Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#497574 26/01/2006 22:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
M
member
member
M Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
Ja dzisiaj tak jak amkwish cyzli tripel Dallas, Phila i Miami. Co do Phila to jestem pewny bo Orlando 5 zwycięstw z rzędu więc im wystarczy bo się rozbestwią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Potem mogą dalej wygrywać. Meczów Phoenix wprawdzie miałem nie obstawiać bo ta drużyna jest nieobliczalna ale z Miami cięzko ijm będzie wywieźć zwycięstwo. O Dallas boję się najbardziej ze względu na ich serię zwycięstw ale Seattle nie radzi sobie na wyjazdach. a wczoraj błysnął Stackhouse więc do spólki z Nowitzkim powinni pokonać Ponaddźwiękowców.

Bonus: Unibet
#497575 26/01/2006 22:55
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
A
newbie
newbie
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 35
MIAMI-PHOENIX over 211
powód? Run and Sun!

[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tą analizą rzuciłes wszystkich na kolana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nastepnym razem napisz ... kilka linijek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 26/01/2006 22:59.
#497576 26/01/2006 23:31
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
MIAMI-PHOENIX over 211
powód? Run and Sun!

[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tą analizą rzuciłes wszystkich na kolana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nastepnym razem napisz ... kilka linijek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

czego wy się uczepiliscie tych analiz,po kiego pisać jakieś bzdurne wypociny,chodzi o to,żeby trafiać typy,a jak się komuś chce to niech sobie skrobie,ja żadko podaje typy,bo mi się nie chce wymyślać bzdur,ze obrona Suns jest słabsza od Miami,ale że Nasha kryje Pyton,to mimo przewagi w rzutach za trzy punkty,szalę na korzyść Heat przeważają wjazdy pod kosz Wade'a.

#497577 26/01/2006 23:43
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Miami Heat - Phoenix Suns


Kontuzje:
W Miami brak kontuzji. Phoenix bez Stoudemira i Granta.

Bilans:
Miami u siebie 14 zwyciestw ( Memphis, Sacramento, Minnesota, Millwaukee, Lakers, Atlanta, Washington, New York, Portland, Philadelphia, New Orleans, Charlotte, Houston, Jew Jersey i 5 porazek San Antonio, New Jersey, Denver, Dallas, Indiana) . Phoenix na wyjezdzie 10 zwyciestw Clippers, Chicago, Charlotte, Washington, Minnesota, New Orleans, Golden State, Houston, Utah, Lakers i 8 porazek Orlando, Sacramento, Denver, New York, Memphis, Dallas, Clippers, San Antonio .

Zdobycze punktowe:
Miami u siebie 1905-1781 co daje srednia 100,2 pkt zdobytych i 93,7 pkt straconych. W meczach wygranych Miami rzucalo srednio 102,7 pkt, a tracilo 91,2 pkt . Kiedy przegrywali to rzucali 93,2 pkt, a tracili 100,8 pkt .
Phoenix na wyjazdach 1901-1874 co daje srednia na 1 mecz 105,6 pkt zdobytych i 104,1 pkt straconych. Kiedy wygrywali to rzucali 107,4 pkt a tracili 97,4 pkt . W meczach przegranych zdobywali 103,3 pkt, a tracili 112,5 pkt (srednia wysoka przede wszystkim przez 2 mecze z Denver 137-139 oraz New York 133-140)

Passa:
Miami 3 ostatnie mecze rozegralo u siebie, odniesli 2 zwyciestwa i poniesli 1 porazke. Phoenix 2 porazki z rzedu (1 u siebie, 1 na wyjezdzie)

Podsumowanie:
Oba zespoly wystapia w optymalnych skladach. Phoenix zlapalo lekkiej zadyszki, jednak na mecz z dosc mocnym Miami powinni sie zmobilizowac. Miami u siebie pewnie wygrywalo ze sredniakami i slabszymi zespolami, natomiast z druzynami z czolowki szlo im troche gorzej.

Typy:
1. UNDER 211,5 (Sportingbet)

#497578 27/01/2006 01:19
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Quote
Quote
MIAMI-PHOENIX over 211
powód? Run and Sun!

[color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> tą analizą rzuciłes wszystkich na kolana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

nastepnym razem napisz ... kilka linijek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

czego wy się uczepiliscie tych analiz,po kiego pisać jakieś bzdurne wypociny,chodzi o to,żeby trafiać typy,a jak się komuś chce to niech sobie skrobie,ja żadko podaje typy,bo mi się nie chce wymyślać bzdur,ze obrona Suns jest słabsza od Miami,ale że Nasha kryje Pyton,to mimo przewagi w rzutach za trzy punkty,szalę na korzyść Heat przeważają wjazdy pod kosz Wade'a.

Jakby kazdy pisal same pusty nic nie znaczące typy to to by bylo jakies forum dla imbecyli.

Niektórym by się chyba podobało... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Na typ to polega, że ktos cos napisze, ktos skomentuje, ktos sie nie zgodzi, przedstawi swoj punkt widzenia, tok myslenia, i czasami sie uda wyciagnac jakies wspolne wnioski a czasami nie. Takie trudne ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497579 27/01/2006 08:59
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,547
No cóż za zawód z tym Miami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Natomiast Phoenix dołącza do Philadelphi - te drużyny zawsze wychodzą na odwrót niż obstawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ps: Salvador dobrze wyczuwa Orlando - następnym razem chyba zagram :>

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, Sensei, burbon, JelineK, kamel), 1,443 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1