|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dobra to 2 bety z nhl i do kasy rano 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
nie za duże te kursy na Poerto Riko  Dominikana bez cyrków takich jak wczoraj powinna je zjeść na miękko. Warunki mają dużo lepsze. Kwestia ich psychiki. Dlatego ja podziękuję i pójdę spać. A jakbym miał grać to Dominikanę, ale dopiero w sytuacji, gdy zaczną od 0-1, co by kurs był atrakcyjniejszy. Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Dominikany po @1.15 to szkoda mi grac, po tym co one graja na tym turnieju, szukałem +2,5seta ale nie znalazłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
o 5,5 Flyers i Flames. Nie wiem czy to jakieś pefki ale u Amerykanów się w dużej ilości przewijają te dwa bety. Nie lubię grać ML na NHL, więc takie zdarzenia wydają mi się ciekawszą opcją i bardziej racjonalną.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
dominikana co z acipy mialy 24-22 meczowa buahhaa]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
i umoczyly picze grac po moje -1.5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120
HT2/FT1
|
|
HT2/FT1
Dołączył: May 2003
Posty: 14,120 |
bye bye  obyscie przegraly taja brak slow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Poerto Riko jednak powalczyło tak jak mogło się wydawać te 1.15 na Dominikanę to byl śmiech na sali, po tym co grały przez cały turniej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2011
Posty: 2,433 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę  No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
do grania AAchen przyciąga chyba tylko Grun  reszta zespołu taka sobie hmm
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,605 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę  No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen. do Mielca sie zgodze bo dziewczyny naprawde fajnie graja ale brakuje szczescia trener Grabowski stwierdził ze musza jak najpredzej zdobywac punkty i mysle ze dzis tak sie stanie  a czemu Aachen ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę  Gdzie to dają oprócz panbeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę  Gdzie to dają oprócz panbeta? betsyf
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
ciekaw jestem postawy Czewy
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
Nie sądzicie, że kurs @2.18 na Istambuł BB u siebie w meczu a Unicają Almeria jest za wysoki ? Chyba, że są jakieś osłabienia, ale na stronie klubowej nic nie dają znac. Skład Turków na papierze wydaje się byc niezły. Ponadto @1.91 na Rzeszów wygra 3:0... Szwajcarzy nie są mocną drużyną, patrząc na ich wyniki z lat poprzednich - zresztą siatkówki w Szwajcarii praktycznie nie ma, zawodnicy o słabych warunkach fiz. , parę razy zostaną trafieni mocną zagrywką Grozera czy Tichacka i odechce im się gry. Kędzierzyn też wydaje się byc w stanie wygrac spokojnie 3:0, podobnie liczę na SCC Berlin, które w tym sezonie zebrało naprawdę mocny skład. Ponadto zastanawiam się nad Czeskimi Bud. , drużyna francuska po odejściu Rouziera nie wygląda już tak dobrze. Może ktoś ma inne zdanie co do tych meczów, chętnie zobaczę  No i z PlusLigi kobiet set dla Mielca + Aachen. do Mielca sie zgodze bo dziewczyny naprawde fajnie graja ale brakuje szczescia trener Grabowski stwierdził ze musza jak najpredzej zdobywac punkty i mysle ze dzis tak sie stanie  a czemu Aachen ?? No cóż... nazwisko Grun bardzo mocno mnie skłoniło do Aachen, może rzeczywiście za mocno. Istambuł już po 1.9 do gry, kurs na Resovie też poleciał. Pytałem czy wystawią w betway taką ciekawą ofertę jak rok temu, ale nie byli w stanie odpowiedziec, prosili żeby czekac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No, ale nie z takimi kursami.  IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
po tyle to już nigdzie nie znajdziesz
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|