|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Nie, Gryf odmowil przeniesienia meczu do Gdyni i tramsmisji na TVN Turbo... to lipa ;/ myslalem ze na necie jakas regionalna bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie relacja live bedzie.. szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie relacja live bedzie.. szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
kurde juz za 3 dni grają z Ruchem ale z drugiej strony lepiej bo nie powinni sie dzis bawić w jakies durne dogrywke tylko szybko załatwić sprawe do przerwy i cna luzie..dzis inwestycja w Zabrzan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
no Gornik dzis chyba gra kazdy  osobiscie pogralem Gornik wygra do zero @2.37 Gornik HT/FT @2.20 Gornik strzeli w obydwu połowach @2.20 bedzie mozna gdzies obejrzec? z Korona byl mecz w necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ja czekam na sklady... a biore pod uwage bety:
-1, 2/2, Gornik win 10/10 czekam jeszcze, tylko z tego co czytalem, Jonczyk opowiadal, ze ciezka murawa tam, moze byc kiepsko z bramkami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie relacja live bedzie.. szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik   CHCE :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie relacja live bedzie.. szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik   CHCE :/ tylko się uśmiechnąłem  mam kumpli we Francji z pomorskiego też tak mówią 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
ja tak nie mowie.. ale czasem popelniam bledy ort.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
nie wie ktoś czy jest jakies www z ośrodkami w Polsce rekomendowanymi przez UEFA dla ekip grających na Euro ze zdjęciami
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
ja czekam na sklady... a biore pod uwage bety:
-1, 2/2, Gornik win 10/10 czekam jeszcze, tylko z tego co czytalem, Jonczyk opowiadal, ze ciezka murawa tam, moze byc kiepsko z bramkami gracie 1 skladem ???????// jak gra ten napastnik co strzelil przyjmujac reka to mozna wejsc w ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
|
|
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790 |
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje. Już lepiej po zdecydowanie lepszym kursie poszukać czegoś w meczu Podbeskidzie- Śląsk gdzie gospodarze zagrają rezerwowym składem.  Podbeskidzie-Śląsk  2 bądź DNB , a dla cykorów x2 po 1,45 w Pinku czyli jednodniowa stopa oprocentowania depozytu na poziomie 45% . Więcej nie dostaniemy nawet na lokacie w jakimś banku spółdzielczym w Zimbabwe, gdzie szalejąca inflacja wynosi około 2 200 000 % w skali roku. W poprzedniej rundzie Podbeskidzie puściło rezerwy na Bełchatów który zrobił to samo i skończyło się na 3:0 dla P BB. W wyjściowym składzie zagrał tylko jeden zawodnik który grał w pierwszej jedenastce poprzedzajacego Puchar ligowego meczu z Lechią Gdańsk. Dzisiaj trener P BB także zapowiada że szansę dostaną Ci którzy grali dotąd mniej. Priorytetem jest zdecydowanie liga i tu zapewne trener przed arcytrudnym meczem z Wisłą da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom tak jak to zrobił w meczu z Bełchatowem gdzie wymienił całą jedenastkę oprócz jednego tylko zawodnika. Śląsk traktuje PP bardzo poważnie. Akces do gry w eurpejskich pucharach zgłasza kilka solidnych drużyn w ekstraklasie, więc nikt nie może pozwolić sobie na odpuszczenie PP. Już w Brzesku z tamtejszym Okocimskim Orest Lenczyk desygnował do gry bardzo silny skład pokazując że poważnie podchodzi do PP. Śląsk dysponuje szerokim i wyrównanym składem co pokazała choćby ligowa potyczka z ŁKSem gdzie teoretyczni dublerzy rozgromili Łodzian aż 4:0, także jeżeli nawet Orest Lenczyk dokona kilku roszad w składzie można być spokojnym o rezultat. Kadra na mecz z Podbeskidziem: 1. Marian Kelemen 2. Rafał Gikiewicz 3. Piotr Celeban 4. Mariusz Pawelec 5. Tadeusz Socha 6. Jarosław Fojut 7. Marek Wasiluk 8. Rok Elsner 9. Dariusz Pietrasiak 10. Sebastian Mila 11. Sebastian Dudek 12. Łukasz Madej 13. Krzysztof Wołczek 14. Piotr Ćwielong 15. Mateusz Cetnarski 16. Johan Voskamp 17. Cristian Diaz 18. Łukasz Gikiewicz 19. Marek Gancarczyk http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=783425 tak P BB zagrało z Lechią w lidze a takim składem wyszli na PP także i dzisiaj zanosi się na sporą rotację składu u gospodarzy, skoro sam trener tak mówi : www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=862886 [ 90minut.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje. skad to info  bo ja mam wrecz przeciwne
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
16stka na mecz z Gryfem
Bramkarze: Boris Pesković, Łukasz Skorupski.
Obrońcy: Adam Banaś, Adam Danch, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Paweł Olkowski, Kamil Szymura.
Pomocnicy: Michał Jonczyk, Michał Pazdan, Mariusz Przybylski, Paweł Thomik, Marcin Wodecki.
Napastnicy: Daniel Gołębiewski, Prejuce Nakoulma, Tomasz Zahorski.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje. skad to info  bo ja mam wrecz przeciwne To raczej Gryf traktuje PP jako przygode... a bardziej skupiaja sie na lidze gdzie maja 3 miejsce w 3 lidze i 1 pkt straty do lidera.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
qrwa ten Giersz to ma najebane w glowie powiedzial ze bledy popelnione przes sedziow w extraklasie to moga byc fixy  bukmacherskie
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
ja jakoś pamiętam PBB grające I składem i z dużą motywacją chociażby z meczu z Wisłą Kraków
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847 |
Adam już w pełni dyspozycji Ojro?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Nawalka, majac na uwadze mecz z Ruchem, niebralby Banasia, jesli nie podchodzili powaznie do PP, poza tym jak prejda Gryf to nastepna runda dopiero w marcu, a wtedy moze sie sklad zmienic, sponsorzy dojda itp.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|