Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 25 z 31 1 2 23 24 25 26 27 30 31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
bagieta nie odwalaj cieniasie....tylko graj kxurwa zamykasz mi kupon

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Marczajka
ciężko będzie miał Lacko, jakiś niewyraźny
wygra bez problemu, zobaczysz smile


czemu tak twierdzisz?
bo ogólnie jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem. A po 2 to prawie zawsze lubie grać przeciwko Menendezowi, bo to ciota niesamowita smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
kurwa bagieta co za frajer, juz zachowywalem sie ladnie ale jak on robi DFa przy setowej gdzie nie trafia nawet w kort (lacznie z korytarzem deblowym) to niech ssie puke

Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
cos m isie zdaje ze teraz szybk iset bedzie w wykonaniu milosa ten bagieta to ma psyche zjebana jak szczena Jacka Gmocha kurwa frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by Damianho
kurwa bagieta co za frajer, juz zachowywalem sie ladnie ale jak on robi DFa przy setowej gdzie nie trafia nawet w kort (lacznie z korytarzem deblowym) to niech ssie puke

50 % roboty wykonane smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
adingh ładna czujka, lacko w grze

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
pięknie Lacko złamane na 5-4 teraz trzymaj serwis !! boks

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Originally Posted by MagiK
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk
ale chlopak zna sie i wie jak z psychika u bagiety.. mimo tego go gra

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by MagiK
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk


no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci

Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Originally Posted by Marczajka
adingh ładna czujka, lacko w grze
ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by MagiK
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk


no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci

Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Marczajka
adingh ładna czujka, lacko w grze
ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa.

ja spróbowałem widać że umie smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Originally Posted by adingh
Originally Posted by Marczajka
adingh ładna czujka, lacko w grze
ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa.


ja lekko grubo pograłem smile za parę stówek poszło

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
ale odpieprzył numer szok tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
ale lacko zlekceważył, 3 łatwe błędy w gemie i połamał sie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Damianho ja nie mówię Ci tego złośliwie.
Znasz się na tenisie i nie potrafisz tego wykorzystasz.
Na chłodno bankowo wiedziałeś,że jeżeli dojdzie do tb to szanse Raonicia rosną, jeżeli się nie wycofałeś to błąd.
Ja mam nadzieję,że i tak Bagieta wygra mecz. Milos i tak daleko od optymalnej formy.

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by MagiK
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk


no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci

Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą.

jakby Bozia dala wzrost i rodzice mieli by kase i w namowiliby mnie na tenis za gowniarza to moze tez serwisem bym zarabial kase, tylko nie gadajcie ze on nie tylko serwuje bo 6pkt na returnie w 7gemach jest mega smiechowe, i jego poruszanie sie, return i ogolnie wszystko

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by Damianho
Originally Posted by MagiK
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz laugh
i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie smirk


no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci

Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą.

jakby Bozia dala wzrost i rodzice mieli by kase i w namowiliby mnie na tenis za gowniarza to moze tez serwisem bym zarabial kase, tylko nie gadajcie ze on nie tylko serwuje bo 6pkt na returnie w 7gemach jest mega smiechowe, i jego poruszanie sie, return i ogolnie wszystko

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
może to naprawić bardzo szybko

Strona 25 z 31 1 2 23 24 25 26 27 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, forty, Lukasz111), 1,658 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,844
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1