|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528 |
jamal_b a jestes zupelnie czysty, bez winy? nic nie kombinowales? nie rejestrowales taty,mamy,siostry,brata etc by zgarnac bonus? Bo inni pisza ze normalnie kase dostaja, ja grudniu i na początku stycznia wypłacalem od nich kase i bylo bez problemow (max 4 dni roboczone)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
dobrze ze tu zajrzalem
wlasnie mialem jechac do banku wplacic 200 zl na konto zeby otrzymac bonus 400, czy jest to jeszcze mozliwe ? bo juz sie pogubilem w waszych postach ? czyli juz zadnej promocji nie ma ? Dokładnie, proszę o odpowiedź. odpowie ktos ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
Promocja teoretycznie jest i bonus powinni dodawać. Chociaż kto wie czy w czasie zanim Ci zaksięgują pieniądze, promocja się przedwcześnie nie skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Osoba przeze mnie polecona żadnego bonusa nie dostala i o "karnawolowe" podwojenie trzeba się bylo prosić na infolinii.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34 |
"1.realizują wypłate, bo dostałem ale po kilku dniach"
Ja czekam juz ponad tydzien, wyplate zlecilem, kasa z konta odjeta, konto nie zablokowane, nawet maila nie dostalem z prosba o scan, a przelewu jak nie bylo, tak nie ma
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218 |
Jak myslicie jest jakaś szansa żew wypłacą nam naszą kasę??
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
Jak myslicie jest jakaś szansa żew wypłacą nam naszą kasę?? och czy ty nie za bardzo panikujesz watpie zeby taka firma nie wyplacila ci tych "pare" zlotych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Jak na razie wypłacają- co prawda z opóźnieniem, ale kasę zwracają. Najgorsza sytuacja gdy teraz wszyscy nagle zaczną wypłacać w panice- i rzeczywiście Unibet może stracić płynność finansową do końca! Najważniejszy jest spokój!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827 |
Jak na razie wypłacają- co prawda z opóźnieniem, ale kasę zwracają. Najgorsza sytuacja gdy teraz wszyscy nagle zaczną wypłacać w panice- i rzeczywiście Unibet może stracić płynność finansową do końca! Najważniejszy jest spokój! no ja czekam na kase od zeszlej soboty...mam nadzieje ze do wtorku bedzie bo jak nie to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Wszyscy zaczeliście wygrywać to i wypłacać nie mają z czego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze miesiąc temu kasa doszła do mnie po dwóch dniach ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
spokojnie mysle ze taka firma nie zrobi przekretu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Coś ta firma długo wprowadza wyniki, mecz kosza francuskiego zakończył się 2 godziny temu a ja jeszcze nie mam kasy na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Coś ta firma długo wprowadza wyniki, mecz kosza francuskiego zakończył się 2 godziny temu a ja jeszcze nie mam kasy na koncie. U mnie spotkanie wogóle jeszcze nie rozliczone :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195 |
co wpisac w zakladce adres banku ? pelny adres czy co ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> np jezeli mam konto w Bank Millennium S.A to wpisac Al. Jerozolimskie 123 a 02-017 Warszawa woj. Mazowieckie Polska ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ? Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kaska w 2 dni doszla i odrazu dopisali dodatkowe 200, bez zadnych maili/dzwonienia/etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego nie rozumiem tego marudzenia, a moze poprostu mialem farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194 |
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy ja jutro wysylam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Witam! Po przeczytaniu kilku ostatnich postów postanowiłem się trochę wypowiedzieć na temat mojego buka czyli Unibetu. Jak dla mnie jst to bardzo solidna firma, gram u nich od 1,5 roku bez żadnych problemów. Pieniążki zawsze szybko docierają na moje konto, depozyciki też szybko znajdują się u nich na koncie. Do tego mają bardzo fajne promocje, np. Quiz Świąteczny, z których wiele osób skorzystało (jak był Quize to nikt nic złego na Unibet na tym forum nie pisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). Myśle że ich problemy są chwilowe i zaraz wszystko wróci do normy, więc nich się tak wszyscy nie denerwują. Ja a także moi koledzy, którzy grają w Unibecie są zdania że jest to jeden z lepszych buków, nie blokują kont za zbyt duże stawki (jak to robi Bet&Win), nie mają jakichś głupich pretensji i nie blokują bonusów (mój kochany Expekcik co wyjebał mi z kapelusza że łamię regulamin i nie dadzą mi bonusa), na stronce nie ma problemów typu www.expekt.com [ expekt.com], kiedy chcę coś obstawić a tu pisze że maja problemy. Myślę więc że nie należy od razu zrażać się do Unibetu, ich problemy są czasowei niedługo wszystko wróci do normy. Zachowajcie zimną krew!!!!!! Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ? Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kaska w 2 dni doszla i odrazu dopisali dodatkowe 200, bez zadnych maili/dzwonienia/etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego nie rozumiem tego marudzenia, a moze poprostu mialem farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />ja jakis tydzień temu i również ok. 2 dni i kasa była bez żadnych ceregieli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
I znów Unibet ma jakąś promocję. Przysłali mi na maila że jak zagram jakichś 100 rund czy coś takiego to dostanę kilka złociszy do grania w zakładach bukmacherskich. (Zacytowałbym maila, ale nie zainteresował mnie więc go usunęłem).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772 |
I znów Unibet ma jakąś promocję. Przysłali mi na maila że jak zagram jakichś 100 rund czy coś takiego to dostanę kilka złociszy do grania w zakładach bukmacherskich. (Zacytowałbym maila, ale nie zainteresował mnie więc go usunęłem). Ciebie chociaz nie olewaja. Mi chlopaki zalegaja 2tys zl i od tygodnia nie dostalem zadnej odpowiedzi. Zaczynam watpic w to czy zobacze te pieniadze kiedykolwiek na moje oczy...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|