|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Witam. Mam pytanie. Czy w unibecie zawsze jest tak, ze chca skan dowodu i screny z konta jak sie wyplaca pierwszy raz?? Czy to tylko odoosobnionie przypadki? Bo nigdzie nie pisza o tym, ze to koniecznosc. A nie lubie rozdawac na prawo i lewo skanow dowodu. Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
no ja wyslałem im scany bez ich zapytania o nie!kuwa faktycznie moze lepiej nie rozdawc bez zapyania
a tak wogóle to jak ktos wysyłał to dawał na tego maila tego co widnieje na dole strony czy trzeba na jakiegos innego tak jak np w betoto na tego financiales.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Witam. Mam pytanie. Czy w unibecie zawsze jest tak, ze chca skan dowodu i screny z konta jak sie wyplaca pierwszy raz?? Czy to tylko odoosobnionie przypadki? Bo nigdzie nie pisza o tym, ze to koniecznosc. A nie lubie rozdawac na prawo i lewo skanow dowodu. Z gory dzieki za odpowiedz Pozdrawiam Mało kiedy... musisz coś na prawdę przeskrobać, albo mieć 40 konto z tego samego IP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Aha rozumiem. Hmm jesli chodzi o to samo IP to liczy sie zalozenie konta z danego numeru IP tak? Bo ostatnio kumpel sie logowal na unibet z mojego kompa bo mu kase slalem ze swojego konta internetowego w banku. Do tego chyba sie nie przyczepia jak myslicie? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Ostatnio Unibet chce skanów od każdego, kto wyplaca po raz pierwszy - przynajmniej w kręgu moich znajomych tak jest - niewazne czy korzystal z bonusa czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Aha rozumiem. Hmm jesli chodzi o to samo IP to liczy sie zalozenie konta z danego numeru IP tak? Bo ostatnio kumpel sie logowal na unibet z mojego kompa bo mu kase slalem ze swojego konta internetowego w banku. Do tego chyba sie nie przyczepia jak myslicie? Pozdrawiam Tzn. nie ma różnicy czy rejestrował, czy raz logował- oni wszystko zapisują w bazie danych, ale z tego co wiem nie robili do tej pory większych problemów z tym...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34 |
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ? 2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99 |
Mam pytanie dotyczące meczu w hokeju szwajcarskim dokładnie meczu Ambri/Piotta - Lugano który odbył się dzisiaj i zwyciężyło Lugano. Zawarłem zakład na ten mecz kiedy tyko unibet wystawił kursy i zagrałem na Lugano po kursie 3,60. Był to przeszacowany kurs jednakże utrzymywał się dość długo ( co najmniej godzinę jeśli nie więcej). Nie śledziłem kursów potem jednakże wiem że oscylowały już wokół 2,35. Chodzi o to że ja cały czas w u siebie historii "open bets" miałem ten mecz a dzisiaj po jego zakończeniu loguje się i patrzę a jest zrobiony na niego zwrot. Czy ktoś może jest w podobnej sytuacji albo czy moze grał ten mecz po kursie 2,35 i również ma zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ? 2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ? 1. Zadzwoń do centrali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydasz kuuupe kasy 2. Raczej zrób skan swoich tranzakcji- ale tego pewny nie jestem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 19 |
Ja juz czekam 2tyg na moja pierwsza wyplate. sukinkoty nie racza odpowiedziec na maile. najgorszy buk jakiego spotkalem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
1. Ja zrezygnowalem z telefonu domowego, a chcialbym zadzwonic do nich, bo na maila nie racza odpowiedziec, a na kase czekam z 2 tygodnie, wiec moze jest mozliwosc zadzwonienie z komorki ? 2. Jesli chodzi o wyciag baknowy... to mam dokladnie wyslac jesli mam mBank ? Ta stronke gdzie widac moje dane i numer konta, czy ta gdzie jest historia moich transakcji ? 1. Zadzwoń do centrali... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale wydasz kuuupe kasy O co chodzi? Ja dzwoniłem z koma na 008004611225 - zapłace za to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34 |
ja mam ere (tak-tak) i nie moge sie polaczyc, jest tylko (pik-pik-pik) i samo sie rozlancza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2005
Posty: 513 |
no ja wczesniej u nich grałem i nie było problemu z wypłata.
teraz ma konto u nich moj bra-wczoraj zlecił wypłate narzei ok ale widze ze w przypadku jak bede leciec sobie z wyplata to nie ma nawet jak sie z nimi skontaktowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Witam Czy oni wogole odpisuja na miale????! Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987 |
Wyslalem do nich maila z 'glupim' zapytaniem - tak dla proby, zeby zobaczyc czy odpisza:)
PS. pisales na polski mail?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2005
Posty: 42 |
Tak wyslalem na polskiego maila. Troche mnie to wszystko martwi bo wplacilem kase na bonus i teraz nie wiem jak bedzie z wyplata. Bo nagle na forum sie dowiaduje ze sa problemy. Ze ludzie czekaja na kase i nie ma, ze trzeba wysylac im skany dowodu itp. No i do tego nie odpisuja na miale.. Mam nadzieje, ze sie na nich nie przyejade.. Aha jeszcze jedno pytanie aktualny swift kredyt banku to: KRDBPLPW tak? Dzieki za odpowiedz. POZDRAWIAM
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:
1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę
2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 116 |
Wyslalem do nich maila z 'glupim' zapytaniem - tak dla proby, zeby zobaczyc czy odpisza:)
PS. pisales na polski mail? I jak, odpisali Ci?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:
1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę
2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta. Ad 2. A support się skontaktuje czy samoczynnie pisać do nich. Kumpela czeka na kaskę od zeszłego piątku (ponad tydzień). Kasy nie ma a maili od nich zero...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3,925 |
Po przejżeniu postów i rozmowach ze znajomymi wyłania się taki obraz:
1. Osoby, które grają u nich od dawna nie mają się co martwić. Pieniądze są wypłacane bez problemu, jedynie trzeba czekać 1-2 dni dłużej na kasę
2. Osoby, które skorzystały z promocji "poleć przyjaciela" powinni przed pierwszą wypłatą kasy wysłać do nich skan dowodu i/lub wyciąg z konta. Witajcie, ad.1 Ja gram od niecałego miesiąca i z wypłata nie było żadnego problemu, wypłacałem 100zł i przelew doszedło po 5 dniach roboczych(konto w banku spółdzielczym) ad.2 Skorzystałem z promocji "poleć przyjaciela" (kolega Andrzej5 - bardzo dobre warunki polecenia), zleciłem wypłate i ani nie chcieli skanu dowodu ani żadnego wyciągu z konta, tak więc dla mnie bukamcher może nie 1-wsza klasa ale napewno 2 w skali 1-10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> POzdrawiam i życze powodzenia z wypłatą z Unibetu.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|