Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 31 1 2 22 23 24 25 26 30 31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by _Korver_
No, ale nie z takimi kursami. wink

IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć.

Ciekawi mnie dlaczego kurs na Kakanj spada ... Jak dla mnie drużyny na podobnym (niskim) poziomie. Może nawet Budu trochę lepsze ?

Chyba się jeszcze na Dynamo APELDOORN zdecyduje. A co do Częstochowy, to Ankara chyba nie jest taka mocna.

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by macik
Originally Posted by _Korver_
No, ale nie z takimi kursami. wink

IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć.

Ciekawi mnie dlaczego kurs na Kakanj spada ... Jak dla mnie drużyny na podobnym (niskim) poziomie. Może nawet Budu trochę lepsze ?

Chyba się jeszcze na Dynamo APELDOORN zdecyduje. A co do Częstochowy, to Ankara chyba nie jest taka mocna.

Ja tam się nie znam, gram po kursach smile

Kakanj spada, czyli pewka. kula

Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Grzesiek_890
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95

Ja wiem, że w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, zamarła umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, ale Panowie miejcie litość. Co Wam z tego, że napiszę TAK lub NIE?

Skoro masz argumenty to graj. Nie wejdzie to przemyśl sytuację, znajdź swój błąd i wyciągnij wnioski. Nic więcej.

Wiadomo, że dużo łatwiej jak ktoś inny się pod czymś podpisze, zawsze będzie na kogo zwalić winę przed samym sobą. wink

btw nie analizuję każdego spotkania, nie na każde mam wyrobione zdanie.

Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by Grzesiek_890
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95

Ja wiem, że w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, zamarła umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, ale Panowie miejcie litość. Co Wam z tego, że napiszę TAK lub NIE?

Skoro masz argumenty to graj. Nie wejdzie to przemyśl sytuację, znajdź swój błąd i wyciągnij wnioski. Nic więcej.

Wiadomo, że dużo łatwiej jak ktoś inny się pod czymś podpisze, zawsze będzie na kogo zwalić winę przed samym sobą. wink

btw nie analizuję każdego spotkania, nie na każde mam wyrobione zdanie.

spokojnie, już pograłem jakiś czas temu smile ale widzę, że jesteś to miałem nadzieję, że się jakoś odniesiesz smile ale i tak dzięki

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania... mad

Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Originally Posted by _Korver_
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania... mad

Rozumiem. Przepraszam, już nie będę wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Fryderyki pogonią dzisiaj Zenita?

jak Zenit ostatnio w kiepskiej formie ze az dostal bęcki od tych wlochow z konca tabeli, trento czy jakos tak, to dlaczeog nie dzisiaj rowniez od Fryderykow?

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Ja mogę podyskutować na temat jakiegoś spotkania, wymienić się wnioskami, informacjami.

Ale nie do cholery nakierowywać wszystkich na pewien tok myślenia.

Zatem zapraszam do dyskusji, a nie do pytań typu - 'co powiesz o... '

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by Grzesiek_890
Originally Posted by _Korver_
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania... mad

Rozumiem. Przepraszam, już nie będę wink

Nie o to chodzi. Napisz mi co Twoim zdaniem przemawia za danym typem, a ja Ci powiem co o tym myślę.

Jak dyskutować to na jakimś tam poziomie chociaż. wink

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule smile swego czasu w Czewie coś tam pogrywał smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by kazow
Fryderyki pogonią dzisiaj Zenita?

jak Zenit ostatnio w kiepskiej formie ze az dostal bęcki od tych wlochow z konca tabeli, trento czy jakos tak, to dlaczeog nie dzisiaj rowniez od Fryderykow?

No moje to Fredki mają słabszy skład niż rok temu. W Rosji raczej są skazani na pożarcie.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Originally Posted by wojbest1987
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule smile swego czasu w Czewie coś tam pogrywał smile

Trommel też doszedł.

Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by wojbest1987
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule smile swego czasu w Czewie coś tam pogrywał smile

Trommel też doszedł.
tak wiem wink Holender to wzmocnienie

powinni wygrać z tymi Hiszpanami

mam tylko po 1.90 ;/

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by wojbest1987
Originally Posted by _Korver_
Originally Posted by wojbest1987
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule smile swego czasu w Czewie coś tam pogrywał smile

Trommel też doszedł.
tak wiem wink Holender to wzmocnienie

powinni wygrać z tymi Hiszpanami

mam tylko po 1.90 ;/

Wg. mnie i tak do gry. Ale to tylko moje zdanie wink

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
widac ze booki nie maja tez pojecia co do neiktorych spotkac i daja 50:50

lookam na Halen i z tych madrzejszych tam chyba Urnaut tylko, ale czy to wystarczy na Kamnik

a drugi to Seat, skad ten wynalzek tutaj smile ?


i dwa przemyslenia co do CL:
Iraklsi - nie ma czasem kryzysu w grecji?:)
CSKA- w tamty roku lekko zawiodla, ale czy arkas taki mocny, nie widze po skladzie tego

Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
E
member
member
E Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
Czewa chyba znowu olewa puchary . Pakosz znowu opowiada o tym ze trzeba dolozyc do interesu zwanego puchary . tylko koszty koszty . kurs na kebaby przyzwoity

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Jak Czewa odpadnie to bodajże do Challenge spada? Ale nie chce mi się sprawdzać.

Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
E
member
member
E Offline
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
no faktycznie Challenge jepozosta. Czyli moze sie im chciec. Rewanz w Poloni wiec nawet w przypadku porazki w pierwszym meczu awans nadal wydaje sie realny

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
w tamtym roku jezeli dobrze pamietam czewa 0:3 sie skonczylo

a w rewanzu 3:1 i przerany zloty set

Strona 24 z 31 1 2 22 23 24 25 26 30 31

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, Lukasz111, alfa, burbon, latajaca_holenderka, aker, Sensei), 1,962 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,749
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1