Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 59 1 2 3 4 58 59
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Ojro
Nie, Gryf odmowil przeniesienia meczu do Gdyni i tramsmisji na TVN Turbo...

to lipa ;/ myslalem ze na necie jakas regionalna bedzie laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Lukasz111
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie

relacja live bedzie..


szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Lukasz111
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie

relacja live bedzie..


szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik

tongue

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382
Likes: 2
kurde juz za 3 dni grają z Ruchem ale z drugiej strony lepiej bo nie powinni sie dzis bawić w jakies durne dogrywke tylko szybko załatwić sprawe do przerwy i cna luzie..dzis inwestycja w Zabrzan tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
no Gornik dzis chyba gra kazdy tongue

osobiscie pogralem

Gornik wygra do zero @2.37
Gornik HT/FT @2.20
Gornik strzeli w obydwu połowach @2.20

bedzie mozna gdzies obejrzec? z Korona byl mecz w necie

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
ja czekam na sklady... a biore pod uwage bety:

-1, 2/2, Gornik win 10/10 czekam jeszcze, tylko z tego co czytalem, Jonczyk opowiadal, ze ciezka murawa tam, moze byc kiepsko z bramkami

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Lukasz111
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie

relacja live bedzie..


szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik

tongue

frown CHCE :/

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by kubi20
Originally Posted by RaFiGW
Originally Posted by Lukasz111
trzeba sie zadowolic relacją tekstową bo mam nadzieje ze gdzies na stronie Górnika bedzie

relacja live bedzie..


szkoda ze nie ma transmisji bo chcem mocniej zagrac -1 na Gornik

tongue

frown CHCE :/

tylko się uśmiechnąłem tongue mam kumpli we Francji z pomorskiego też tak mówią smile

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
ja tak nie mowie.. ale czasem popelniam bledy ort.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
nie wie ktoś czy jest jakies www z ośrodkami w Polsce rekomendowanymi przez UEFA dla ekip grających na Euro ze zdjęciami

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by Ojro
ja czekam na sklady... a biore pod uwage bety:

-1, 2/2, Gornik win 10/10 czekam jeszcze, tylko z tego co czytalem, Jonczyk opowiadal, ze ciezka murawa tam, moze byc kiepsko z bramkami

gracie 1 skladem ???????//

jak gra ten napastnik co strzelil przyjmujac reka to mozna wejsc w ten mecz

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje.

Już lepiej po zdecydowanie lepszym kursie poszukać czegoś w meczu
Podbeskidzie-Śląsk gdzie gospodarze zagrają rezerwowym składem. boks

Podbeskidzie-Śląsk boks 2 bądź DNB , a dla cykorów x2 po 1,45 w Pinku czyli jednodniowa stopa oprocentowania depozytu na poziomie 45% . Więcej nie dostaniemy nawet na lokacie w jakimś banku spółdzielczym w Zimbabwe, gdzie szalejąca inflacja wynosi około 2 200 000 % w skali roku.

W poprzedniej rundzie Podbeskidzie puściło rezerwy na Bełchatów który zrobił to samo i skończyło się na 3:0 dla P BB. W wyjściowym składzie zagrał tylko jeden zawodnik który grał w pierwszej jedenastce poprzedzajacego Puchar ligowego meczu z Lechią Gdańsk. Dzisiaj trener P BB także zapowiada że szansę dostaną Ci którzy grali dotąd mniej. Priorytetem jest zdecydowanie liga i tu zapewne trener przed arcytrudnym meczem z Wisłą da odpocząć swoim kluczowym zawodnikom tak jak to zrobił w meczu z Bełchatowem gdzie wymienił całą jedenastkę oprócz jednego tylko zawodnika. Śląsk traktuje PP bardzo poważnie. Akces do gry w eurpejskich pucharach zgłasza kilka solidnych drużyn w ekstraklasie, więc nikt nie może pozwolić sobie na odpuszczenie PP. Już w Brzesku z tamtejszym Okocimskim Orest Lenczyk desygnował do gry bardzo silny skład pokazując że poważnie podchodzi do PP.

Śląsk dysponuje szerokim i wyrównanym składem co pokazała choćby ligowa potyczka z ŁKSem gdzie teoretyczni dublerzy rozgromili Łodzian aż 4:0, także jeżeli nawet Orest Lenczyk dokona kilku roszad w składzie można być spokojnym o rezultat.


Kadra na mecz z Podbeskidziem:

1. Marian Kelemen
2. Rafał Gikiewicz
3. Piotr Celeban
4. Mariusz Pawelec
5. Tadeusz Socha
6. Jarosław Fojut
7. Marek Wasiluk
8. Rok Elsner
9. Dariusz Pietrasiak
10. Sebastian Mila
11. Sebastian Dudek
12. Łukasz Madej
13. Krzysztof Wołczek
14. Piotr Ćwielong
15. Mateusz Cetnarski
16. Johan Voskamp
17. Cristian Diaz
18. Łukasz Gikiewicz
19. Marek Gancarczyk

http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=783425 tak P BB zagrało z Lechią w lidze

a takim składem wyszli na PP także i dzisiaj zanosi się na sporą rotację składu u gospodarzy, skoro sam trener tak mówi :

www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=862886 [90minut.pl]


Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by Legia
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje.
skad to info cop bo ja mam wrecz przeciwne

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
16stka na mecz z Gryfem

Bramkarze: Boris Pesković, Łukasz Skorupski.

Obrońcy: Adam Banaś, Adam Danch, Mariusz Magiera, Adam Marciniak, Paweł Olkowski, Kamil Szymura.

Pomocnicy: Michał Jonczyk, Michał Pazdan, Mariusz Przybylski, Paweł Thomik, Marcin Wodecki.

Napastnicy: Daniel Gołębiewski, Prejuce Nakoulma, Tomasz Zahorski.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by Legia
Nie wiem po co sie tak uparliście na granie Górnika dla którego Puchar Polski specjalnego ciśnienia nie wywołuje.
skad to info cop bo ja mam wrecz przeciwne


To raczej Gryf traktuje PP jako przygode... a bardziej skupiaja sie na lidze gdzie maja 3 miejsce w 3 lidze i 1 pkt straty do lidera.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
qrwa ten Giersz to ma najebane w glowie
powiedzial ze bledy popelnione przes sedziow w extraklasie

to moga byc fixy laugh bukmacherskie

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
ja jakoś pamiętam PBB grające I składem i z dużą motywacją chociażby z meczu z Wisłą Kraków

Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4,847
Adam już w pełni dyspozycji Ojro?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Nawalka, majac na uwadze mecz z Ruchem, niebralby Banasia, jesli nie podchodzili powaznie do PP, poza tym jak prejda Gryf to nastepna runda dopiero w marcu, a wtedy moze sie sklad zmienic, sponsorzy dojda itp.

Strona 2 z 59 1 2 3 4 58 59

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, betowiec, alfa, rafal08, aker, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, forty), 1,837 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,369
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1