|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ej mozna zamowic jedno szkielko do okularow ?:D jest mi potrzebna tylko jedna sztuka wiec nie chcialbym zaplacic za dwie ;p
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
ok, mozna ;p drugie pytanie - gdzie mozna ubezpieczyc sie od zgubienia, kradziezy, zniszczenia rzeczy takich jak np telefon, dokumenty, okulary (  ), ktos mial z tym stycznosc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
W każdej szanującej się ubezpieczalni. Ale składka Cię zje. Nieopłacalne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
kurde tego sie obawialem :/ dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
lepiej zmienić towar 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
Znacie jakies serwisy do sciagania muzy i filmów oprócz ajo peb exsite ???
Szczególnie interesują mnie te podobne do Exsite
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
Znacie jakies serwisy do sciagania muzy i filmów oprócz ajo peb exsite ???
Szczególnie interesują mnie te podobne do Exsite megawarez.eu a forum to darkwarez.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241
Huachipato
|
|
Huachipato
Dołączył: Nov 2003
Posty: 3,241 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa poruszania się autem na PL blachach w Holandii? Jak to wygląda? Przez jaki okres można poruszać się po holenderskich drogach? No i czy czasem nie opłaca się bardziej kupić fury tam i zarejestrować od razu, albo np. przerejestrować auto z PL na NL - jest taka opcja?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
A co to za różnica na jakich blachach jeździsz ? skoro jesteś zameldowany w PL i masz samochód na siebie to po co kombinować ? Szwagier 3 lata jeździł i nigdy żadnego problemu nie miał .
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
Ponoć są jakieś ograniczenia, dlatego pytam. A co z ubezpieczeniem? Jakieś specjalne? Czy cały czas na Zielonej Karcie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
korfball u jakiegokolwiek bukmachera jest do obstawiania ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Czy ktos moglby wypelnic mi ten formularz : [Linked Image] [ imageshack.us] [Linked Image] [ imageshack.us] Domyslam sie, ze to blacha sprawa ale jako ze nigdy tego nie robilem i musze zlozyc ten dokument do konca miesiaca - a biore tez pod uwage fakt, ze moze bedzie trzeba jeszcze cos wziac z jakiegos urzedu i raz jeszcze jechac na uczelnie, to nie mam zbyt wiele czasu. Bardzo mi na tym zalezy, jesli ktos mialby te pare minut to niech da znac, podam wtedy dokladniejsze dane potrzebne zeby uzupelnic:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Szukam zeby kupic jakas dobra wiertarke plus wiertla lub ucinarka gdzie najlepiej i najtaniej cos takiego kupic? To ma byc na potrzeby domowe, ale tez zeby dobrze przez lata sluzylo. Jakby ktos polecil jeszcze jakis zestaw to byloby super.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Przychod - 11880,00 Dochód - 9504,00 Podatek nalezny - 1052,00 Skladki na ubezp. zdr. odliczone od podatku - 102,30 Skladki na ubezp. spol. odliczone od podatku - 0,00
Kto mi teraz powie ile wyniosl w tym przypadku 'dochod brutto' ? I ile bedzie wynosic "skladka na obowiazkowe ubezpieczenia spoleczne (odliczone od DOCHODU)" ?
I jak to ogolnie sie liczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
poprawka:
Przychod - 11880,00 Dochód - 9504,00 Podatek nalezny - 1052,00 Skladki na ubezp. zdr. odliczone od podatku - 102,30 Skladki na ubezp. spol. odliczone od dochodu- 0,00
Kto mi teraz powie ile wyniosl w tym przypadku 'dochod brutto' ?
I jak to ogolnie sie liczy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
dobra dwa poprzednie posty do wyjebania  hihi, juz sie nie dziwie dlaczego ludzie tak bluzgaja na te urzedy, nawet im ise nie chcialo wpisac "dochod brutto" zamiast "dochod" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
gdzie w allegro ustawia sie tresc wiadomosci, ktora dostaje osoba wygrywajaca nasza aukcje ? musze wyedytowac konta bankowe, a ni cholery nie idzie tego znalezc :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|