|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
No, ale nie z takimi kursami.  IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć. Ciekawi mnie dlaczego kurs na Kakanj spada ... Jak dla mnie drużyny na podobnym (niskim) poziomie. Może nawet Budu trochę lepsze ? Chyba się jeszcze na Dynamo APELDOORN zdecyduje. A co do Częstochowy, to Ankara chyba nie jest taka mocna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
No, ale nie z takimi kursami.  IBB mam po @2,37, ale chciałem dołożyć. Ciekawi mnie dlaczego kurs na Kakanj spada ... Jak dla mnie drużyny na podobnym (niskim) poziomie. Może nawet Budu trochę lepsze ? Chyba się jeszcze na Dynamo APELDOORN zdecyduje. A co do Częstochowy, to Ankara chyba nie jest taka mocna. Ja tam się nie znam, gram po kursach  Kakanj spada, czyli pewka. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95 Ja wiem, że w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, zamarła umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, ale Panowie miejcie litość. Co Wam z tego, że napiszę TAK lub NIE? Skoro masz argumenty to graj. Nie wejdzie to przemyśl sytuację, znajdź swój błąd i wyciągnij wnioski. Nic więcej. Wiadomo, że dużo łatwiej jak ktoś inny się pod czymś podpisze, zawsze będzie na kogo zwalić winę przed samym sobą.  btw nie analizuję każdego spotkania, nie na każde mam wyrobione zdanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Korver a co sądzisz o Noliko dziś? Solidna siatkówka kontra dużo mniej grecka. Kursy koło 1,95 Ja wiem, że w dzisiejszych czasach, w dobie internetu, zamarła umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, ale Panowie miejcie litość. Co Wam z tego, że napiszę TAK lub NIE? Skoro masz argumenty to graj. Nie wejdzie to przemyśl sytuację, znajdź swój błąd i wyciągnij wnioski. Nic więcej. Wiadomo, że dużo łatwiej jak ktoś inny się pod czymś podpisze, zawsze będzie na kogo zwalić winę przed samym sobą.  btw nie analizuję każdego spotkania, nie na każde mam wyrobione zdanie. spokojnie, już pograłem jakiś czas temu  ale widzę, że jesteś to miałem nadzieję, że się jakoś odniesiesz  ale i tak dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,174 |
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania...  Rozumiem. Przepraszam, już nie będę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Fryderyki pogonią dzisiaj Zenita?
jak Zenit ostatnio w kiepskiej formie ze az dostal bęcki od tych wlochow z konca tabeli, trento czy jakos tak, to dlaczeog nie dzisiaj rowniez od Fryderykow?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ja mogę podyskutować na temat jakiegoś spotkania, wymienić się wnioskami, informacjami.
Ale nie do cholery nakierowywać wszystkich na pewien tok myślenia.
Zatem zapraszam do dyskusji, a nie do pytań typu - 'co powiesz o... '
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Sorry Stary, ale drażnią mnie już te privy, pytania...  Rozumiem. Przepraszam, już nie będę  Nie o to chodzi. Napisz mi co Twoim zdaniem przemawia za danym typem, a ja Ci powiem co o tym myślę. Jak dyskutować to na jakimś tam poziomie chociaż. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule  swego czasu w Czewie coś tam pogrywał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Fryderyki pogonią dzisiaj Zenita?
jak Zenit ostatnio w kiepskiej formie ze az dostal bęcki od tych wlochow z konca tabeli, trento czy jakos tak, to dlaczeog nie dzisiaj rowniez od Fryderykow? No moje to Fredki mają słabszy skład niż rok temu. W Rosji raczej są skazani na pożarcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule  swego czasu w Czewie coś tam pogrywał  Trommel też doszedł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule  swego czasu w Czewie coś tam pogrywał  Trommel też doszedł. tak wiem  Holender to wzmocnienie powinni wygrać z tymi Hiszpanami mam tylko po 1.90 ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389 |
oo , nie wiedziałem że Brook Bilings gra w Istambule  swego czasu w Czewie coś tam pogrywał  Trommel też doszedł. tak wiem  Holender to wzmocnienie powinni wygrać z tymi Hiszpanami mam tylko po 1.90 ;/ Wg. mnie i tak do gry. Ale to tylko moje zdanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
widac ze booki nie maja tez pojecia co do neiktorych spotkac i daja 50:50 lookam na Halen i z tych madrzejszych tam chyba Urnaut tylko, ale czy to wystarczy na Kamnik a drugi to Seat, skad ten wynalzek tutaj  ? i dwa przemyslenia co do CL: Iraklsi - nie ma czasem kryzysu w grecji?:) CSKA- w tamty roku lekko zawiodla, ale czy arkas taki mocny, nie widze po skladzie tego
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118 |
Czewa chyba znowu olewa puchary . Pakosz znowu opowiada o tym ze trzeba dolozyc do interesu zwanego puchary . tylko koszty koszty . kurs na kebaby przyzwoity
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Jak Czewa odpadnie to bodajże do Challenge spada? Ale nie chce mi się sprawdzać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2010
Posty: 118 |
no faktycznie Challenge jepozosta. Czyli moze sie im chciec. Rewanz w Poloni wiec nawet w przypadku porazki w pierwszym meczu awans nadal wydaje sie realny
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
w tamtym roku jezeli dobrze pamietam czewa 0:3 sie skonczylo
a w rewanzu 3:1 i przerany zloty set
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|