Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
#497874 03/02/2006 09:30
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam.
Mam pytanie. Czy w unibecie zawsze jest tak, ze chca skan dowodu i screny z konta jak sie wyplaca pierwszy raz?? Czy to tylko odoosobnionie przypadki? Bo nigdzie nie pisza o tym, ze to koniecznosc. A nie lubie rozdawac na prawo i lewo skanow dowodu. Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#497875 03/02/2006 10:57
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
no ja wyslałem im scany bez ich zapytania o nie!kuwa faktycznie moze lepiej nie rozdawc bez zapyania

a tak wogóle to jak ktos wysyłał to dawał na tego maila tego co widnieje na dole strony czy trzeba na jakiegos innego tak jak np w betoto na tego financiales.....

#497876 03/02/2006 11:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Witam.
Mam pytanie. Czy w unibecie zawsze jest tak, ze chca skan dowodu i screny z konta jak sie wyplaca pierwszy raz?? Czy to tylko odoosobnionie przypadki? Bo nigdzie nie pisza o tym, ze to koniecznosc. A nie lubie rozdawac na prawo i lewo skanow dowodu. Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
Mało kiedy... musisz coś na prawdę przeskrobać, albo mieć 40 konto z tego samego IP.

#497877 03/02/2006 12:08
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Aha rozumiem. Hmm jesli chodzi o to samo IP to liczy sie zalozenie konta z danego numeru IP tak? Bo ostatnio kumpel sie logowal na unibet z mojego kompa bo mu kase slalem ze swojego konta internetowego w banku. Do tego chyba sie nie przyczepia jak myslicie? Pozdrawiam

#497878 03/02/2006 12:56
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Ostatnio Unibet chce skanów od każdego, kto wyplaca po raz pierwszy - przynajmniej w kręgu moich znajomych tak jest - niewazne czy korzystal z bonusa czy nie.

#497879 03/02/2006 13:52
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Aha rozumiem. Hmm jesli chodzi o to samo IP to liczy sie zalozenie konta z danego numeru IP tak? Bo ostatnio kumpel sie logowal na unibet z mojego kompa bo mu kase slalem ze swojego konta internetowego w banku. Do tego chyba sie nie przyczepia jak myslicie? Pozdrawiam
Tzn. nie ma różnicy czy rejestrował, czy raz logował- oni wszystko zapisują w bazie danych, ale z tego co wiem nie robili do tej pory większych problemów z tym...

#497880 03/02/2006 21:32
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ?
2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ?

#497881 03/02/2006 22:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
Mam pytanie dotyczące meczu w hokeju szwajcarskim dokładnie meczu Ambri/Piotta - Lugano który odbył się dzisiaj i zwyciężyło Lugano. Zawarłem zakład na ten mecz kiedy tyko unibet wystawił kursy i zagrałem na Lugano po kursie 3,60. Był to przeszacowany kurs jednakże utrzymywał się dość długo ( co najmniej godzinę jeśli nie więcej). Nie śledziłem kursów potem jednakże wiem że oscylowały już wokół 2,35. Chodzi o to że ja cały czas w u siebie historii "open bets" miałem ten mecz a dzisiaj po jego zakończeniu loguje się i patrzę a jest zrobiony na niego zwrot. Czy ktoś może jest w podobnej sytuacji albo czy moze grał ten mecz po kursie 2,35 i również ma zwrot?

#497882 03/02/2006 22:09
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ?
2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ?
1. Zadzwoń do centrali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydasz kuuupe kasy
2. Raczej zrób skan swoich tranzakcji- ale tego pewny nie jestem

#497883 03/02/2006 22:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 19
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 19
Ja juz czekam 2tyg na moja pierwsza wyplate. sukinkoty nie racza odpowiedziec na maile. najgorszy buk jakiego spotkalem.

#497884 03/02/2006 23:29
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Quote
Quote
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ?
2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ?
1. Zadzwoń do centrali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydasz kuuupe kasy
O co chodzi? Ja dzwoniłem z koma na 008004611225 - zapłace za to?

#497885 03/02/2006 23:33
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
ja mam ere (tak-tak) i nie moge sie polaczyc, jest tylko (pik-pik-pik) i samo sie rozlancza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#497886 03/02/2006 23:45
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
no ja wczesniej u nich grałem i nie było problemu z wypłata.

teraz ma konto u nich moj bra-wczoraj zlecił wypłate narzei ok ale widze ze w przypadku jak bede leciec sobie z wyplata to nie ma nawet jak sie z nimi skontaktowac

#497887 04/02/2006 10:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Witam
Czy oni wogole odpisuja na miale????! Pozdrawiam

#497888 04/02/2006 12:10
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Wyslalem do nich maila z 'glupim' zapytaniem - tak dla proby, zeby zobaczyc czy odpisza:)

PS. pisales na polski mail?

#497889 04/02/2006 12:24
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
Tak wyslalem na polskiego maila. Troche mnie to wszystko martwi bo wplacilem kase na bonus i teraz nie wiem jak bedzie z wyplata. Bo nagle na forum sie dowiaduje ze sa problemy. Ze ludzie czekaja na kase i nie ma, ze trzeba wysylac im skany dowodu itp. No i do tego nie odpisuja na miale.. Mam nadzieje, ze sie na nich nie przyejade.. Aha jeszcze jedno pytanie aktualny swift kredyt banku to: KRDBPLPW tak? Dzieki za odpowiedz. POZDRAWIAM

#497890 04/02/2006 12:39
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:

1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę

2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta.

#497891 04/02/2006 18:05
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
J
member
member
J Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
Quote
Wyslalem do nich maila z 'glupim' zapytaniem - tak dla proby, zeby zobaczyc czy odpisza:)

PS. pisales na polski mail?

I jak, odpisali Ci?

#497892 04/02/2006 19:31
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:

1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę

2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta.
Ad 2. A support się skontaktuje czy samoczynnie pisać do nich. Kumpela czeka na kaskę od zeszłego piątku (ponad tydzień). Kasy nie ma a maili od nich zero...

#497893 04/02/2006 20:31
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Quote
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:

1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę

2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta.
Witajcie,

ad.1 Ja gram od niecałego miesiąca i z wypłata nie było żadnego problemu, wypłacałem 100zł i przelew doszedło po 5 dniach roboczych(konto w banku spółdzielczym)

ad.2 Skorzystałem z promocji "poleć przyjaciela" (kolega Andrzej5 - bardzo dobre warunki polecenia), zleciłem wypłate i ani nie chcieli skanu dowodu ani żadnego wyciągu z konta, tak więc dla mnie bukamcher może nie 1-wsza klasa ale napewno 2 w skali 1-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
POzdrawiam i życze powodzenia z wypłatą z Unibetu.

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, aker, betowiec, alfa, JelineK, burbon), 2,519 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,116
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1