|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1 |
A ja mam problem odonośnie obstawiania. Jak się zaloguję wybieram sobie mecze i po chwili, gdy nie zdążę jeszcze postawiać już mnie wylogowuje. Muszę od nowa powtarzać czynność i za chwilę znowu to samo. Tak samo jest i na IE i na Firefoxie i na Operze. Spotkaliście się z takim przypadkiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
panowie powiedzmy sobie szczerze to juz ich koniec na rynku bukmacherskim bo nie wiem czy ktoś bedzie chciał tam lokowac swoje pieniądze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
A ja mam problem odonośnie obstawiania. Jak się zaloguję wybieram sobie mecze i po chwili, gdy nie zdążę jeszcze postawiać już mnie wylogowuje. Muszę od nowa powtarzać czynność i za chwilę znowu to samo. Tak samo jest i na IE i na Firefoxie i na Operze. Spotkaliście się z takim przypadkiem? Dzwina sprawa, ale tak to już jest z techniką XXI-wieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Może masz po prostu włączonego firewala który blokuje takie "śmieci"?!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,096 |
Czy tak koniec to nie wiem,mozna robic rożne wałki mniej lub bardziej inteligentne i pewnie znajdą sie ludzie którzy bedą chwalic ta firme ale dla mnie ich bezczelność przekroczyła pewna granicę a na pytanie dlaczego nie dostane bonusa choć wszystko przebiegło wedle reguł-"Nie bo nie bo tak zadecydowało szefostwo" zasługuje (przynajmniej na pogarde) bo o ile ja przezyje tą kwotę o jaką mnie oszukali to mam nadzieje że stracą wielu klientów przez tą sprawę. P.S Jest wiele takich firm na rynku a ta zasługuje na zapomnienie dla uczciwych graczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Tak na przyszlosc. Czy jest w Polsce lub zagranica jakas organizacja lub firma, ktora pomaga oszukanym czy okradzionym graczom?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Tak na przyszlosc. Czy jest w Polsce lub zagranica jakas organizacja lub firma, ktora pomaga oszukanym czy okradzionym graczom? Hehe, w Polsce może być co najwyżej organizacja dla bukmacherów oszukanych przez naciągaczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> Proponuje założyć nowy temat- tak oficjalnie, a może znajdą się kolejne 'ofiary'- szczególnie pokrzywdzone przez BaW <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
ja zdzwoniłem raz do supportu polskiego zgłosil sie angielski, potem kazali mi zadzwonic za 30 min nie odbierał nikt. za klejne pół godziny odebrałą czeszka.najwyrazniej oni tam nie wyrabiaja skoro zdzowni tylu polaków
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Mam pytania, proszę o odp.: 1- czy oni w ogole jeszcze realizują wyplate, tzn. czy ktoś dostal ostatnio należne pieniądze? 2- jak usunąć u nich konto (żeby zdali sobie sprawę że tracą klientów).
Z góry dziękuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
aha 3- czy można od nich wyplacic depozyt, bez zagrania ani jednego zakladu? (nie chodzi mu tu o żadne bonusy, bo tych po prostu nie przyznają mimo wyj...ego napisu 200=400..)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 147 |
witam, ja mam pytanie odnosnie infolinii, jaki jest koszt polaczenia tam do nich?skoro raz odbeira angol,raz czeska?tj polaczenia do polski czy zza granice??moze w ten sposob unibet chce odrobic kase jaka przegrali na tych piepszonych promocjach?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Czy przy obstawianiu handicapu azjatyckie w unibecie w razie remisu zwracana jest cała stawka? Nie wiem bo przeczytałem gdzieś że w niektórych bukach jest tak że tylko jakaś część.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Udalo sie moze komus dowiedziec czegokolwiek z sprawie opoznionych wyplat i zablokowanej funkcji wyplaty reszty pieniedzy ''z powodu problemow''?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
dobrze ze tu zajrzalem
wlasnie mialem jechac do banku wplacic 200 zl na konto zeby otrzymac bonus 400, czy jest to jeszcze mozliwe ? bo juz sie pogubilem w waszych postach ? czyli juz zadnej promocji nie ma ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Mi odpisali na maila w końcu, że promocja poleć przyjaciela się skończyla. Ale że jak zadzwonie do BOK to podwoją mi chociaż depozyt. (chodzi o tą bezplatną infolinie?)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
dobrze ze tu zajrzalem
wlasnie mialem jechac do banku wplacic 200 zl na konto zeby otrzymac bonus 400, czy jest to jeszcze mozliwe ? bo juz sie pogubilem w waszych postach ? czyli juz zadnej promocji nie ma ? Dokładnie, proszę o odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6 |
Mam pytania, proszę o odp.: 1- czy oni w ogole jeszcze realizują wyplate, tzn. czy ktoś dostal ostatnio należne pieniądze? 2- jak usunąć u nich konto (żeby zdali sobie sprawę że tracą klientów).
Z góry dziękuje. 1.realizują wypłate, bo dostałem ale po kilku dniach 2.konta nie da się usunąć możesz je tylko zawiesić(twoje dane zostaną u nich żebyś nie mógł się znowu zarejestrować,żebyś znowu bonusa zwinąć za nowego gracza nie mógł) chyba że jeszcze nic nie wpłaciles to wtedy ci usunom.Musisz do nich poprostu napisać, że chcesz to zrobić.Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
dzisiaj dostałem od nich takiego maila:
Szanowny Kliencie,
Dyrekcja Unibetu informuje że konto gracza zostało zablokowane na podstawie punktu 2.2 i 1.4 naszego regulaminu.
W związku z tym uprzejmie prosimy o przesłanie skanu dowodu osobistego i ostatniego wyciągu z kont bankowych użytkowanych do dokonania depozytu i do wypłaty oraz skanu obu stron karty użytej do dokonania depozytu (tylko w przypadku depozytu dokonanego kartą).
Decyzja o odblokowaniu konta zostanie podjęta po otrzymaniu przez nas wyżej wymienionych dokumentów i po zakończeniu dochodzenia w sprawie naruszenia regulaminu Unibetu.
i nie wiem o co im chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
Ja nie mam zablokowanej mozliwosci wypłąty, mam u nich kase i moge normalnie wypłaca, niektorzy robia z igly widly, albo sami oszukuja ich a potem na nich wrzucaja. Nie wierze w to ze nie maja pieniędzy i ich nie wypłacaja. Z mojej strony mam zal do nich odnosnie promocji przylacielskiej ze ją skonczyli bez słowa oraz to ze na maile nie odpisuja i ciagle trzeba dzwonic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Cos czuje, ze po pieniadzach nie zobaczymy ani sladu. Unibet okazal sie zwyklym zlodziejem i oszustem. Jeszcze raz pytam czy wie ktos jak nalezy postepowac w takich przypadkach, tzn. gdzie mozna zglosic oficjalna skarge czy cos takiego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
Dodam jeszcze, ze wlasnie sie dowiedzialem, ze zablokowali moj adres e-mailowy, takze nie widze wiekszego sensu pisania do nich...swietny buk, nie ma co.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|