Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Ile śmiga od nich 1 wypłata na konto bankowe ?
Depo paysafecard no i jakie dokumenty chcą smile ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Originally Posted by Shell
Ile śmiga od nich 1 wypłata na konto bankowe ?
Depo paysafecard no i jakie dokumenty chcą smile ?

ref

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
nie gralem tam z rok a tu prosze wink



Cały zespół bet-at-home.com życzy Tobie w tym szczególnym dniu wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia!

By nie zostać gołosłownym do życzeń przygotowaliśmy również prezent, dzięki któremu szczęście jest na wyciągnięcie ręki: Darmowy bon o wartości 40 PLN!

Spraw by urodziny stały się najszczęśliwyszym dniem w Twoim życiu, wykorzystaj ten darmowy bon jeszcze dziś i wygraj! Trzymamy za Ciebie kciuki!

lanie z ich strony piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Originally Posted by NanekHKS
nie gralem tam z rok a tu prosze wink



Cały zespół bet-at-home.com życzy Tobie w tym szczególnym dniu wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia!

By nie zostać gołosłownym do życzeń przygotowaliśmy również prezent, dzięki któremu szczęście jest na wyciągnięcie ręki: Darmowy bon o wartości 40 PLN!

Spraw by urodziny stały się najszczęśliwyszym dniem w Twoim życiu, wykorzystaj ten darmowy bon jeszcze dziś i wygraj! Trzymamy za Ciebie kciuki!

lanie z ich strony piwo
postep z 10 na 40 cool

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
dokladnie dobre promo aplauz

obrot 3x 1,50 musi byc kilka kursow np 1.2 itp czy min kurs 1.5
orientuje sie ktos? bo w mailu bylo tylko ze 3x 1.5

Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
J
pewny piniądz
pewny piniądz
J Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
Gratuluje,Ty to masz szczescie,mi juz trzy raz z rzedu na urodziny tylko zyczenia przyslali smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Witam dostał ktoś z was na meila propozycje bonusu 50% do 200 euro?

Obrót 3xdepozyt+bonus po kursie @1,70.Można AKO smile

Jest sens tam u nich grać i bawić się w ten bonus?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 156
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 156
Jaki sens w kwesti bonusa nie wiem ale ja tam gram kursy dużo niższe niz u konkurencji ale za to praktycznie brak limitów . Ja od tego buka zaczynałem przygoe z bukmacherką i dalej jestem z niego zadowolony

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
warto, jak dawali jakiś czas temu takie bonusy na reload dla wszystkich, to ludzie że tak nieładnie powiem całymi rodzinami to brali

Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
Originally Posted by gryzonko
warto, jak dawali jakiś czas temu takie bonusy na reload dla wszystkich, to ludzie że tak nieładnie powiem całymi rodzinami to brali

Bo rodzinie trzeba zawsze ...pomagać wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
ile teraz idzie wyplata na MB

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
widze, ze dosc szybko wyplacaja kaska juz jest a maila jeszcze nie ma ,czekalem nie sprawdzajac konta MB

Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
nie wiecie czy kazdy moze skorzystac z tej oferty 50% wplaty do 750 zl czy tylko odbiorcy ? probowal moze ktos ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
Tylko odbiorcy maila, na 100%.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Śmiech na sali z wypłatami w bah.3 wypłata w miesiącu na MB kosztuje 5PLN (to jeszcze rozumiem)a Ci co mają konta w euro to 5E czyli ponad 20zł laugh laugh laugh

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by KUERTEN.
widze, ze dosc szybko wyplacaja kaska juz jest a maila jeszcze nie ma ,czekalem nie sprawdzajac konta MB

wypalacaja w weekendy BRAWO , aczkolwiek trwalo to jeden dzien roboczy

Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
A ktoś powie coś na temat balance betting i podejrzenia o balance betting? Furtka w regulaminie dla buka, tylko zero wyjaśnień dla gracza...

Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Z
Łódzki Klub Sportowy
Łódzki Klub Sportowy
Z Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Witam.Wypłacal ktos z was ostatnio na konto bankowe?Czekam od wtorku na kase od nich i ani widu ani słychu...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
witam!

mam prosbe o pomoc znawcow tenisa i zasad rozliczania w tej firmie.
sytuacja wyglada nastepujaco:
wczorajszy mecz zagrany na live na Clement - Bogomolov na 1
jednak jak wiadomo przy pilce meczowej Bogomolov poddal sie ,
nie byla to dyskwalifikacja sedziego ( za brak kontynuowania serwisu - bo moglo to tak wygladac) bo wowczas bukmacher mial by racje - zastrzegaja sobie dyskwalifikacje do zwrotow.
Jednak uznanie jako krecz.

w tym przypadku odpowiedz od bukmachera

kupon został anulowany a postawiona stawka zwrócona na konto gracza.
Powodem tego był krecz.
Regulamin naszego serwisu (punkt C.2.) mówi:

„W przypadku rozliczania zakładów na żywo ważne są zasady oddawania zakładów (art. 2), wyjątkiem jest rezygnacja zawodnika podczas trwania meczu tenisa – wszystkie nierozliczone zakłady uznaje się wtedy za nieważne i następuje zwrot stawki na konto gracza.“

czy tu nie nastepuje zaprzeczenie samemu sobie? czy ja cos zle czytam?
zasada oddawania zakładów (art. 2), wyjątkiem jest rezygnacja zawodnika podczas trwania meczu tenisa

czyli jak dobrze rozumiem , w kazdym innym sporcie bylaby zasada oddawania zakladu ale nie w tenisie bo jest wyjatkiem ( czyli krecz na zakladzie postawionym na zywo jest przegrana tegoz zawodnika wg mnie)

Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
po dlugich dywagacjach na czacie , wymyslil MR bet-at-home, ze
oddawanie zakladow = postawienie zakladu

wiec w regulaminie wynika z tego ze pisza o czyms najnormalniejszym
- zeby moc byc rozliczanym trzeba miec postawiony zaklad laugh ciekawe teraz do czego dalsza czesc w postaci slow " wyjatkiem jest...."

nie wiem czy do LGA jest sens pisania bo tu wszytsko BAH moze wymyslec im

Strona 13 z 19 1 2 11 12 13 14 15 18 19

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, rafal08, aker, latajaca_holenderka), 2,806 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,220
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1