Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
#49686 16/12/2003 01:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 37
Quote
W sieci LAN nr IP każdego kompa rózni się. Wiem bo sam jestem w LAN.
Oczywiscie mozna miec w sieci LAN rozne IP jednak mysle ze gdzies 90% uzytkownikow sieci LAN ma wspolny ZEWNETRZNY IP (czyli ten ktory idzie w swiat). Zazwyczaj za wlasny (zewnetrzny) IP trzeba dodatkowo placic.

Bonus: Unibet
#49687 16/12/2003 01:23
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Uzywales karty do wplaty? Czy przelew?

#49688 16/12/2003 01:23
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Conrad a jak Twoją kamapanie anty okreslic?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: [/qb]
Lepper... to znaczy Szakal, you need to lighten up my boy! Ever heard of the word 'humour'? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49689 16/12/2003 01:34
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
działa wam Expekt , bo u mnie cały czas lipa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49690 16/12/2003 01:39
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,165
Mi nie działa Expekt i GG, tylko PAJACYk mi działa, ale przeciez "Dziekujemy, dzisiaj już kliknąłeś, nie zapomnij odiwedzić nas jutro" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49691 16/12/2003 01:45
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał saas:
[qb]działa wam Expekt , bo u mnie cały czas lipa
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
dziala bez zadnych problemow
jednak gg niedziala

#49692 16/12/2003 01:51
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
Ku...a m...c ja tez wplacalem dzisiaj rano i niestety kasy wciaz nie ma. Juz sie nie łudzę ze dzis bedzie, mam nadzieje ze w ogole bedzie.

Pozdrawiam

#49693 16/12/2003 01:52
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
Oryginalnie wysłał artnow:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Szakal:
[qb]Uzywales karty do wplaty? Czy przelew?[/qb]
Wplacilem w Kredyt banku ok. godz 14 i nadal nic.To po co mnie support sciemnia ze bedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> [/qb]
zapewne rano dopiszą

#49694 16/12/2003 01:59
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Ja dzisiaj po zobaczeniu ich oferty (27 zdarzeń) wysłałem im e-maila że żadam rekompensaty za takie traktowanie mnie jako klienta.

Proponuję wysłać to każdemu, w końcu jest jeszcze Unibet. Niech dadzą każdemu jakiegoś bonusa (****a w co ja wierzę) i będzie po sprawie.

Co jak co, prośba do każdego w****ionego - wyślijcie do nich, ktoś za to musi oberwać. ja wyśle dzisiaj kilka maili i bede to robil dopóki nie otrzymam przeprosin. jeżeli nie to strace pare groszy ale przenosze se do GB.

#49695 16/12/2003 02:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
zasypcie tych c***ów mailami !!!

#49696 16/12/2003 02:05
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Ja wplacalem w niedziele ok. 18 poprzez mBank. Ale dam im jeszcze troche czasu biorac pod uwage ich dzisiejszy sajgon.

#49697 16/12/2003 02:35
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
S
journeyman
journeyman
S Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 58
mozemy ich zasypac mailami ale odpowiedzi i tak dzis juz nie dostaniemy, a jak to wyglada u innych bukow, czy jest jakis buk bez prowizji od wplat czy wyplat, moze jest jakies info ktore w jasny , przejrzysty sposob pokazuje liste bukow i ewentualne prowizje.

Dajcie cynk
Dzieki

#49698 16/12/2003 02:41
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
dzisiaj Expekt wogóle coś c***owo działa, nawet mi zdarzeń z NBA i NHL z wczorajsdzej nocy nie rozliczyli :rolleyes:

#49699 16/12/2003 02:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
Jeżeli ktoś ma kartę kredytową (nie płatniczą tylko kredytową) może sobie spokojnie poszaleć po zagranicznych bukach. Pozostałym zostaje oferta firmy Moneybookers, która dla większości jest całkowicie niejasna (bo zamiast uczyć się angielskiego to bąki zbijają i w bukmacherkę się bawią)

Czyli zostają dwie opcje:
1) buki naziemne

2) Expekt lub Unibet

3) Wyrobić sobie kartę kredytową ( najtańsza opłata za taką kartę to 30zł rocznie plus deklaracja comiesięcznych wpłat na rachunek bakowy - wypłata)

Jeżeli nie mam racji to proszę mnie poprawić. Nie wiem jak to jest z bankami wirtualnymi, ale podejżewam że za granicę też jest ostra prowizja.

#49700 16/12/2003 03:56
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 682
Blaster - angielskiego będe się uczył jak zarobię trochę "szmalu" na bukmacherce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al: hehehe

#49701 16/12/2003 03:57
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Blaster, mBank nie wymaga chyba deklaracji stałego dochodu, by korzystać z eKarty...

Osobom, które wpłacają przelewami polecam Moneybookers -- konto w polskim banku, więc w większości przypadków prowizji brak przy wpłatach. Z MB natomiast bezproblemowo można zasilać konta w: Gamebookers, Pinnacle, Betfair, IASBet, MegaSB...

#49702 16/12/2003 04:15
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
mam pytanie za 100 pkt. - jak zagrać w Expekcie jakikolwiek meczyk NBA ???? - aktualnie (godz. 0.14) nie mają w ofercie żadnej pozycji, wrrrr.... a czuję, że możnaby trochę grosza zarobić tonight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49703 16/12/2003 04:20
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 1,096
Quote
Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb] a czuję, że możnaby trochę grosza zarobić tonight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
a myslisz, ze dlaczego nie wystawili kursow...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49704 16/12/2003 04:30
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
T
member
member
T Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 123
Quote
Oryginalnie wysłał Kejsper:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał Tremo:
[qb] a czuję, że możnaby trochę grosza zarobić tonight <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
a myslisz, ze dlaczego nie wystawili kursow...? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
no bez przesady, nie powiesz mi że L.A. Clippers są pewniakiem, a poza tym zajrzyj do Unibetu, WillHilla czy bet365

pozdrawiam

#49705 16/12/2003 06:04
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
B
member
member
B Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 133
wyślijcie do nich maila z zapytaniem jak buk nazywający siebie "profesjonalnym" nie wystawia zadnych zdarzeń na poniedziałek.

I do tego oczywiście żądanie rekompensaty obowiązkowo. Jeżeli dostaną ze 100 takich maili ciekawe jak zareagują.

Ja po ostatnich dwóch dniach już niemal na 100% wynosze sie do GB.

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników ($-man, betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, rymoholik, alfa, Akhu, ElNinho[mmdea], aker), 2,876 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,402
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1