniego sensu bo na meczach zawsze znajdą się kibice.
czy będą zastraszać "łamistrajków"?? stać pod bramkami stadionu i nikogo nie wpuszczać??
W Barcelonie nie będzie już Corridy, mimo długoletniej tradycji i wielu "kibiców". Świat idzie do przodu i chyba przyszedł czas na to "by na stadionach zagościł teatr". Jeśli to jest proces ewolucyjny (analogia pokazuje co się w Anglii dzieje, jak to się zmieniało) to kibole nie zatrzymają tego procesu... to jak walka z wiatrakami...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Naprawdę myślicie, że stadiony się tak zapełnią tymi kibicami?
By tak się stało potrzebna jest jedna rzecz, która umożliwia zapełnianie stadionów tego rodzaju kibicami (kiełbasożercy) np. w Anglii.
POZIOM SPORTOWY !
Tego u nas nie było, nie ma i długo nie będzie.
--
Czynnikiem, który spowodował wzrost frekwencji są nowe stadiony, ale to też nie będzie trwać wiecznie. Widać to choćby w Gdańsku, gdzie ludzi przychodzi już coraz mniej, a klub już robi promocje (bilety za złotówkę dla nowych osób) by jakoś zachęcić ludzi do przychodzenia na stadion.
To samo pewnie czeka teraz Wrocław. Wzrost frekwencji o jakieś 100%, a później z każdym meczem już coraz mniej jak sobie wszyscy obejrzą nowy stadion.
--
Polskiej piłki oraz klubów nie stać na to żeby przeganiać kibiców ze stadionów i liczyć na to, że ich miejsce zajmą kolejni - spokojniejsi i bogatsi. To się nie uda.
Próbowała tego kiedyś Legia i poniosła klęskę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Sikorski ladny zjeb:
'prosze o poparcie naszych kandydatow bo inaczej tamci panowie w lysych palach beda rzadzic'
'proponuje abyscie panowie zrobili zdjecia zwolennikom pisu'
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
http://www.cksport.pl/korona/wiadomosci,list_otwarty_stowarzyszenia_kibicow_korony_kielce_%E2%80%9Ezlocisto_krwisci%E2%80%9D,4296.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
[ Linked Image] Brawo Legia  niezależnie od wyniku wkładów do koszulek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
zamkna stadion na 2lata co najmniej 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|