|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
bagieta nie odwalaj cieniasie....tylko graj kxurwa zamykasz mi kupon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
ciężko będzie miał Lacko, jakiś niewyraźny wygra bez problemu, zobaczysz  czemu tak twierdzisz? bo ogólnie jest o 2 klasy lepszym zawodnikiem. A po 2 to prawie zawsze lubie grać przeciwko Menendezowi, bo to ciota niesamowita 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
kurwa bagieta co za frajer, juz zachowywalem sie ladnie ale jak on robi DFa przy setowej gdzie nie trafia nawet w kort (lacznie z korytarzem deblowym) to niech ssie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,227 |
cos m isie zdaje ze teraz szybk iset bedzie w wykonaniu milosa ten bagieta to ma psyche zjebana jak szczena Jacka Gmocha kurwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
kurwa bagieta co za frajer, juz zachowywalem sie ladnie ale jak on robi DFa przy setowej gdzie nie trafia nawet w kort (lacznie z korytarzem deblowym) to niech ssie  50 % roboty wykonane 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
adingh ładna czujka, lacko w grze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350 |
pięknie Lacko złamane na 5-4 teraz trzymaj serwis !! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie  ale chlopak zna sie i wie jak z psychika u bagiety.. mimo tego go gra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie  no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
adingh ładna czujka, lacko w grze ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie  no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350 |
adingh ładna czujka, lacko w grze ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa. ja spróbowałem widać że umie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
adingh ładna czujka, lacko w grze ajj żebym miał kase na b365 to bym grubo grał Lukasa. ja lekko grubo pograłem  za parę stówek poszło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350 |
ale odpieprzył numer szok 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
ale lacko zlekceważył, 3 łatwe błędy w gemie i połamał sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Damianho ja nie mówię Ci tego złośliwie. Znasz się na tenisie i nie potrafisz tego wykorzystasz. Na chłodno bankowo wiedziałeś,że jeżeli dojdzie do tb to szanse Raonicia rosną, jeżeli się nie wycofałeś to błąd. Ja mam nadzieję,że i tak Bagieta wygra mecz. Milos i tak daleko od optymalnej formy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie  no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą. jakby Bozia dala wzrost i rodzice mieli by kase i w namowiliby mnie na tenis za gowniarza to moze tez serwisem bym zarabial kase, tylko nie gadajcie ze on nie tylko serwuje bo 6pkt na returnie w 7gemach jest mega smiechowe, i jego poruszanie sie, return i ogolnie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Damianho Ty się nigdy nie zmienisz i niestety raczej nie będzie Ci pisane wygrywanie  no MagiK daj spokoj beztalencie bierze seta, przeciez on nawet 3 uderzen na wymianie nie wytrzymuje, a Bagieta daje mu prezent taki... Bagieta gra w tenisa wiecej niz Milos ma lat i taki odpal... nie mam cierpliwosci Weź rakietę, zacznij grać może też wygrasz z Bagietą. jakby Bozia dala wzrost i rodzice mieli by kase i w namowiliby mnie na tenis za gowniarza to moze tez serwisem bym zarabial kase, tylko nie gadajcie ze on nie tylko serwuje bo 6pkt na returnie w 7gemach jest mega smiechowe, i jego poruszanie sie, return i ogolnie wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350 |
może to naprawić bardzo szybko
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|