|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
SERBIA  wjebany mecz wygrały inaczej, niemki wygrany wjebaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
no to Serbia w tym roku potęga x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
TRENTO  Korver, zaczyna sie  Ja nie czaję po prostu takich osób  Nie wiem, to chyba trzeba za miliony monet grać, żeby tak emocjonalnie wszystko przeżywać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2011
Posty: 525 |
Malagurski wejscie po zloto trener sie spisal i nie wrocil do Brakocewicz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily  ta wywalczyly, wywalczyli to sedziowie w pewnym momencie w 4 secie  Niemki przegraly ten mecz, a nie na odwrot, wiecej szczescia niz rozumu u Serbek, zeby nie bylo, nie mialem Niemek pogranych tylko over, ale Serbki mega fart i tyle
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily  ta wywalczyly, wywalczyli to sedziowie w pewnym momencie w 4 secie  Niemki przegraly ten mecz, a nie na odwrot, wiecej szczescia niz rozumu u Serbek, zeby nie bylo, nie mialem Niemek pogranych tylko over, ale Serbki mega fart i tyle nie bede sie spieral, ja tam przy swoim zostaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily  ta wywalczyly, wywalczyli to sedziowie w pewnym momencie w 4 secie  Niemki przegraly ten mecz, a nie na odwrot, wiecej szczescia niz rozumu u Serbek, zeby nie bylo, nie mialem Niemek pogranych tylko over, ale Serbki mega fart i tyle nie bede sie spieral, ja tam przy swoim zostaje  ja tez, analizuj dalej to walczenie Serbek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily  ta wywalczyly, wywalczyli to sedziowie w pewnym momencie w 4 secie  Niemki przegraly ten mecz, a nie na odwrot, wiecej szczescia niz rozumu u Serbek, zeby nie bylo, nie mialem Niemek pogranych tylko over, ale Serbki mega fart i tyle Oho, ktoś tu zgapia bety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
no co Serbki przyfarcily w tym finale to szok, szkoda mi Małgosi i spółki ... wywalczyly a nie przyfarcily  ta wywalczyly, wywalczyli to sedziowie w pewnym momencie w 4 secie  Niemki przegraly ten mecz, a nie na odwrot, wiecej szczescia niz rozumu u Serbek, zeby nie bylo, nie mialem Niemek pogranych tylko over, ale Serbki mega fart i tyle Oho, ktoś tu zgapia bety  udowodnij 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
M Roma Volley - Lube Banca Marche Macerata
ma ktos jakis stream? mecz za 5min, a znalazlem tylko bet365 niestety nie mam tam kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,801 |
M Roma Volley - Lube Banca Marche Macerata
ma ktos jakis stream? mecz za 5min, a znalazlem tylko bet365 niestety nie mam tam kasy A cyfry lub innej satelity nie masz? Ma być na 238 (Cyfra) Rai Sport 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
M Roma Volley - Lube Banca Marche Macerata
ma ktos jakis stream? mecz za 5min, a znalazlem tylko bet365 niestety nie mam tam kasy A cyfry lub innej satelity nie masz? Ma być na 238 (Cyfra) Rai Sport 1 nie mam ;] niedorobilem sie.. zwykla kablowka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Nagrody indywidualne:
Najlepsza atakująca : Małgorzata Kożuch (Niemcy) Najlepsza blokująca: Cristiane Furst (Niemcy) Najlepsza zagrywająca: Bahar Toksoy (Turcja) Najlepsza libero: Suzana Cebic (Serbia) Najlepsza przyjmująca: Angelina Grun (Niemcy) Najlepsza rozgrywająca: Maja Ognjenovic (Serbia) Najlepsza punktująca: Neslihan Darnel (Turcja) MVP turnieju: Jovana Brakocevic (Serbia)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947 |
Macerata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
jutro zaksa 3-0? 1,75 placa nienajgorzej
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jutro zaksa 3-0? 1,75 placa nienajgorzej a czemu ma być 3-0?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
jutro zaksa 3-0? 1,75 placa nienajgorzej a czemu ma być 3-0? no ale po co analizowac? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|