|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
to w bet365 mam wiele wiecej do gry live, myslalem ze to cale betfair lepsze  Bo Betfair jest lepsze, tylko musisz zrozumieć granie na giełdzie... mnie chodzi o fajne kursy w grze live, ale ciezko o nie jak... nie ma tam nawet zdarzeń  to po co sie tam przenosisz jak chcesz grać to co możesz w b365? poproś Gogeta to Ci da podręcznik o bf do czytania i graj ruchy kursowe albo laye przed meczem (temat Szewy się kłania) w innym wypadku siedź gdzie siedzisz nie zrozumiesz o co chodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
4 razy do roku, zawsze to cos ogólnie do grajacych 90% zdarzeń live raczej średni wybór chociaż rozjasniłem sobie sytuacje i nie szukam na siłe czegos lepszego niz mam w bez365, w dodatku malo kiedy nie moge posłac za tyle za ile bym chcial.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
3podejscie @3,75 st70zł  Dobrze ze grasz wirtualnym hajsem bo juz duzo w plecy a Kei nie odda w tym secie juz niestety  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Luc z tego co widziałem to wczoraj grałeś 1 set dla Cibulovej po 1,02 za chyba 600j, żeby wygrać 12j... Na Betfair w ciągu jednej piłki/jednego gema możesz zrobić all green na taką sumę...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
Dolgo teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
3podejscie @3,75 st70zł  Dobrze ze grasz wirtualnym hajsem bo juz duzo w plecy a Kei nie odda w tym secie juz niestety   że co?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Kei oby utrzymał +2.5 w meczu  a później Almagro/Soares 3.50 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc z tego co widziałem to wczoraj grałeś 1 set dla Cibulovej po 1,02 za chyba 600j, żeby wygrać 12j... Na Betfair w ciągu jednej piłki/jednego gema możesz zrobić all green na taką sumę... no takie bety jak ten na ciblowa i 950 w pape sa wkalkulowane, moze i pojedyncze kursy wyłapal bym tam lepsze ale oferta jak dla mnie mizerniutka do bawiacych sie live  a co do giełdy i tradingu to jestem laikiem totalnym i zanim bym sie nauczył (lub nie) stracił bym sporo kasy, czasu i nerwów  nie wszystko jest dla każdego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
i oddał 4 piłki po kolei miernota straszna dziś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Luc z tego co widziałem to wczoraj grałeś 1 set dla Cibulovej po 1,02 za chyba 600j, żeby wygrać 12j... Na Betfair w ciągu jednej piłki/jednego gema możesz zrobić all green na taką sumę... no takie bety jak ten na ciblowa i 950 w pape sa wkalkulowane, moze i pojedyncze kursy wyłapal bym tam lepsze ale oferta jak dla mnie mizerniutka do bawiacych sie live  a co do giełdy i tradingu to jestem laikiem totalnym i zanim bym sie nauczył (lub nie) stracił bym sporo kasy, czasu i nerwów  nie wszystko jest dla każdego  Kasy wcale dużo nie musisz tracić. Wpłać sobie na początek minimum (10 ojro) i ćwicz. Majątku się wielkiego nie dorobisz, ale poznasz mechanizmy giełdy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Luc, ja też byłem długo odporny na BF, a teraz stwierdzam, że to podstawa każdego szanującego się inwestroai nie ma nic trudnego  Kei ładnie cyka  Damianho, a ty co sądzisz ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
DOLGO teraz 2 Twoje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
Luc, ja też byłem długo odporny na BF, a teraz stwierdzam, że to podstawa każdego szanującego się inwestroa chyba hazardzisty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2011
Posty: 884 |
Dołgo bierze ten mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Luc jak na giełdzie zaczniesz grasz z bankiem 2000 ojro to fakt można sobie zszargać nerwy, ale nikt normalny nie uczy się tradingu itp grając wysokimi stawkami. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś grał na bet365 i przeznaczył 20 ojro na naukę na BF.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
5 podejscie 150zł ,bo nie wyglada to za dobrze..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Luc, ja też byłem długo odporny na BF, a teraz stwierdzam, że to podstawa każdego szanującego się inwestroa chyba hazardzisty  Hazardzista gra po kursie 1,02  Inwestor w takim wypadku robi lay po takim kursie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
Luc, ja też byłem długo odporny na BF, a teraz stwierdzam, że to podstawa każdego szanującego się inwestroai nie ma nic trudnego  Kei ładnie cyka  Damianho, a ty co sądzisz ?  pewnie już jest w Scotlandyardzie żeby MB odblokować.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|