Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
#3 Pequery - Sitak 1 1.46 /PROF/

Pozdrawiam

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
Panowie, mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi za moja poniższą wypowiedź, chciałbym, abyście ją przeczytali i w miare mozliwości do niej ustosunkowali. Oto ona:

Nasz konkurs miał byc konkursem w pełnym tego słowa znaczeniu, z odpowiednim regulaminem do przestrzegania itd. Ja to szanuję, niestety zauważyłem, że pewna grupa z Was, biorących udział w konkursie się zna i lubi bardzo i to jest ok, ale jest nie fair w stosunku do innch uczestników np: mnie. Chodzi mi o to, że piszecie sobie nawzajem cyt: (cytat i osoba jest zupełnie przypadkowo dobrana, bo było już tak w przeszłości u innych osób)

Gregov:

Exp , G.Lopeza podałeś jako trzeci, a wczesniej stopowałes juz Monaco i Henmana, tak więc masz już dwa typy do powtórki

Schranzer , typ na Lopeza podałeś jako trzeci ( nie licząc typu Expa , więc masz już dwa stopy w tym tyg.

co oznacza, że sobie POMAGACIE nawzajem. Ja nie przeczytałem regulaminu dokładnie i przeoczyłem fakt o 3 stopach, straciłem punkt, a zasadzie dwa bo zamiast +1 mam -1, i wtedy jakoś nikt mi nie przypomniał Poogoo uważaj masz 3 stopy, drugi przypadek z kreczem, więc -2, zamiast +2, ale to tylko i wyłącznie MOJA WINA.

Nie mam pretensji, bo to JA nie dotyczałem regulaminu, nie przejrzałem typów itd. , więc według mnie ten temat TYPY powinien zawierać tylko TYPY, żadnych podpowiedzi itd. (tak naprawde jak ktoś kogoś zna i tak może mu powiedzieć przez gg itd, ale ta forma tutaj w tym temacie według mnie jest niesprawiedliwe wobec WSZYSTKICH uczestników konkursu.

Ten konkurs to tylko zabawa, alebawmy się wszyscy razem i fair od początku do końca.

P.S. przepraszam, nie wiedziałem w którym temacie to napisać, aby było widocznie, jak uznacie że nie tutaj, proszę o skasowanie mojego posta.

Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Pooggoo

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
#7 Aguilar - Friedl 1 1.5 baw

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
#7 Aguilar-Friedl 1 1.7 GB

Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
#6 Greul - Lee Hyung-Taik 2 ( 1,45 prof.)
#7 Ancic - Karlovic 1 ( 1,64 prof.)

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Pooggoo - to nie jest tak, że istnieje jakaś grupa, która się wzajemnie wspiera - po prostu Gregov [patrz temat tabela] napisał, że teraz będzie się starał na bieżąco "kontrolowac" typki, żeby nie było sytuacji z 1 tygodnia, gdzie m.in. Ty ucierpiałeś tak więc posądzanie Gregov'a o stronniczośc jest nie na miejscu - możemy się zastanowic i podjac debatę w temacie dyskusja nad tym problemem czy przypominac ["pomagac"] czy też nie - poza tym trudno nadzorowac konkurs przez caly czas - ale przy pomocy uczestników to się udaje - tak więc do dalszej dyskusji odsyłam do tematu dyskusja.

P.S. Może i dobrze, że tu napisałeś, bo przynajmniej większośc to przeczyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Zwrot za typ #4

#4 Djokovic/Tursunov v Bracciali/Galimberti 2 1,57 B&W

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
UD
Seppi A. v Cilic M. [Number of Sets 3] 2,48 gb

mam nadzieje że Cilic nie wygra 2:0 bo tez był na UD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
#6 Coetzee/Wassen v Marach/Suk 1 1,45 B&W

Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
#4 Gonzalez F - Del Potro J-M /2-0/ 1.45 /FON/

Pozdrawiam

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
typ zastepczy:
#4 Gonzalez- Del Potro 2-0 1.45 /Fon./

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
#5 Acasuso/S.Prieto - Calleri/Etlis 1 1.55 /Prof/

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
typ zastepczy:
#5 Haas-Pavel 2-0 1.47 /Fon./

Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
#7 Coetzee/Wassen-Marach/Suk 1 1.55 /Prof./

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
#7 Malisse - Mayer 1 @1,45 STS

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
#7 Greul S. v Lee H-T. 2 1,45 Gamebookers

Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
UD Ancic - Karlovic 2 2,68 Pinnacle

Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
#7 Acasuso/S.Prieto - Calleri/Etlis 1,55 prof

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
#6 Malisse-Mayer (1) 1,45 STS

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
#3 Malisse-Mayer 1 1.45 STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Strona 8 z 10 1 2 6 7 8 9 10

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, forty, Lukasz111, $-man, alfa, burbon, aker), 2,920 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,563
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1