|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Ja też nie wiem co on zrobi a czego nie zrobi, czas pokaże, ale póki co zapał jest, oby jak najdłużej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię... ma fuche w sejmie, moze sie odciac od pilki i zrobic tam porzadek, juz po wyborach a on dalej dziala, oby tak dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
w mediach zagranicznych wszyscy zdziwienia ze gosc ktory otwarcie krytykuje kosciol, jest przeciwko jego dzialaniu uzyskal tyle poparcia w katolickim kraju
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 3,631 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
jak zacznie dzialac to postawie mu piwo, niech rozpier.... ten burdel na zawsze Jak mu się uda to postawię nawet piwo tym co na niego głosowali, ale naprawdę szczerze w to wątpię... ma fuche w sejmie, moze sie odciac od pilki i zrobic tam porzadek, juz po wyborach a on dalej dziala, oby tak dalej  Ale on nic nie umie innego więc jak się ma odciąć od piłki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
tu masz młody racje , wynik Palikota mnie załamuje , transwestyta w sejmie brak słów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
To jest opinia skretyniałych moherów, czyli najgłupszej części społeczeństwa, która teraz będzie miała gówno do powiedzenia przez kolejne 4 lata bo nikogo nie obchodzi wasze zdanie. Dla normalnych ludzi w tym kraju to wyborcy Jareczka są właśnie "skończonymi idiotami". Ale nie sądzę abyś to zrozumiał... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 2,337 |
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała  Wydaje mi się, że ci co na nich głosowali liczą, że teraz będzie taka wolność, że wszystko będzie można. Niepokoi nie sam Palikot bo on jest gość inteligentny, ale ludzie z jego partii. Obawiam się, że nr 1 ich działań będzie problem gejów,lesbijek, kościoła a przecież są chyba na dzień dzisiejszy ważniejsze problemy. Gdzie oni mają pojęcie o gospodarce, ustawach itp.??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
policzyłem, że dwudziesty, bo połowa nie głosowała  Wydaje mi się, że ci co na nich głosowali liczą, że teraz będzie taka wolność, że wszystko będzie można. Niepokoi nie sam Palikot bo on jest gość inteligentny, ale ludzie z jego partii. Obawiam się, że nr 1 ich działań będzie problem gejów,lesbijek, kościoła a przecież są chyba na dzień dzisiejszy ważniejsze problemy. Gdzie oni mają pojęcie o gospodarce, ustawach itp.?? właśnie po ludziach, których wprowadził widać, że nic nie zmieni. Sam Palikot się uspokoił, ale stawiam, że po wyborach szybko ujawni dawną twarz. a jak nie to zawsze mamy Niesioła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy. niestety, ale Białoruś na forum i nie wszyscy mogą wyrazić swoje zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
To idź na forum polityczne i tam wyrażaj swoje zdanie. Tutaj zajmujemy się inną tematyką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
precz z komuną  Belgia czyste konto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Polityka kilka pięter niżej, tutaj QC Piłki mamy. niestety, ale Białoruś na forum i nie wszyscy mogą wyrazić swoje zdanie. mlody przeciez dobrze wiesz ze nic sie nie zmieni gdzie 2 Polakow tam 3 zdania a czego brakuje tobie w kraju oprocz kasy? grac juz nie mozna w necie nawet na forum widac jak osrani po kolana zalozyli nawet dzial o tej sprawie jak nie bedziesz zarabial sredniej krajowej to pod zadnymi rzadami nie bedziesz szczesliwy bo jak dziecku nie kupisz czekolady nie pojedziesz z rodzina na wczasy tylko zapierdalal a to nie na tym polega zycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Azerzy gol
z relacji wynikało, że lepsi.
Mój zakład już papa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Azerbejdżan 1 moje +2.5 przybliża się
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|