Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 23 z 31 1 2 21 22 23 24 25 30 31
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
dobra to 2 bety z nhl i do kasy rano tongue

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
mówisz, że pefffunie ?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
nie za duże te kursy na Poerto Riko smirk

Dominikana bez cyrków takich jak wczoraj powinna je zjeść na miękko. Warunki mają dużo lepsze. Kwestia ich psychiki. Dlatego ja podziękuję i pójdę spać.

A jakbym miał grać to Dominikanę, ale dopiero w sytuacji, gdy zaczną od 0-1, co by kurs był atrakcyjniejszy.

Pozdro.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Dominikany po @1.15 to szkoda mi grac, po tym co one graja na tym turnieju, szukałem +2,5seta ale nie znalazłem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
o 5,5 Flyers i Flames. Nie wiem czy to jakieś pefki ale u Amerykanów się w dużej ilości przewijają te dwa bety. Nie lubię grać ML na NHL, więc takie zdarzenia wydają mi się ciekawszą opcją i bardziej racjonalną.

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
dominikana co z acipy mialy 24-22 meczowa buahhaa]

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
i umoczyly picze grac po moje -1.5

Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
bye bye puke obyscie przegraly taja brak slow

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Poerto Riko jednak powalczyło tak jak mogło się wydawać

te 1.15 na Dominikanę to byl śmiech na sali, po tym co grały przez cały turniej smile

Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
siemanko, co na dziś ?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by macik
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
do grania AAchen przyciąga chyba tylko Grun wink reszta zespołu taka sobie hmm

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Originally Posted by macik
Originally Posted by macik
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen.

do Mielca sie zgodze bo dziewczyny naprawde fajnie graja ale brakuje szczescia trener Grabowski stwierdził ze musza jak najpredzej zdobywac punkty i mysle ze dzis tak sie stanie smile a czemu Aachen ??

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by macik
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

Gdzie to dają oprócz panbeta?

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by macik
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

Gdzie to dają oprócz panbeta?
betsyf

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
ciekaw jestem postawy Czewy

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by Il Fenomeno
Originally Posted by macik
Originally Posted by macik
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę wink

No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen.

do Mielca sie zgodze bo dziewczyny naprawde fajnie graja ale brakuje szczescia trener Grabowski stwierdził ze musza jak najpredzej zdobywac punkty i mysle ze dzis tak sie stanie smile a czemu Aachen ??

No cóż... nazwisko Grun bardzo mocno mnie skłoniło do Aachen, może rzeczywiście za mocno. Istambuł już po 1.9 do gry, kurs na Resovie też poleciał. Pytałem czy wystawią w betway taką ciekawą ofertę jak rok temu, ale nie byli w stanie odpowiedziec, prosili żeby czekac wink

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
No, ale nie z takimi kursami. wink

IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
po tyle to już nigdzie nie znajdziesz


Strona 23 z 31 1 2 21 22 23 24 25 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec), 2,429 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,173
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1