Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13
#497774 28/01/2006 15:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 528
jamal_b a jestes zupelnie czysty, bez winy? nic nie kombinowales? nie rejestrowales taty,mamy,siostry,brata etc by zgarnac bonus? Bo inni pisza ze normalnie kase dostaja, ja grudniu i na początku stycznia wypłacalem od nich kase i bylo bez problemow (max 4 dni roboczone)

Bonus: Unibet
#497775 28/01/2006 16:32
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
Quote
Quote
dobrze ze tu zajrzalem

wlasnie mialem jechac do banku wplacic 200 zl na konto zeby otrzymac bonus 400, czy jest to jeszcze mozliwe ? bo juz sie pogubilem w waszych postach ? czyli juz zadnej promocji nie ma ?

Dokładnie, proszę o odpowiedź.

odpowie ktos ?

#497776 28/01/2006 16:46
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Promocja teoretycznie jest i bonus powinni dodawać. Chociaż kto wie czy w czasie zanim Ci zaksięgują pieniądze, promocja się przedwcześnie nie skończy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Osoba przeze mnie polecona żadnego bonusa nie dostala i o "karnawolowe" podwojenie trzeba się bylo prosić na infolinii.

#497777 28/01/2006 20:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
"1.realizują wypłate, bo dostałem ale po kilku dniach"

Ja czekam juz ponad tydzien, wyplate zlecilem, kasa z konta odjeta, konto nie zablokowane, nawet maila nie dostalem z prosba o scan, a przelewu jak nie bylo, tak nie ma

#497778 28/01/2006 21:39
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 218
Jak myslicie jest jakaś szansa żew wypłacą nam naszą kasę??

#497779 28/01/2006 22:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
Quote
Jak myslicie jest jakaś szansa żew wypłacą nam naszą kasę??
och czy ty nie za bardzo panikujesz watpie zeby taka firma nie wyplacila ci tych "pare" zlotych

#497780 29/01/2006 09:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Jak na razie wypłacają- co prawda z opóźnieniem, ale kasę zwracają. Najgorsza sytuacja gdy teraz wszyscy nagle zaczną wypłacać w panice- i rzeczywiście Unibet może stracić płynność finansową do końca!
Najważniejszy jest spokój!

#497781 29/01/2006 11:33
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 827
Quote
Jak na razie wypłacają- co prawda z opóźnieniem, ale kasę zwracają. Najgorsza sytuacja gdy teraz wszyscy nagle zaczną wypłacać w panice- i rzeczywiście Unibet może stracić płynność finansową do końca!
Najważniejszy jest spokój!



no ja czekam na kase od zeszlej soboty...mam nadzieje ze do wtorku bedzie bo jak nie to... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

#497782 29/01/2006 13:09
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Wszyscy zaczeliście wygrywać to i wypłacać nie mają z czego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jeszcze miesiąc temu kasa doszła do mnie po dwóch dniach ...

#497783 29/01/2006 13:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
spokojnie mysle ze taka firma nie zrobi przekretu

#497784 29/01/2006 18:01
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
Coś ta firma długo wprowadza wyniki, mecz kosza francuskiego zakończył się 2 godziny temu a ja jeszcze nie mam kasy na koncie.

#497785 29/01/2006 18:04
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Coś ta firma długo wprowadza wyniki, mecz kosza francuskiego zakończył się 2 godziny temu a ja jeszcze nie mam kasy na koncie.
U mnie spotkanie wogóle jeszcze nie rozliczone :/

#497786 29/01/2006 20:45
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 2,195
co wpisac w zakladce adres banku ?
pelny adres czy co ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
np jezeli mam konto w Bank Millennium S.A to wpisac
Al. Jerozolimskie 123 a
02-017 Warszawa
woj. Mazowieckie
Polska
??

#497787 29/01/2006 21:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ?

#497788 29/01/2006 21:24
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
Quote
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ?

Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kaska w 2 dni doszla i odrazu dopisali dodatkowe 200, bez zadnych maili/dzwonienia/etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego nie rozumiem tego marudzenia, a moze poprostu mialem farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#497789 29/01/2006 21:29
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> zobaczymy ja jutro wysylam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#497790 29/01/2006 21:39
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
Witam!
Po przeczytaniu kilku ostatnich postów postanowiłem się trochę wypowiedzieć na temat mojego buka czyli Unibetu. Jak dla mnie jst to bardzo solidna firma, gram u nich od 1,5 roku bez żadnych problemów. Pieniążki zawsze szybko docierają na moje konto, depozyciki też szybko znajdują się u nich na koncie. Do tego mają bardzo fajne promocje, np. Quiz Świąteczny, z których wiele osób skorzystało (jak był Quize to nikt nic złego na Unibet na tym forum nie pisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />). Myśle że ich problemy są chwilowe i zaraz wszystko wróci do normy, więc nich się tak wszyscy nie denerwują. Ja a także moi koledzy, którzy grają w Unibecie są zdania że jest to jeden z lepszych buków, nie blokują kont za zbyt duże stawki (jak to robi Bet&Win), nie mają jakichś głupich pretensji i nie blokują bonusów (mój kochany Expekcik co wyjebał mi z kapelusza że łamię regulamin i nie dadzą mi bonusa), na stronce nie ma problemów typu www.expekt.com [expekt.com], kiedy chcę coś obstawić a tu pisze że maja problemy.

Myślę więc że nie należy od razu zrażać się do Unibetu, ich problemy są czasowei niedługo wszystko wróci do normy. Zachowajcie zimną krew!!!!!!

Pozdro

#497791 29/01/2006 22:13
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
M
Felietonista
Felietonista
M Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Quote
Quote
wplacal ktos ostatnio kase do unibetu i korzystal z promocji karnawalowej ?

Ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Kaska w 2 dni doszla i odrazu dopisali dodatkowe 200, bez zadnych maili/dzwonienia/etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Dlatego nie rozumiem tego marudzenia, a moze poprostu mialem farta? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
ja jakis tydzień temu i również ok. 2 dni i kasa była bez żadnych ceregieli.

#497792 30/01/2006 08:21
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
I znów Unibet ma jakąś promocję. Przysłali mi na maila że jak zagram jakichś 100 rund czy coś takiego to dostanę kilka złociszy do grania w zakładach bukmacherskich.
(Zacytowałbym maila, ale nie zainteresował mnie więc go usunęłem).

#497793 30/01/2006 08:36
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 3,772
Quote
I znów Unibet ma jakąś promocję. Przysłali mi na maila że jak zagram jakichś 100 rund czy coś takiego to dostanę kilka złociszy do grania w zakładach bukmacherskich.
(Zacytowałbym maila, ale nie zainteresował mnie więc go usunęłem).

Ciebie chociaz nie olewaja. Mi chlopaki zalegaja 2tys zl i od tygodnia nie dostalem zadnej odpowiedzi. Zaczynam watpic w to czy zobacze te pieniadze kiedykolwiek na moje oczy...

Strona 6 z 13 1 2 4 5 6 7 8 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, rymoholik, burbon, aker, Lukasz111), 1,723 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,276
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1