Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19
#497418 31/10/2006 17:04
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
kolejna wygrana ! tym razem z wiceliderem u niego 1-0 i już 9pkt przewagi nad 2 zespołem w tabeli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#497419 06/11/2006 08:12
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
no to sezon sie skonczyl zajalem 5 miejsce tracac 5 pkt do awansu ale druzyne przejalem po 6 kolejce odnioslem najmniej porazek bo tylko 2 ale za to 8 razy schodzili moi pilkarze z wynikiem nie roztrzygnietym czyli remisem ale na nastepny sezon planuje awans do VI ligi tylko musze dokupic wartosciowego napastnika ktory zagwarantuje mi gola co mecz nie wiele mam pieniedzy ale poszukam i sklece na anstepny sezon cos lepszego niz w tym

#497420 06/11/2006 16:00
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Oto tabela końcowa mojej ligi:


1. WENECJA 14 14 0 0 53-10 42
2. Kruki 14 8 3 3 41-21 27
3. Widzew Mazańcowice 14 8 2 4 38-29 26
4. Steel Stallion 14 6 2 6 41-37 20
5. Fc Strubiny 14 4 3 7 19-23 15
6. b00sters 14 5 0 9 24-44 15
7. Potworki 14 3 1 10 24-51 10
8. KS Lech 14 2 1 11 14-39 7


Bezapelacyjne zwycięstwo i niezagrożony awans.

#497421 06/11/2006 18:45
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Quote
Oto tabela końcowa mojej ligi:


1. WENECJA 14 14 0 0 53-10 42
2. Kruki 14 8 3 3 41-21 27
3. Widzew Mazańcowice 14 8 2 4 38-29 26
4. Steel Stallion 14 6 2 6 41-37 20
5. Fc Strubiny 14 4 3 7 19-23 15
6. b00sters 14 5 0 9 24-44 15
7. Potworki 14 3 1 10 24-51 10
8. KS Lech 14 2 1 11 14-39 7


Bezapelacyjne zwycięstwo i niezagrożony awans.
gratulacje no i respect <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497422 07/11/2006 12:28
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
a oto moja tabela. same zwyciestwa i awans do IV ligi.
Drużyna Mecze Zw. Rem. Por. Bramki Pkt.
1. Visca el Barca ! 14 14 0 0 57-9 42
2. Legia 1916 Warszawa 14 7 3 4 31-18 24
3. Arsenał Lubin 14 7 2 5 29-17 23
4. T.S Klucze 14 5 4 5 15-18 19
5. Odra Opole 14 4 4 6 11-24 16
6. KS Parkingowcy BEER 14 3 3 8 13-28 12
7. FC Sienkiewicza 14 2 6 6 18-41 12
8. Bytów United 14 1 4 9 10-29 7

#497423 07/11/2006 13:17
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:

1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34
2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27
3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27
4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23
5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19
6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13
7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8
8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22
7

1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497424 07/11/2006 18:20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:

1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34
2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27
3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27
4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23
5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19
6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13
7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8
8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22
7

1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł.

#497425 07/11/2006 19:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Quote
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:

1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34
2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27
3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27
4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23
5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19
6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13
7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8
8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22
7

1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł.

no nie wiem zobaczymy już niedługo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497426 13/11/2006 15:32
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
Quote
0-0 i awans z pierwszzego miejsca:

1. AS Ultras 14 11 1 2 20-9 34
2. FC Kiełczyna 14 8 3 3 20-9 27
3. Cypress Hill 14 8 3 3 25-15 27
4. FC Team 14 7 2 5 21-14 23
5. Mega Stars 14 6 1 7 20-20 19
6. GLADIATORS ROW RYBNIK 14 3 4 7 6-17 13
7. strzelajacy 14 2 2 10 7-20 8
8. FC BUDY 14 1 4 9 7-22
7

1 porażka była przed objęciem stanowiska <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />



W Twoim wypadku nie wiem czy przypadkiem nie będziesz zmuszony do grania w barażach. Chyba tylko 25 % zwycięzców V lig awansuje bezporednio. Chyba, że się mylę - dawno już nie czytałem reguł.

bez baraży:) VI liga wita tongue

#497427 14/11/2006 19:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
zaczęły się wybory na trenerów reprezentacji. Prosiłbym was o głsy na mnie : delpiero12[FP] kandyduje na trenera polski. Z góry dzięki za wyrozumiałość i podzdro

#497428 14/11/2006 22:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Kiedy rusza nowy sezon ?

#497429 15/11/2006 11:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
ja na Portugalczyka dałem głos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#497430 17/11/2006 13:06
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
Quote
Kiedy rusza nowy sezon ?

nie w nablizsza niedziele ale nastepna a w najblizsza srode rusza pp

#497431 18/11/2006 19:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Poznałem juz swoją nowa ligę - musze przyznać, że będzie wyjątkowo cięzko gdyż to musi być jedna z lepszych IV lig. Porównywałem z innymi i w tych innych drużyny miały znacznie gorsze staty niż w mojej.


Czy jest jakaś strona do porównania zespołów/lig, tak jak ma to miejsce w hattricku?

#497432 22/11/2006 18:39
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
spodziewałem się ciężkiego meczu w PP a tu 4-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497433 23/11/2006 11:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
U mnie zwycięstwo pucharowe 10-0, a dzisiaj 2 skoki w defensywie oraz wylosowany 19 letni celujacy defensor.

#497434 23/11/2006 15:50
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 1,826
Quote
U mnie zwycięstwo pucharowe 10-0, a dzisiaj 2 skoki w defensywie oraz wylosowany 19 letni celujacy defensor.

hehe u mnie też 2 skoki w defie tongue

#497435 23/11/2006 16:01
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Ja musze niedługo zmienić trening na skuteczność bo z tego co widze, to trenując defa nie powalczę za bardzo w tej IV lidze. Tak jak w hattricku - gra jest bardziej nastawiona na atak niż na obrone. Tak więc potrenuje jeszcze kilka tygodni swoich orłów, sprzedam połowe z nich i zmieniam trening.

#497436 26/11/2006 16:46
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Pierwszy mecz w nowym sezonie, wygrany 2-1. nastepny bedzie już duzo cięższy i ewentualne zwycięstwo będzie dla mnie ogromnie miłą niespodzianką.

#497437 28/11/2006 07:59
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Chyba w tej grze nie opłaca się trenować rozgrywania ?! NIe ma ono tez takiego znaczenia jak w HT

Strona 4 z 19 1 2 3 4 5 6 18 19

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1