|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
kolejna wygrana ! tym razem z wiceliderem u niego 1-0 i już 9pkt przewagi nad 2 zespołem w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
no to sezon sie skonczyl zajalem 5 miejsce tracac 5 pkt do awansu ale druzyne przejalem po 6 kolejce odnioslem najmniej porazek bo tylko 2 ale za to 8 razy schodzili moi pilkarze z wynikiem nie roztrzygnietym czyli remisem ale na nastepny sezon planuje awans do VI ligi tylko musze dokupic wartosciowego napastnika ktory zagwarantuje mi gola co mecz nie wiele mam pieniedzy ale poszukam i sklece na anstepny sezon cos lepszego niz w tym
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Oto tabela końcowa mojej ligi:
1. WENECJA 14 14 0 0 53-10 42 2. Kruki 14 8 3 3 41-21 27 3. Widzew Mazańcowice 14 8 2 4 38-29 26 4. Steel Stallion 14 6 2 6 41-37 20 5. Fc Strubiny 14 4 3 7 19-23 15 6. b00sters 14 5 0 9 24-44 15 7. Potworki 14 3 1 10 24-51 10 8. KS Lech 14 2 1 11 14-39 7
Bezapelacyjne zwycięstwo i niezagrożony awans.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Oto tabela końcowa mojej ligi:
1. WENECJA 14 14 0 0 53-10 42 2. Kruki 14 8 3 3 41-21 27 3. Widzew Mazańcowice 14 8 2 4 38-29 26 4. Steel Stallion 14 6 2 6 41-37 20 5. Fc Strubiny 14 4 3 7 19-23 15 6. b00sters 14 5 0 9 24-44 15 7. Potworki 14 3 1 10 24-51 10 8. KS Lech 14 2 1 11 14-39 7
Bezapelacyjne zwycięstwo i niezagrożony awans. gratulacje no i respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
a oto moja tabela. same zwyciestwa i awans do IV ligi. Drużyna Mecze Zw. Rem. Por. Bramki Pkt. 1. Visca el Barca ! 14 14 0 0 57-9 42 2. Legia 1916 Warszawa 14 7 3 4 31-18 24 3. Arsenał Lubin 14 7 2 5 29-17 23 4. T.S Klucze 14 5 4 5 15-18 19 5. Odra Opole 14 4 4 6 11-24 16 6. KS Parkingowcy BEER 14 3 3 8 13-28 12 7. FC Sienkiewicza 14 2 6 6 18-41 12 8. Bytów United 14 1 4 9 10-29 7
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:
1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34 2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27 3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27 4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23 5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19 6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13 7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8 8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22 7
1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:
1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34 2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27 3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27 4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23 5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19 6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13 7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8 8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22 7
1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:
1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34 2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27 3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27 4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23 5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19 6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13 7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8 8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22 7
1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł. no nie wiem zobaczymy już niedługo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:
1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34 2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27 3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27 4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23 5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19 6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13 7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8 8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22 7
1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł. bez baraży:) VI liga wita 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937 |
zaczęły się wybory na trenerów reprezentacji. Prosiłbym was o głsy na mnie : delpiero12[FP] kandyduje na trenera polski. Z góry dzięki za wyrozumiałość i podzdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
ja na Portugalczyka dałem głos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
nie w nablizsza niedziele ale nastepna a w najblizsza srode rusza pp
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Poznałem juz swoją nowa ligę - musze przyznać, że będzie wyjątkowo cięzko gdyż to musi być jedna z lepszych IV lig. Porównywałem z innymi i w tych innych drużyny miały znacznie gorsze staty niż w mojej.
Czy jest jakaś strona do porównania zespołów/lig, tak jak ma to miejsce w hattricku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
spodziewałem się ciężkiego meczu w PP a tu 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
U mnie zwycięstwo pucharowe 10-0, a dzisiaj 2 skoki w defensywie oraz wylosowany 19 letni celujacy defensor.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826 |
U mnie zwycięstwo pucharowe 10-0, a dzisiaj 2 skoki w defensywie oraz wylosowany 19 letni celujacy defensor. hehe u mnie też 2 skoki w defie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ja musze niedługo zmienić trening na skuteczność bo z tego co widze, to trenując defa nie powalczę za bardzo w tej IV lidze. Tak jak w hattricku - gra jest bardziej nastawiona na atak niż na obrone. Tak więc potrenuje jeszcze kilka tygodni swoich orłów, sprzedam połowe z nich i zmieniam trening.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Pierwszy mecz w nowym sezonie, wygrany 2-1. nastepny bedzie już duzo cięższy i ewentualne zwycięstwo będzie dla mnie ogromnie miłą niespodzianką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Chyba w tej grze nie opłaca się trenować rozgrywania ?! NIe ma ono tez takiego znaczenia jak w HT
|
|
|
Link skopiowany do schowka