|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
POTRORYKO 2-1 w setach  jeszcze raz  Kończymy.   Panowie  ja tylko @2 ale 6 stowek wpadlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Portoryko - Meksyk 1 @3,75 Portoryko (-1,5 seta) @8,50
Albo ktoś sobie żartuje albo świat zwariował... Jutro pewnie znowu limit będzie.  @1,30 przed meczem i @1,60 na (-1,5 seta), a przy wyniku 22-25 i 0-2 w II secie dają @3,75 na mecz i @8,5 na 3-1... Nie mam pytań. Dziękuję, dobranoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
Pany jak dzisiaj Trentino atakuje ktos??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Portoryko - Meksyk 1 @3,75 Portoryko (-1,5 seta) @8,50
Albo ktoś sobie żartuje albo świat zwariował... Jutro pewnie znowu limit będzie.  @1,30 przed meczem i @1,60 na (-1,5 seta), a przy wyniku 22-25 i 0-2 w II secie dają @3,75 na mecz i @8,5 na 3-1... Nie mam pytań. Dziękuję, dobranoc. W betsyfie byly normalne kursy przed meczem, na Portoryko 1,25, analityk z 365 sie mega zamotal, gratki ze skorzystaliscie z jego gapiostwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Portoryko - Meksyk 1 @3,75 Portoryko (-1,5 seta) @8,50
Albo ktoś sobie żartuje albo świat zwariował... Jutro pewnie znowu limit będzie.  @1,30 przed meczem i @1,60 na (-1,5 seta), a przy wyniku 22-25 i 0-2 w II secie dają @3,75 na mecz i @8,5 na 3-1... Nie mam pytań. Dziękuję, dobranoc. Sku****. Jak zwykle gracz ma odpowiadać za nieudolność analityka. Żenada.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Oct 2011
Posty: 3 |
Jeszcze sie Korver dziwisz ze tak jest, skoro to niestety norma w obecnych czasach? Zgadzam sie w pelni, ze jezeli chodzi o siatke, to ruskie buki duzo lepiej oceniaja nowe rzeczy niz Bet365, ktory jak ma cos wystawic jako pierwszy to wali babole ze az milo, ale to znow oznacza limity i niedlugo pogra sie na takim koncie. Generalnie to trudno w tej chwili o buka/analityka, ktory ogarnialby siatke w calosci, tak ze porownujac jego kursy z innymi + wlasna wiedza jest szansa wylapac duze valuebety. Swoja droga jako ze jestes zawsze na biezaco w tym temacie, jestem ciekaw jak sam oceniasz, gdzie warto spojrzec na kursy i gdzie analityk potrafi zrobic w miare dobre kursy generalnie, ktore nie beda sie zmienialy pod wplywem jednego wiekszego betu,bo Pinnacle jest swietny do gry, ale czasem trzeba byc naprawde szybkim zeby zlapac tam value no i znowu oni sami nigdy nie otworza niczego jako pierwsi z wiekszym limitem, bo nie sa w stanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ciekaw jestem postawy Jastrzębia dziś,
czy będą odczuwac trudy turnieju z Dha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
ja uważam,że to było właśnie to czego tej drużynie było trzeba. przetarcia. teraz może być tylko lepiej w PLS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
zdecyduję się pograć,
kurs @1,43 nie jest zły
sam Łomacz z Ovainenem meczu nie wygrają, nawet na zmęczeniu takich rywali powinni wciągać nosem, kurs dobry, więc pogram czysty WIN
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
JAstrzebie Bydgoszcz Tretino
jakies przeciw ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
A co sądzicie o +1.5, ew. jakiś over w meczu Trento - Mac? Maccerata piekielnie mocna w tym roku plus mieli troszkę przerwy i czasu aby się spokojnie do tego meczu przygotować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jeszcze sie Korver dziwisz ze tak jest, skoro to niestety norma w obecnych czasach? Zgadzam sie w pelni, ze jezeli chodzi o siatke, to ruskie buki duzo lepiej oceniaja nowe rzeczy niz Bet365, ktory jak ma cos wystawic jako pierwszy to wali babole ze az milo, ale to znow oznacza limity i niedlugo pogra sie na takim koncie. Generalnie to trudno w tej chwili o buka/analityka, ktory ogarnialby siatke w calosci, tak ze porownujac jego kursy z innymi + wlasna wiedza jest szansa wylapac duze valuebety. Swoja droga jako ze jestes zawsze na biezaco w tym temacie, jestem ciekaw jak sam oceniasz, gdzie warto spojrzec na kursy i gdzie analityk potrafi zrobic w miare dobre kursy generalnie, ktore nie beda sie zmienialy pod wplywem jednego wiekszego betu,bo Pinnacle jest swietny do gry, ale czasem trzeba byc naprawde szybkim zeby zlapac tam value no i znowu oni sami nigdy nie otworza niczego jako pierwsi z wiekszym limitem, bo nie sa w stanie. Nie powstał jeszcze taki buk i zapewne szybko nie powstanie. Nie znam buka, w którym jedno mocniejsze zagranie z siatki nie spowoduje zrzucenia kursu. Taka jest niestety rzeczywistość.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 4,168 |
jaki limicik w "nagrodę" dostałeś?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
jaki limicik w "nagrodę" dostałeś? Taki, że pozostało tylko zamknąć konto.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
Korver co myślisz o Gwardi?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
Jastrzebie + Trentino poszlo  4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver co myślisz o Gwardi? Myślę, że wygrają. Kwestia kto jaki kurs akceptuje. To co jest dzisiaj dla mnie średnio atrakcyjne.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
macie może livestraming do Gwardii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2010
Posty: 612 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|