|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Ja tez do nich dzwoniłem ,w sprawie tych wypłat , odebrała , gadamy po polsku , mówie czemu macie takie opoznienia z wypłatami... a ona:D powiedziała :nie jestem polski operator: walnęła 40 angielskich wiązanek po czym powiedziała Good Bye , od razu po tym pytaniu moim zmieniła temat...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
mam 2 pytania: czy te problemy z wypłata dotycza tylko tych co wypłacali kase otrzymaną z polecenia czy wszytskich tzn tych obracajcych bonusem 200zł 3 razy
2 pytanie czy wie ktos czy jest to problem ze brat ma juz konto u nich i skorzystał z bonusa, który był w listopadzie dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
u mnie ten problem z polecony wlasnie jest polecony wyplacil juz swoja 100 na konto i juz ma kase na koncie od 2 dni a ja jeszcze nie dostalem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
No to panowie szykuje sie niezly walek. W poniedzialek zlecilem wyplate wiekszej gotowki na moje konto bankowe. Oczywiscie do dzis zadnego sladu po pieniadzach, a o odpowedz na chociazby jednego z moich maili nawet juz nie licze. Co dziwniejsze, od kilku dni nie moge zlecic wyplaty pozostalej czesci gotowki. Po zalogowaniu na stronie wszystko wydaje sie byc w porzadku. Moge obstawiac, itp. ale po kliknieciu na wyplate jedyne co moge zobaczyc to ''z powodu problemow''. Nie jest to tez wina mojego komputera, bo podobna operacje probowalem przeprowadzic na kilku maszynach i nic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
witam,przed chwila rozmawialem z unibet:( niesety promocja polecenia sie skonczyla, ci co wplacili kase a nie otrzymali bonusa to moga do nich zadzwonic i dodadza 100zl (promocja karnawalowa)ale osoby ktore polecaja nic z tego nie maja:(
Chyba za duzo osob z Polski robilo walki:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Też mi się zdaje, że zrezygnowali z tej promocji przez kombinacje niektórych graczy (rejestracja wojków, szwagrów i ludzi, którzy nie mają pojęcia o bukmacherce byleby zgarnąć 100 PLN) Nie chodzi tu o krytykę, bo przecież nie jest to zakazane ale widocznie uznali, że nie opłaca im się ten interes. Liczyli na rzeszę nowych graczy, a okazało się, że każdy obracał bonusem i wypłacał kasę. Nie usprawiedliwa ich to jedak w żaden sposób. O końcu promocji powinni powiadomić dużo szybciej, a nie robić z ludzi pajaców.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
A od pol godziny to juz sie nawet nie moge zalogowac na moje konto...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
za to expekt daje promocje dla nowych i starych graczy!!! fakt faktem powinni napisac ze od tego dnia nie ma owej promocji z polecenia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 117
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 117 |
Miałem to samo - jedyne wyjście to zadzwoń do nich 30gr za połączenie. Prawdopodobnie będą od ciebie wymagali wyciągu z konta z twoimi danymi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Wlaśnie dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że dyrekcja zarządziła że nie bedzie żadnych wypłat dla polecających a pan z którym rozmawiałem nie był w stanie wytłumaczyć mi dlaczego.Poleciłem kumpla ktory wpłacił kasę 10 dni temu i zagrał za ustaloną kwotę niestety bonusa nie dostanę.Po prostu Unibet - Oszukał swoich klientów ja tam juz złotówki nie wpłacę i odradzam wszystkim a to juz nie pierwszy moj przypadek z premią u tego buka.Pomijając to czy ktos wałki robił czy nie.Jeśli sie podejmuje jakieś decyzje trzeba dotrzymywać zobowiązań.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Wlaśnie dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że dyrekcja zarządziła że nie bedzie żadnych wypłat dla polecających a pan z którym rozmawiałem nie był w stanie wytłumaczyć mi dlaczego.Poleciłem kumpla ktory wpłacił kasę 10 dni temu i zagrał za ustaloną kwotę niestety bonusa nie dostanę.Po prostu Unibet - Oszukał swoich klientów ja tam juz złotówki nie wpłacę i odradzam wszystkim a to juz nie pierwszy moj przypadek z premią u tego buka.Pomijając to czy ktos wałki robił czy nie.Jeśli sie podejmuje jakieś decyzje trzeba dotrzymywać zobowiązań. Bardzo dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ja poleciłem ponad tydzień temu. Koleżanka obróciła kaskę z poniedziałku na wtorek (obecny tydzień- 23/24 stycznia). We wtorek zleciłem wypłatę za polecanie (100 zł) i dziś, koło 16 mam na koncie w mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Myślę że oni tak się wkurzyli na Polaków, bo znów miliony kont i setki telefonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko Witam w klubie stary, nie dosc, ze do dzis nie doszly pieniadze, ktorych wyplate zlecilem w poniedzialek to nie moge zlecic wyplaty reszty kasy...co oni mysla, ze kazdy kto tam wplaci kase to odrazu ja przeyebie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Wlaśnie dzwoniłem do nich i dowiedziałem sie że dyrekcja zarządziła że nie bedzie żadnych wypłat dla polecających a pan z którym rozmawiałem nie był w stanie wytłumaczyć mi dlaczego.Poleciłem kumpla ktory wpłacił kasę 10 dni temu i zagrał za ustaloną kwotę niestety bonusa nie dostanę.Po prostu Unibet - Oszukał swoich klientów ja tam juz złotówki nie wpłacę i odradzam wszystkim a to juz nie pierwszy moj przypadek z premią u tego buka.Pomijając to czy ktos wałki robił czy nie.Jeśli sie podejmuje jakieś decyzje trzeba dotrzymywać zobowiązań. Bardzo dziwne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> Ja poleciłem ponad tydzień temu. Koleżanka obróciła kaskę z poniedziałku na wtorek (obecny tydzień- 23/24 stycznia). We wtorek zleciłem wypłatę za polecanie (100 zł) i dziś, koło 16 mam na koncie w mBanku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Myślę że oni tak się wkurzyli na Polaków, bo znów miliony kont i setki telefonów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Chyba sie troche żle wyraziłem: nie otrzymałem bonusa za polecenie.Nie chodziło o wypłate Już usunąłem tam swoje konto i nie chce miec nic z nimi wspólnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Mam pytanie czy odpisuja Wam ostatnio na jakiekolwiek maile???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Mam pytanie czy odpisuja Wam ostatnio na jakiekolwiek maile??? Zapomnij <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Ja w takim razie mam pytanie - jak zlikwidować u nich konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Swego czasu ten buk moim zdaniem był najlepszy. Niestety aktualne, wasze problemy powodują że będą patrzył na Unibet z dystansem. Chyba rzeczywiście zaczynają mieć problemy z wypłacalnością...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 2,738 |
Mam pomysł moze im ktos wysle linka do tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
wchodze na swoje konto w unibecie daje wyplata i widnieje takie coś na czerwono Z POWODU PROBLEMÓW u kumpla robie to samo i pokazuja sie jego dane i wszystko Witam w klubie stary, nie dosc, ze do dzis nie doszly pieniadze, ktorych wyplate zlecilem w poniedzialek to nie moge zlecic wyplaty reszty kasy...co oni mysla, ze kazdy kto tam wplaci kase to odrazu ja przeyebie? no maja dziwny tok myslenia i koleś od spraw reklamy i marketingu dawno powinien stamtąd odejśc robia bonusy 200=400 i mysla ze kazdy wtopi a nawet jak wygra to nie bedzie oczywiscie chcial swojej kasy no bo po co ja czekam od soboty moim zdaniem buk powinien trafic na czarna liste
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|