|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Ile śmiga od nich 1 wypłata na konto bankowe ? Depo paysafecard no i jakie dokumenty chcą  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Ile śmiga od nich 1 wypłata na konto bankowe ? Depo paysafecard no i jakie dokumenty chcą  ? ref
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
nie gralem tam z rok a tu prosze  Cały zespół bet-at-home.com życzy Tobie w tym szczególnym dniu wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia! By nie zostać gołosłownym do życzeń przygotowaliśmy również prezent, dzięki któremu szczęście jest na wyciągnięcie ręki: Darmowy bon o wartości 40 PLN! Spraw by urodziny stały się najszczęśliwyszym dniem w Twoim życiu, wykorzystaj ten darmowy bon jeszcze dziś i wygraj! Trzymamy za Ciebie kciuki! lanie z ich strony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839 |
nie gralem tam z rok a tu prosze  Cały zespół bet-at-home.com życzy Tobie w tym szczególnym dniu wszystkiego najlepszego oraz dużo szczęścia! By nie zostać gołosłownym do życzeń przygotowaliśmy również prezent, dzięki któremu szczęście jest na wyciągnięcie ręki: Darmowy bon o wartości 40 PLN! Spraw by urodziny stały się najszczęśliwyszym dniem w Twoim życiu, wykorzystaj ten darmowy bon jeszcze dziś i wygraj! Trzymamy za Ciebie kciuki! lanie z ich strony  postep z 10 na 40 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
dokladnie dobre promo obrot 3x 1,50 musi byc kilka kursow np 1.2 itp czy min kurs 1.5 orientuje sie ktos? bo w mailu bylo tylko ze 3x 1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Gratuluje,Ty to masz szczescie,mi juz trzy raz z rzedu na urodziny tylko zyczenia przyslali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam dostał ktoś z was na meila propozycje bonusu 50% do 200 euro? Obrót 3xdepozyt+bonus po kursie @1,70.Można AKO  Jest sens tam u nich grać i bawić się w ten bonus?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 156
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2007
Posty: 156 |
Jaki sens w kwesti bonusa nie wiem ale ja tam gram kursy dużo niższe niz u konkurencji ale za to praktycznie brak limitów . Ja od tego buka zaczynałem przygoe z bukmacherką i dalej jestem z niego zadowolony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
warto, jak dawali jakiś czas temu takie bonusy na reload dla wszystkich, to ludzie że tak nieładnie powiem całymi rodzinami to brali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2006
Posty: 723 |
warto, jak dawali jakiś czas temu takie bonusy na reload dla wszystkich, to ludzie że tak nieładnie powiem całymi rodzinami to brali Bo rodzinie trzeba zawsze ...pomagać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
ile teraz idzie wyplata na MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
widze, ze dosc szybko wyplacaja kaska juz jest a maila jeszcze nie ma ,czekalem nie sprawdzajac konta MB
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 5,255 |
nie wiecie czy kazdy moze skorzystac z tej oferty 50% wplaty do 750 zl czy tylko odbiorcy ? probowal moze ktos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 560 |
Tylko odbiorcy maila, na 100%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
widze, ze dosc szybko wyplacaja kaska juz jest a maila jeszcze nie ma ,czekalem nie sprawdzajac konta MB wypalacaja w weekendy BRAWO , aczkolwiek trwalo to jeden dzien roboczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
A ktoś powie coś na temat balance betting i podejrzenia o balance betting? Furtka w regulaminie dla buka, tylko zero wyjaśnień dla gracza...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
Witam.Wypłacal ktos z was ostatnio na konto bankowe?Czekam od wtorku na kase od nich i ani widu ani słychu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
witam!
mam prosbe o pomoc znawcow tenisa i zasad rozliczania w tej firmie. sytuacja wyglada nastepujaco: wczorajszy mecz zagrany na live na Clement - Bogomolov na 1 jednak jak wiadomo przy pilce meczowej Bogomolov poddal sie , nie byla to dyskwalifikacja sedziego ( za brak kontynuowania serwisu - bo moglo to tak wygladac) bo wowczas bukmacher mial by racje - zastrzegaja sobie dyskwalifikacje do zwrotow. Jednak uznanie jako krecz.
w tym przypadku odpowiedz od bukmachera
kupon został anulowany a postawiona stawka zwrócona na konto gracza. Powodem tego był krecz. Regulamin naszego serwisu (punkt C.2.) mówi:
„W przypadku rozliczania zakładów na żywo ważne są zasady oddawania zakładów (art. 2), wyjątkiem jest rezygnacja zawodnika podczas trwania meczu tenisa – wszystkie nierozliczone zakłady uznaje się wtedy za nieważne i następuje zwrot stawki na konto gracza.“
czy tu nie nastepuje zaprzeczenie samemu sobie? czy ja cos zle czytam? zasada oddawania zakładów (art. 2), wyjątkiem jest rezygnacja zawodnika podczas trwania meczu tenisa
czyli jak dobrze rozumiem , w kazdym innym sporcie bylaby zasada oddawania zakladu ale nie w tenisie bo jest wyjatkiem ( czyli krecz na zakladzie postawionym na zywo jest przegrana tegoz zawodnika wg mnie)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045 |
po dlugich dywagacjach na czacie , wymyslil MR bet-at-home, ze oddawanie zakladow = postawienie zakladu wiec w regulaminie wynika z tego ze pisza o czyms najnormalniejszym - zeby moc byc rozliczanym trzeba miec postawiony zaklad  ciekawe teraz do czego dalsza czesc w postaci slow " wyjatkiem jest...." nie wiem czy do LGA jest sens pisania bo tu wszytsko BAH moze wymyslec im
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|