Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Ja też nie wiem co on zrobi a czego nie zrobi, czas pokaże, ale póki co zapał jest, oby jak najdłużej.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by Dziabor
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze


Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by kubi20
na szczęście większość woli TVN od r.maryja

laugh laugh laugh

a widzieliście jakie poparcie ma PO wśród starszych ? chyba postkomuna wsparła grin

ech co 20 Polak to skończony idiota, bo zagłosował na Palikota i widzi go w roli wielkiego reformatora boli

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by okocha
Originally Posted by Dziabor
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze


Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię...

ma fuche w sejmie, moze sie odciac od pilki i zrobic tam porzadek, juz po wyborach a on dalej dziala, oby tak dalej piwo

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kubi20
na szczęście większość woli TVN od r.maryja

laugh laugh laugh

a widzieliście jakie poparcie ma PO wśród starszych ? chyba postkomuna wsparła grin

ech co 20 Polak to skończony idiota, bo zagłosował na Palikota i widzi go w roli wielkiego reformatora boli

w mediach zagranicznych wszyscy zdziwienia ze gosc ktory otwarcie krytykuje kosciol, jest przeciwko jego dzialaniu uzyskal tyle poparcia w katolickim kraju

Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kubi20
na szczęście większość woli TVN od r.maryja

laugh laugh laugh

a widzieliście jakie poparcie ma PO wśród starszych ? chyba postkomuna wsparła grin

ech co 20 Polak to skończony idiota, bo zagłosował na Palikota i widzi go w roli wielkiego reformatora boli


chyba co dziesiaty...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by Dziabor
Originally Posted by okocha
Originally Posted by Dziabor
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze


Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię...

ma fuche w sejmie, moze sie odciac od pilki i zrobic tam porzadek, juz po wyborach a on dalej dziala, oby tak dalej piwo


Ale on nic nie umie innego więc jak się ma odciąć od piłki???

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kubi20
na szczęście większość woli TVN od r.maryja

laugh laugh laugh

a widzieliście jakie poparcie ma PO wśród starszych ? chyba postkomuna wsparła grin

ech co 20 Polak to skończony idiota, bo zagłosował na Palikota i widzi go w roli wielkiego reformatora boli

tu masz młody racje , wynik Palikota mnie załamuje , transwestyta w sejmie brak słów puke

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by kubi20
na szczęście większość woli TVN od r.maryja

laugh laugh laugh

a widzieliście jakie poparcie ma PO wśród starszych ? chyba postkomuna wsparła grin

ech co 20 Polak to skończony idiota, bo zagłosował na Palikota i widzi go w roli wielkiego reformatora boli

To jest opinia skretyniałych moherów, czyli najgłupszej części społeczeństwa, która teraz będzie miała gówno do powiedzenia przez kolejne 4 lata bo nikogo nie obchodzi wasze zdanie.

Dla normalnych ludzi w tym kraju to wyborcy Jareczka są właśnie "skończonymi idiotami". Ale nie sądzę abyś to zrozumiał... smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
O
Pooh-Bah
Pooh-Bah
O Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Originally Posted by młody gniewny
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała smile


Wydaje mi się, że ci co na nich głosowali liczą, że teraz będzie taka wolność, że wszystko będzie można. Niepokoi nie sam Palikot bo on jest gość inteligentny, ale ludzie z jego partii. Obawiam się, że nr 1 ich działań będzie problem gejów,lesbijek, kościoła a przecież są chyba na dzień dzisiejszy ważniejsze problemy. Gdzie oni mają pojęcie o gospodarce, ustawach itp.??

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by okocha
Originally Posted by młody gniewny
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała smile


Wydaje mi się, że ci co na nich głosowali liczą, że teraz będzie taka wolność, że wszystko będzie można. Niepokoi nie sam Palikot bo on jest gość inteligentny, ale ludzie z jego partii. Obawiam się, że nr 1 ich działań będzie problem gejów,lesbijek, kościoła a przecież są chyba na dzień dzisiejszy ważniejsze problemy. Gdzie oni mają pojęcie o gospodarce, ustawach itp.??

właśnie po ludziach, których wprowadził widać, że nic nie zmieni. Sam Palikot się uspokoił, ale stawiam, że po wyborach szybko ujawni dawną twarz.

a jak nie to zawsze mamy Niesioła hura

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy.

Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Originally Posted by Piostar
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy.

cool

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Piostar
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy.

niestety, ale Białoruś na forum i nie wszyscy mogą wyrazić swoje zdanie.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
To idź na forum polityczne i tam wyrażaj swoje zdanie.
Tutaj zajmujemy się inną tematyką.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
precz z komuną boks

Belgia czyste konto boks

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by młody gniewny
Originally Posted by Piostar
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy.

niestety, ale Białoruś na forum i nie wszyscy mogą wyrazić swoje zdanie.

mlody przeciez dobrze wiesz ze nic sie nie zmieni gdzie 2 Polakow tam 3 zdania

a czego brakuje tobie w kraju oprocz kasy?
grac juz nie mozna w necie nawet na forum widac jak osrani po kolana zalozyli nawet dzial o tej sprawie
jak nie bedziesz zarabial sredniej krajowej to pod zadnymi rzadami nie bedziesz szczesliwy
bo jak dziecku nie kupisz czekolady nie pojedziesz z rodzina na wczasy tylko zapierdalal
a to nie na tym polega zycie

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Azerzy gol

z relacji wynikało, że lepsi.

Mój zakład już papa

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Azerbejdżan 1
moje +2.5 przybliża się

Strona 2 z 61 1 2 3 4 60 61

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, latajaca_holenderka, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,398 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,701
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1