|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652 |
ja chyba zagram jednak Niemca ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
beck miales 40-15 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652 |
ja chyba zagram jednak Niemca ... A wstrzymam się na razie Polaczki do domu w 2 Setach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja chyba zagram jednak Niemca ... A wstrzymam się na razie Polaczki do domu w 2 Setach  polaczki to pod zabka siedza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
beck 2-0 lam pipe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652 |
ja chyba zagram jednak Niemca ... A wstrzymam się na razie Polaczki do domu w 2 Setach  polaczki to pod zabka siedza  :| OCB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość jak bys mial na nazwisko niunkowski to tez bys mial taki nick.. widze ze poziom myslenia na etapie gimnazium
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 652 |
Dajcie sobie Sianka koledzy z forum ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość jak bys mial na nazwisko niunkowski to tez bys mial taki nick.. widze ze poziom myslenia na etapie gimnazium ja juz po studiach napinaczu , zauważ że sam zaczynasz , to jest chyba właśnie poziom gimnazjum.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Dajcie sobie Sianka koledzy z forum ... to dla sportu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Dajcie sobie Sianka koledzy z forum ... Przecież nie do mnie ta kwestia.. ja zaczepki bynajmniej nie szukam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ja chyba zagram jednak Niemca ... A wstrzymam się na razie Polaczki do domu w 2 Setach  polaczki to pod zabka siedza  :| OCB nie mam sil ci tlumaczyc
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
volandri raz juz zlamany, 3bp mial beck ale spusiaczyl, stary dobry pippo chyba dzisiaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość jak bys mial na nazwisko niunkowski to tez bys mial taki nick.. widze ze poziom myslenia na etapie gimnazium ja juz po studiach napinaczu , zauważ że sam zaczynasz , to jest chyba właśnie poziom gimnazjum. a masz licencjat czy magistra bo ja sknczylem na wsiz-ie w rzeszowie 6 letnie studia mgr + inz... szczekaj szczekaj bo musisz nabic posty zeby PW moglo smigac
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość jak bys mial na nazwisko niunkowski to tez bys mial taki nick.. widze ze poziom myslenia na etapie gimnazium ja juz po studiach napinaczu , zauważ że sam zaczynasz , to jest chyba właśnie poziom gimnazjum. a masz licencjat czy magistra bo ja sknczylem na wsiz-ie w rzeszowie 6 letnie studia mgr + inz... szczekaj szczekaj bo musisz nabic posty zeby PW moglo smigac śmiga od dawna  , licencjat mam , narazie wystarczy. a szczekasz to głównie Ty.. nie czaje takich typów jak Ty.. nabijam posty bo musze odpowiadać na takie dziecinne teksty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Nie sądze Niuniu , twój wiek taki jak nick , myślalem że napinacze dzieci neo to juz przeszłość jak bys mial na nazwisko niunkowski to tez bys mial taki nick.. widze ze poziom myslenia na etapie gimnazium ja juz po studiach napinaczu , zauważ że sam zaczynasz , to jest chyba właśnie poziom gimnazjum. a masz licencjat czy magistra bo ja sknczylem na wsiz-ie w rzeszowie 6 letnie studia mgr + inz... szczekaj szczekaj bo musisz nabic posty zeby PW moglo smigac skonczyles studia podobno z tego co piszesz a nie potrafisz zakonczyc tej jalowej pyskowki  stary wymien sie z nim gg jak ci cos lezy na sercu ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,732 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
beck wystarczy trzymac serwis i secik, wiec nie spjerdol tego
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|