Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 22 1 2 3 21 22
#4942827 28/09/2011 13:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733

Bonus: Unibet
Piostar #4943215 28/09/2011 18:42
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W Anglii to sobie normalnie w przerwie meczu można wyjść na piwko co są mini bary na stadionie, czy na jakieś frytki itp, piwko sprzedawane oczywiście w plastikowych kubkach.Tak było w Nottingham na Forest.2 szybkie piwka dla humoru i lepszego dopingu.Nie widzę problemu żeby tak w PL było.Problem tylko z zamieszkami ale gdyby tak u nas były kary jak w Anglii to by mało kto robił burdy na stadionach.Od tego typu rozrywek są lasy, łąki , pola jak najbardziej.

Piostar #4943239 28/09/2011 18:59
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Problem beda robic najebane bandy pikników - wąsaczy.

Nachleje sie jeden,z drugim pomalowany ryj i bedzie prowokował,a tu ze mu zasłaniasz,a to ze on ma bilet na to krzesełko,a to ze ktos mu giętą pobrudził logo TPsa na szalu.

Nie chodzi tu o ludzi z młyna,dlatego to wlasnie oni sa za takim rozwiazaniem.

Piostar #4943242 28/09/2011 19:02
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
TriumfWoli to z dakim delikwentem można sobie porozmawiać po meczu.Jak by Cię nie zrozumiał słownie to zawsze migowo można mu wytłumaczyć kilka spraw.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by pawel Wafel
TriumfWoli to z dakim delikwentem można sobie porozmawiać po meczu.Jak by Cię nie zrozumiał słownie to zawsze migowo można mu wytłumaczyć kilka spraw.


I tak sie dzieje,na dzien dzisiejszy.
Dodajmy to tego jeszcze alkohol,robi sie 2 x tyle problemów na trybunach.

Zazwyczaj trudno jest ogarnąc tłum,młyn a co dopiero gdyby wiekszosc była podpita.

Piostar #4943250 28/09/2011 19:05
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by pawel Wafel
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi.


Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej.
Jest to typowy festy,piknik na full.

Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica.

Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by pawel Wafel
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi.


Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej.
Jest to typowy festy,piknik na full.

Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica.

Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa smile

Czy ja wiem, to też jest widowisko sportowe, impreza masowa, siatkówka i koszykówka to bym całkime omijał bo tam dopiero pikniki, żużel też ma swoich kibiców na podobnym poziomie co piłka nożna, przykładowy Toruń, Elana i Apator piłka i żużel, w Rzeszowie z pewnośćią chodzą też sympatycy Stali w piłke i Stali na żużlu.Na piłce jak i na żużlu masz pikników jak i tych od młyna.

Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by pawel Wafel
Originally Posted by TriumfWoli
Originally Posted by pawel Wafel
Przykłąd np jedź np na jkiś mecz żużlowy, ja Na Unie Tarnów jezdze czasem, tam masz bary wszystko, ludzie jak jest przerwa po kilku biegach wychodza właśnie na szybkie piwko i nikt jakoś tam żadnych problewmów nie robi, każdy się dobrze bawi i ogląda biegi.


Wg mnie calkowicie zła analogia.Nijak ma sie żuzel do piłki nożnej.
Jest to typowy festy,piknik na full.

Inne emocje,inne środowisko.Totalna roznica.

Wiem o czym mówie,jestem z Tarnowa smile

Czy ja wiem, to też jest widowisko sportowe, impreza masowa, siatkówka i koszykówka to bym całkime omijał bo tam dopiero pikniki, żużel też ma swoich kibiców na podobnym poziomie co piłka nożna, przykładowy Toruń, Elana i Apator piłka i żużel, w Rzeszowie z pewnośćią chodzą też sympatycy Stali w piłke i Stali na żużlu.Na piłce jak i na żużlu masz pikników jak i tych od młyna.

Wiem,dokladnie o co Ci chodzi i nic nie ujmuje takim jak Falubaz czy Apator.

Problem polega na tym ze ja wiem,Ty wiesz i zakładam ze umiałbys sie zachowac na stadionie po kilku piwach.

Natomiast kto wezmie odpowiedzialność za całosc ?
Nie mozemy mierzyć innych swoja miarą a pozniej przejmowac odpowiedzialność karną(mocno przerysowanym przykładem,ale jednak - pozwolenie na broń).
Juz teraz próbują przybic ten postulat na siłę kibicom,ze bez odpowiedzialność zbiorowej ani rusz na wyjazdy,na co nie ma i nie bedzie zgody,bo nikt nie jest wstanie zapanowac nad tłumem.

Tym bardziej po alkoholu.

Ci z góry chca spokoju,a tym co robią dołożą tylko do pieca.

Piostar #4943582 28/09/2011 21:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Świetnie, na stadion nie można wejść po dwóch piwkach, ale za to w środku za 10 zł kubeczek 0.25 będzie można kupić i najebać się do woli. Lubię to! Może już nie będzie trzeba dmuchać w alkomaty sprowadzane z Białorusi, które pokazują trefne wyniki i po kilkugodzinnej podróży pociągiem jedyne co można zobaczyć to zegar i kawałek murawy zza płotu smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
'Kibice są zjednoczeni, a to, że przestaniemy przychodzić na stadiony nie sprawi, że Gówno przestanie zmyślać a Walter odgrzewać stare kotlety.'

----
@mat2000, nie widzisz mojej logiki? nie ma kibiców -> nie ma piłki nożnej w Polsce -> zaczynacie dyktować warunki.
Opcja nr 1 - kibice są jednak mientcy.
Opcja nr 2 - jesteście marginesem w układance pod nazwą polska piłka, nie macie wpływu na ogólny kształt polskiego kibicowania -> bez Was futbol sobie poradzi, a donald dopnie swego.

Piostar #4944891 29/09/2011 04:29
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
puste trybuny chyba nie będą za długo, szybko się zapełnią innymi kibicami, jak to mówią: natura nie lubi próżni oraz nikt nie jest niezastąpiony. Znajdą się nowi...

pytanie jest takie: co wtedy zrobią "prawdziwi kibice", którzy będą bojkotować mecze, ich bojkot nie będzie miał zbytniego sensu bo na meczach zawsze znajdą się kibice.

czy będą zastraszać "łamistrajków"?? stać pod bramkami stadionu i nikogo nie wpuszczać??

W Barcelonie nie będzie już Corridy, mimo długoletniej tradycji i wielu "kibiców". Świat idzie do przodu i chyba przyszedł czas na to "by na stadionach zagościł teatr". Jeśli to jest proces ewolucyjny (analogia pokazuje co się w Anglii dzieje, jak to się zmieniało) to kibole nie zatrzymają tego procesu... to jak walka z wiatrakami...

Piostar #4945005 29/09/2011 11:21
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Naprawdę myślicie, że stadiony się tak zapełnią tymi kibicami?

By tak się stało potrzebna jest jedna rzecz, która umożliwia zapełnianie stadionów tego rodzaju kibicami (kiełbasożercy) np. w Anglii.

POZIOM SPORTOWY !

Tego u nas nie było, nie ma i długo nie będzie.

--

Czynnikiem, który spowodował wzrost frekwencji są nowe stadiony, ale to też nie będzie trwać wiecznie. Widać to choćby w Gdańsku, gdzie ludzi przychodzi już coraz mniej, a klub już robi promocje (bilety za złotówkę dla nowych osób) by jakoś zachęcić ludzi do przychodzenia na stadion.

To samo pewnie czeka teraz Wrocław. Wzrost frekwencji o jakieś 100%, a później z każdym meczem już coraz mniej jak sobie wszyscy obejrzą nowy stadion.

--

Polskiej piłki oraz klubów nie stać na to żeby przeganiać kibiców ze stadionów i liczyć na to, że ich miejsce zajmą kolejni - spokojniejsi i bogatsi. To się nie uda.

Próbowała tego kiedyś Legia i poniosła klęskę.

Piostar #4945275 29/09/2011 17:11
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931



Piostar #4945465 29/09/2011 19:12
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Sikorski ladny zjeb:

'prosze o poparcie naszych kandydatow bo inaczej tamci panowie w lysych palach beda rzadzic'

'proponuje abyscie panowie zrobili zdjecia zwolennikom pisu'

Piostar #4945509 29/09/2011 19:49
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
http://www.cksport.pl/korona/wiadomosci,list_otwarty_stowarzyszenia_kibicow_korony_kielce_%E2%80%9Ezlocisto_krwisci%E2%80%9D,4296.html

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Link do wypowiedzi tego parcha, o którym mowa w poście powyżej.




Piostar #4946106 30/09/2011 00:26
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
[Linked Image from fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net]

Conrad #4946848 30/09/2011 03:18
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
[Linked Image]

Brawo Legia aplauz
niezależnie od wyniku wkładów do koszulek smile

Piostar #4946895 30/09/2011 03:26
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
zamkna stadion na 2lata co najmniej laugh

Strona 1 z 22 1 2 3 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, burbon, aker, poozon), 2,581 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,214
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1