Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#49440 20/12/2003 04:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Własnie się rejestruje dobets.com mozecie mi pomóc?
Chodzi mi o bank ID oraz account-No co mam tam wpisać?
Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#49441 20/12/2003 23:10
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 154
Account no. to numer Twojego konta zas bank id to ja chyba chodzi o kod swift ale nie jestem pewny

-----------------------------------------------
Jeśli chodzi o wyplate to trzeba wpierw do 50 euro dojechac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49442 22/12/2003 04:35
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
i jak Dawid masz juz kase?

#49443 22/12/2003 12:27
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
jak dostane to napiszę nie nerwowo tak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49444 25/12/2003 22:06
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
zlozylem prosbe w dobets o wyplate 30 euro
zobaczymy co odpisza....
a David Ty juz masz kase? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49445 27/12/2003 00:11
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
nadal nie wpłynęła ale czekam cierpliwie

#49446 27/12/2003 02:43
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
mi wogole nie odpisuja, troche sie wqrwiam ale moze to z powodu iz Swietuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49447 29/12/2003 12:38
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
no i kaska doszła nie wiem dokładnie jakie prowizje były pobrane ale za 50 EUR jakie wypłaciłem przyszło 228,51 zł czyli wygląda że jak coś pobrali to jakieś grosze

#49448 29/12/2003 12:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Ale najważniejsze że przyszło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49449 02/01/2004 22:11
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
czy daja jeszcze te 5Euro na wstępie?

#49450 03/01/2004 01:10
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
Witam,ja tez mam pytanko,czy daja jeszcze 5E przy rjetracji?bo czekam juz 4 godziny i nic...dzieki

#49451 03/01/2004 01:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
doszla cala moja wyplata bez zadnych prowizji
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49452 03/01/2004 02:04
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 27
Quote
Oryginalnie wysłał norbi_071:
[qb]doszla cala moja wyplata bez zadnych prowizji
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Hej norbi

Wystarczy się tylko zarejestrować i dodają automatycznie te 5 Euro?

Ile trzeba zrobić obrotu żeby wypłacić?

Ile zdołałes wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ?

#49453 03/01/2004 03:05
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
N
old hand
old hand
N Offline
Dołączył: Jun 2002
Posty: 1,031
nie wiem ile obortu
wygralem 30 euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#49454 03/01/2004 03:14
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Zalogowałem sie do tego DOBETSA ALE NARAZIE 0 NA KONCIE
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49455 03/01/2004 15:06
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nie wiecie czy ta promocja jest jeszcze wazna?

#49456 03/01/2004 16:31
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Chyba juz nie bo na koncie po wczorajszym zalogowaniu nadal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49457 03/01/2004 21:28
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6
W Dobets Wszystko jest ok,wczoraj sie zarejestrowalem i dzis mam kase 5E za free, Wiec do dziela:)

#49458 04/01/2004 00:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 448
Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#49459 04/01/2004 00:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
vig Offline
member
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 129
Quote
Oryginalnie wysłał maniana:
[qb]Ja mam podobne pytanie, przy rejestracji nie podalem nr konta i bawiac sie w opcjach wyplacilem przez przypadek 16 euro na konto. Co sie z nimi teraz stanie?? Dostane je z powrotem czy przepadna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Ja mialem taki sam problem tylko,ze w GB przed kilkoma dniami.
I na razie czekam.

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,759 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1