|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witam Własnie się rejestruje dobets.com mozecie mi pomóc? Chodzi mi o bank ID oraz account-No co mam tam wpisać? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
member
|
|
member
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154 |
Account no. to numer Twojego konta zas bank id to ja chyba chodzi o kod swift ale nie jestem pewny
----------------------------------------------- Jeśli chodzi o wyplate to trzeba wpierw do 50 euro dojechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
i jak Dawid masz juz kase?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
jak dostane to napiszę nie nerwowo tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
zlozylem prosbe w dobets o wyplate 30 euro zobaczymy co odpisza.... a David Ty juz masz kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
nadal nie wpłynęła ale czekam cierpliwie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
mi wogole nie odpisuja, troche sie wqrwiam ale moze to z powodu iz Swietuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
no i kaska doszła nie wiem dokładnie jakie prowizje były pobrane ale za 50 EUR jakie wypłaciłem przyszło 228,51 zł czyli wygląda że jak coś pobrali to jakieś grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448 |
Ale najważniejsze że przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
czy daja jeszcze te 5Euro na wstępie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
Witam,ja tez mam pytanko,czy daja jeszcze 5E przy rjetracji?bo czekam juz 4 godziny i nic...dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
doszla cala moja wyplata bez zadnych prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27 |
Oryginalnie wysłał norbi_071: [qb]doszla cala moja wyplata bez zadnych prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb] Hej norbi Wystarczy się tylko zarejestrować i dodają automatycznie te 5 Euro? Ile trzeba zrobić obrotu żeby wypłacić? Ile zdołałes wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031 |
nie wiem ile obortu wygralem 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Zalogowałem sie do tego DOBETSA ALE NARAZIE 0 NA KONCIE <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
nie wiecie czy ta promocja jest jeszcze wazna?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Chyba juz nie bo na koncie po wczorajszym zalogowaniu nadal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6 |
W Dobets Wszystko jest ok,wczoraj sie zarejestrowalem i dzis mam kase 5E za free, Wiec do dziela:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448 |
Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129 |
Oryginalnie wysłał maniana: [qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Ja mialem taki sam problem tylko,ze w GB przed kilkoma dniami. I na razie czekam.
|
|
|
Link skopiowany do schowka