Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12
#49726 16/12/2003 20:08
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 23
W czwartek wpłaciłem kasę do expekta i kasy do dzisiaj nie mam. Jeszcze te kłopoty z ich strona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> . Najlepsze jets to, że kasę przelałem z konta w kredyt banku, czyli w tym samym banku co expekt ma swoje konto. Czy ktos miał takie kłopoty?

Bonus: Unibet
#49727 16/12/2003 20:11
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
old hand
old hand
Dołączył: Jun 2003
Posty: 990
Ja nie daje sie nabierać na wszelkie "promocje", bo firma robi je w celu własnego zysku, a nie naszego. 50 czy 100 bonusu to nibu nie tak mało, ale potem trzeba zrobic wymagany obrót, czyli grać za wysokie stawki, i to w dodatku kurs min.2 Dodatkowo ( chyba , nie jestem pewien) nie można potem wypłacić własnego depozytu, co de facto wiąże ręce i zmusza do gry. Z natury nie jestem cierpliwy i obrót np. 500 starałbym się zrobić wjak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Ja wolę więc mieć swój depozyt, którym mogę obracać w dowolny sposób, wyplacić kiedy chcę itp., a biorąc udział w "promocji" czułbym się skorumpowany.

#49728 16/12/2003 20:21
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 627
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
.
Ja wolę więc mieć swój depozyt, którym mogę obracać w dowolny sposób, wyplacić kiedy chcę itp., a biorąc udział w "promocji" czułbym się skorumpowany.[/QB]
Zajebiste <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> expekt chce CIę skorumpować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#49729 16/12/2003 20:33
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
Coś Expect nie chodzi za dobrze....

Chłopaki to jest na pewno odwet za Bruksele, za "rolandy" i za Leppera !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#49730 16/12/2003 20:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
_
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
_ Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 2,931
Quote
Oryginalnie wysłał marasking:
[qb]Ja nie daje sie nabierać na wszelkie "promocje", bo firma robi je w celu własnego zysku, a nie naszego. 50 czy 100 bonusu to nibu nie tak mało, ale potem trzeba zrobic wymagany obrót, czyli grać za wysokie stawki, i to w dodatku kurs min.2 Dodatkowo ( chyba , nie jestem pewien) nie można potem wypłacić własnego depozytu, co de facto wiąże ręce i zmusza do gry. Z natury nie jestem cierpliwy i obrót np. 500 starałbym się zrobić wjak najszybciej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .
Ja wolę więc mieć swój depozyt, którym mogę obracać w dowolny sposób, wyplacić kiedy chcę itp., a biorąc udział w "promocji" czułbym się skorumpowany.[/qb]
Depozyt i wygrana stawke mozesz wyplaciac !!! ja juz tak zrobilem !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Bonus w wysokosci 250 byl wedlug mnie bardzo fajnym prezentem gwiazdkowym (szkoda tylko ze caly czas jakies problemy ze stronka i brak ofery np. NBA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )
A kwote bonusu obracac mozesz i 5 lat !!!! Bo chyba nikt mi nie powie, ze nie ma zawsze jakiejs sumki na koncie w expie i jak chce zagrac to leci do banku wplacac (a po wygranej odrazu wszystko wyplaca) ???

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

I czekajmy cierpliwie na poprawe dzialania stronki, na voulchery, zenskiego tenisa i wiele innych rzeczy !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#49731 16/12/2003 21:02
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 2,293
A expekt znowu nie działa...

#49732 16/12/2003 21:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
a kiedyś oddzwonili do mnie bo nie podobał się im "ton" mejlowej dyskusji prowadzonej z supportem! chyba zaraz będą dzwonić jeszcze raz bo ciśnienie mam na bardzo wysokim poziomie! do naziemnych nie mam czasu iść.... a zaraz zacznę poszukiwanie alternatywy dla tych nieudaczników! mam nadzieję, ze brać "typerska" rzuci kilka propozycji (krajowych czy zagranicznych)

pozdro!

#49733 16/12/2003 21:22
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 216
he he he - działa!!! ale jaja - może ktoś z nich czyta forum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

żatruję sobie - a tak na serio życzę wam wszystkim powodzenia w dzisiejszym typowaniu!!!

pozdro!

#49734 16/12/2003 21:25
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
obstawilem 4 kupon i znow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49735 16/12/2003 21:38
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
czyzby znowu nie???, hehe

#49736 16/12/2003 22:09
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
[email]wkur@#$@![/email] mnie juz ten tekst

"Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again at 5:00pm CET.

Best Regards
Expekt.com Ltd"

ehehe zmienili juz jest 6:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

i tak beda ciagle zmieniac

#49737 16/12/2003 22:12
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 667
u mnie znowu nie wchodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#49738 16/12/2003 22:12
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Narazie wExpekcie kolacja z obiadem za jednym przysiadem - przerwa do g.18.30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49739 16/12/2003 22:34
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
18:30 i co teraz panowie z expekt.com ściemnią ?

#49740 16/12/2003 22:35
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
addict
addict
Dołączył: Jan 2003
Posty: 672
Quote
Oryginalnie wysłał Mregal:
[qb]18:30 i co teraz panowie z expekt.com ściemnią ?[/qb]
Tam nie siedzą panowie tylko chyba same baby :rolleyes:

#49741 16/12/2003 22:37
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again at 5:00pm the 15th January 2010

#49742 16/12/2003 22:41
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
TO DZIAŁA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49743 16/12/2003 23:05
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
I juz przerwa na kolacje w expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#49744 16/12/2003 23:06
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,574
no kur.....nie wyrabiam
(nie chcę ale) muszę zadać standart pytanie:

działa u Was expekt ????????


wielkie dzięx

#49745 16/12/2003 23:07
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 342
nie działa..

Strona 4 z 12 1 2 3 4 5 6 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, Lukasz111, latajaca_holenderka, forty, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 939 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,973
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1