|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
W takim razie okay, mozecie mnie wpisac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Okay, ja wchodze. Pomyslcie nad betfair, tak jak mowiem kazdy typ bedzie grany przezemnie i zawsze moge wystawic skan. Nalegam na niego ze wzgledu ze tylko tam gram, a kazdy swoj typ ktory gdzies sie proponuje powinno sie go tak samo zagrac. No ale tutaj moge odpuscic. Kiedy zaczynamy? Mysle ze od poniedziałku bylo by okay?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Aha, kolejne złe wieści są takie, że w konkursie nie będzie można podawać Asianów, ze względu na trudność w ich późniejszym rozliczaniu. Mam nadzieję, że do reszty Cię nie zniechęciłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam Coin Dopiero teraz to doczytalem dokladnie. Coin przeciez asiany mozna grac tylko w singlach z tego co mi wiadomo, a konkurs nosi miano AKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> BTW. Ciekawe jak pojdzie mi grajac sklejki. Od jakiegos roku gram same single.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Zaczynamy najprawdopodobniej 6 lutego, ze względu, że dopiero co kończy się poprzednia edycja no i chcemy też dać ludziom trochę czasu na zapisy/wpłaty.
Natomiast konkurs nazywa się AKO, bo nie zakazuje się w nim grać singli, tylko dopuszcza się granie sklejek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Każdy kupon to 1-3 zdarzeń. Niestety - bez asianów.
I chyba jednak będziesz musiał odpuścić tego betfair :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
A powiedzmy zagranie asiana +0.5/-0.5 bedzie dopuszczalne. To jest to samo co wygrana / nie przegra kursy oczywiscie wyzsze bo bez marzy. Oczywiscie w singlu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Ze względu na to, że chcemy uniknąć zwrotów by konkurs przebiegał w miarę płynnie, a także (nie ukrywajmy) żeby ułatwić sobie pracę związaną z robieniem cotygodniowych rankingów wszelkie asiany, jak i zakłady dnb będą zabronione. Oferta jest przecież i tak bogata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Każdy typ powinien też zakończyć się w wyznaczonym tygodniu, więc raczej żadnych długoterminowych.
Pozdrawiam i zapraszam kolejnych uczestników <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Coin ale to sa takie same zaklady jak wygra czy nie przegra. Roznica tylko w kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Betfair odpada - lista bukow jest wystarczajaco bogata. Asiany rowniez odpadaja - mysle ze kazdy moze wybrac cos z i tak bogatej oferty a w razie czego moze sobie pomoc podporkami lub zagrac moneyline.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 3,447 |
AKO
w ankiecie sa do wyboru tylko opcje 1,70 - 1,90. Wg mnie jest to za wysoki dolny kurs, jak dla mnie to minumim powinno wynosic 1,50. Im wiekszy kurs tym automatycznie spada skutecznosc, lepiej chyba trafiac 70% kuponow po kursie 1,5 niz okolo 50% kuponow z kursem 1,8... Takie jest moje zdanie co do minimalnego kursu. Nie oddalem swojego glosu w sondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Wpisowe
Hmm...30 zl wplace i chetnie bede sie bawil z "Wami", ale to jest troszke duzo i moze byc malo chetnych osob, ale obym sie mylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nagrody
Nagrodzone musza byc 3 osoby, jest podium i zachowajmy jego ksztalt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Ilosc kuponow
Jestem za max 5 kuponami w tygodniu...mozna ustanowic ze trzeba minimalnie podac 2 kupony w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Innych uwag nie mam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
Im wiekszy kurs tym automatycznie spada skutecznosc, lepiej chyba trafiac 70% kuponow po kursie 1,5 niz okolo 50% kuponow z kursem 1,8... Takie jest moje zdanie co do minimalnego kursu. Nie oddalem swojego glosu w sondzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Hmm...30 zl wplace i chetnie bede sie bawil z "Wami", ale to jest troszke duzo i moze byc malo chetnych osob, ale obym sie mylil <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Nagrodzone musza byc 3 osoby, jest podium i zachowajmy jego ksztalt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jestem za max 5 kuponami w tygodniu...mozna ustanowic ze trzeba minimalnie podac 2 kupony w tygodniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pele - z ta skutecznoscia to sie tylko tak wydaje. Mozna sie na tym latwo przejechac. Mnie zadowala moja skutecznosc na poziomie 60% przy srednim kursie typow trafionych @2.10 co daje p*k 1.25 Kurs @1.90 bedzie optymalny Wpisowe jest dośc niskie, na poziomie 50 PLN bylo by okay ale zgadzam sie na kazda kwote. Co do ilosci nagrodzonych to tak jak piszesz 3 osoby. Liczba uczestników, fajnie by bylo gdyby nie bylo tak wiele osob. Wtedy bedzie fajna atmosferka i wieksza szansa na wygrana. Co do ilosci kuponow jest mi to obojetne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
BTW. Jesli tamten turniej konczy sie 29.01 zacznijmy od 30.01
Moim zdaniem im mniej osob tym fajniejsza zabawa, a przekonacie sie sami. Podajcie numer konta na, ktory nalezy wplacic fundusze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2005
Posty: 883 |
UP.
AKTUALNA LISTA UCZESTNIKÓW:
1. Coin 2. Nobody1111 3. thunder 4. adingh 5. Gianluca Comotto 6. Pele
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
BTW. Jesli tamten turniej konczy sie 29.01 zacznijmy od 30.01
Moim zdaniem im mniej osob tym fajniejsza zabawa, a przekonacie sie sami. Podajcie numer konta na, ktory nalezy wplacic fundusze. Turniej na pewno zacznie sie 6 lutego i termin ten jest bezdyskusyjny. Naszym zdaniem lepsza zabawa bedzie jesli bedzie wiecej ludzi i wieksze nagrody a co za tym idzie wieksza motywacja. Jestes dobry to przez 10 tyg zdazysz to udowodnic spokojnie. Skarbnikiem jest jaja i mysle ze odezwie sie on wkrotce. Dziekujemy za propozycje Gianluca ale ogolny zarys juz mamy i bedziemy sie tego trzymac. Niedlugo jak tylko pojawi sie pelny regulamin powinna pojawic sie wieksza liczba osob chetnych. Pozdrawiam Ps. Pele AKO bedzie tylko ktoryms z wariantow podanych w sondzie a ja osobiscie jestem za AKO 1,90 ktore naprawde nie trudno skleic z 3 meczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Za chwilę pojawi się wstępny regulamin IV Edycji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 7,813 |
>>>>>>>>>>>>>>>>N A G R O D A<<<<<<<<<<
Dziękując za obdarzenie mnie zaufaniem, podaję swoje dane,oraz numer mojego konta bankowego :
Siczek Tomasz ul.Smorawińskiego 5/14 21-040 Swidnik
Nr konta bankowego :
PKO BP SA Oddział IV Lublin
Nr rachunku : 15 1020 3176 0000 5002 0033 0225
Każdą otrzymaną wpłatę będę potwierdzał w tym temacie.Po otrzymaniu wszystkich zadeklarowanych wpłat,pieniądze będą zdeponowane w banku na stosownej lokacie./Jaja/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
....::::AKO IV::::....
Czwarta edycja konkursu AKO rusza z dniem 6 Luty 2006. Tym razem zasady się nieco zmieniły. Szczegóły w regulaminie, z którym obowiązek zapoznać się mają wszyscy uczestnicy konkursu.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwać będą tradycjnie Nobody1111, Coin i [color:"blue"]X[/color]. Tradycjnie również skarbnikiem AKO IV będzie jaja.
Wszystkim typerom życzymy trafnych typów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
REGULAMIN KONKURSU ....::::AKO IV::::....
Zasady ogólne:
1. Konkurs trwa 10 tygodni (06.02.2006 - 16.04.2006)
2. W temacie podajemy wyłącznie kupony o AKO z przedziału [color:"blue"]X - 10.00[/color] (kupony z AKO niższym niż X nie będą akceptowane, kupony z AKO wyższym niż 10 będą miały zredukowane AKO do 10.00)
3. Korzystamy wyłącznie z ofert następujących bukmacherów: Interwetten, Gamebookers, Unibet, Expekt, Betandwin, Sportingbet, Pinnacle, Centrebet, Nordicbet, Bet365, STS, Profesjonal, Toto-mix
4. Maksymalna liczba zdarzeń na kuponie wynosi 3
5. Każdy typer może w ciągu tygodnia podać maksymalnie 6 kuponów. Jeden z tych kuponów typer może oznaczyć jako "kX", który będzie liczony podwójnie (zarówno jako podwójna wygrana jak i przegrana)
Uczestnictwo w konkursie:
6. W konkursie może wziąć udział każdy typer zarejestrowany na forum.
7. Ostateczny termin zgłoszeń do konkursu mija 5 Lutego 2006 o 22:00.
8. Uczestnicy konkursu zobowiązani są do wpłacenia 30zł wpisowego. Całość kwoty jaką z tego tytułu uzbieramy będzie przeznaczona na nagrody dla zwycięzców konkursu. Ostateczny termin wpływania wpisowego na konto bankiera mija 12 lutego 2006. Wszyscy uczestnicy, którzy nie będą mieli uregulowanego rachunku do tej daty zostaną skreśleni z listy.
Kupony:
9. W danym tygodniu nie mogą się pojawić dwa kupony z identycznymi zdarzeniami.
10. Kupony publikujemy najpóźniej na 1 godzinę przed rozpoczęciem pierwszego zdarzenia.
11. Kupon musi być możliwy do zagrania (a więc musi być zgodny z regulaminem gry konkretnego bukmachera)
12. Kupon musi posiadać określoną, przedstawioną poniżej formę:
01###10.09 16:00 AKO:2.20###k1 GB###typer
10.09 16:00 Cowdenbeath - Berwick (2) 2.20
gdzie kolejno: 01 - nr. rankingowy typera ### - krzaczki 10.09 - data rozpoczęcia pierwszego zdarzenia 16:00 - godzina rozpoczęcia pierwszego zdarzenia AKO:2.20 - kurs kuponu, liczony jako iloczyn kursów poszczególnych zdarzeń w przypadku bukmacherów internetowych, lub jako iloczyn kursów poszczególnych zdarzeń i 0.9 w przypadku bukmacherów naziemnych ### - znowu krzaczki k1 - nr kuponu w danym tygodniu (k1, k2, k3, k4, k5, k6 lub kX) GB - nazwa lub skrót bukmachera (GB - Gamebookers, Exp - Expekt itd.) ### - ostatnie już krzaczki typer - nick typera
13. Każdy kupon 'gramy' za stawkę 10j
14. Zwroty i zdarzenia przełożone traktujemy jako kurs 1.00. Jeżeli w związku z tym kupon nie spełnia warunku minimalnego AKO, wówczas kupon jest anulowany i przysługuje typerowi kupon zastępczy, jednak pod warunkiem, że pozostałe zdarzenia na kuponie są trafione. Na wszelki wypadek, można podać kupon zastępczy, który będzie się liczył tylko w sytuacji, gdy któryś z kuponów zostanie anulowany.
15. Wszystkie kupony muszą się zakończyć do niedzieli do godziny 23:00. Zabrania się typowania NBA, NHL, NFL, innych US Sports, tenisa i wszelkich innych zdarzeń, które odbywają się w nocy z niedzieli na poniedziałek. W ekstremalnych przypadkach, na prośbę typera deadline ten może zostać przełożony, ale zależy to tylko i wyłącznie od dobrej woli organizatorów, którzy z reguły będą surowo egzekwować ten punkt.
Ranking:
16. Podstawą pozycji w rankingu są punkty obliczone wg następującego wzoru: Liczba punktów = Saldo + 0.5 * Skuteczność + punkty premiowe
17. W przypadku równej liczby punktów o kolejności typerów decydują: saldo, skuteczność, ilość podanych kuponów , rzut monetą.
Premie:
18. Za dobre wyniki w konkursie typerom przysługują premie w postaci dodatkowych punktów.
19. Za trafienie w danym tygodniu 6 kuponów na 6 podanych uczestnik otrzymuje +15 punktów, za poprawne wytypowanie 5 kuponów na 5 uczestnik otrzymuje +10 punktów premii, a za podanie trafnie 5 kuponów na 6 - +5 punktów premii.
Nagroda:
20. Po 10 tygodniu konkursu pierwszych trzech typerów otrzyma nagrodę. Nagrodą będzie całość kwoty pochodzącej z wpisowego, a sposób jej podziału zostanie ustalony po rozpoczęciu konkursu.
Kwestie końćowe:
21. W przypadku ciągłych naruszeń regulaminu uczestnik może zostać pouczony lub wykluczony z konkursu.
22. Wszystkie wątpliwe sytuacje wyjaśniają organizatorzy.
Pozdrawiamy Coin i Nobody1111
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Jeszcze zostanie dodany następujący punkt:
Aby uczestnik mógł otrzymać nagrodę musi podać w konkursie minimum 30 kuponów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547 |
Pele, niestety AKO minimalne zostanie ustalone na jednym z 3 poziomów dostępnych w sondzie. Jeśli żadne Ci nie odpowiada - głosuj na mniejsze zło <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2004
Posty: 547 |
Głosowałem na 1.70. I jak tylko załapię się na nagrodę w III Edycji to wystąpię też w IV <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Jaja przy wypłacie dla zwycięzców odlicz od razu 30zł wpisowego, żeby za dużo nie dać bankom zarobić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,962 |
Coin ja bede tym 3 brakujacym ogniwem w Waszej teorii <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jesli nie macie nic przeciw, mysle ze podzial rol i warunki wspolpracy ustalimy juz jakos miedzy soba na privie.
Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|