|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#3 Pequery - Sitak 1 1.46 /PROF/
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
Panowie, mam nadzieję, że nikt się na mnie nie obrazi za moja poniższą wypowiedź, chciałbym, abyście ją przeczytali i w miare mozliwości do niej ustosunkowali. Oto ona:
Nasz konkurs miał byc konkursem w pełnym tego słowa znaczeniu, z odpowiednim regulaminem do przestrzegania itd. Ja to szanuję, niestety zauważyłem, że pewna grupa z Was, biorących udział w konkursie się zna i lubi bardzo i to jest ok, ale jest nie fair w stosunku do innch uczestników np: mnie. Chodzi mi o to, że piszecie sobie nawzajem cyt: (cytat i osoba jest zupełnie przypadkowo dobrana, bo było już tak w przeszłości u innych osób)
Gregov:
Exp , G.Lopeza podałeś jako trzeci, a wczesniej stopowałes juz Monaco i Henmana, tak więc masz już dwa typy do powtórki Schranzer , typ na Lopeza podałeś jako trzeci ( nie licząc typu Expa , więc masz już dwa stopy w tym tyg.
co oznacza, że sobie POMAGACIE nawzajem. Ja nie przeczytałem regulaminu dokładnie i przeoczyłem fakt o 3 stopach, straciłem punkt, a zasadzie dwa bo zamiast +1 mam -1, i wtedy jakoś nikt mi nie przypomniał Poogoo uważaj masz 3 stopy, drugi przypadek z kreczem, więc -2, zamiast +2, ale to tylko i wyłącznie MOJA WINA.
Nie mam pretensji, bo to JA nie dotyczałem regulaminu, nie przejrzałem typów itd. , więc według mnie ten temat TYPY powinien zawierać tylko TYPY, żadnych podpowiedzi itd. (tak naprawde jak ktoś kogoś zna i tak może mu powiedzieć przez gg itd, ale ta forma tutaj w tym temacie według mnie jest niesprawiedliwe wobec WSZYSTKICH uczestników konkursu.
Ten konkurs to tylko zabawa, alebawmy się wszyscy razem i fair od początku do końca.
P.S. przepraszam, nie wiedziałem w którym temacie to napisać, aby było widocznie, jak uznacie że nie tutaj, proszę o skasowanie mojego posta.
Pozdrawiam wszystkich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pooggoo
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
#7 Aguilar - Friedl 1 1.5 baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,436 |
#7 Aguilar-Friedl 1 1.7 GB
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,749 |
#6 Greul - Lee Hyung-Taik 2 ( 1,45 prof.) #7 Ancic - Karlovic 1 ( 1,64 prof.)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Pooggoo - to nie jest tak, że istnieje jakaś grupa, która się wzajemnie wspiera - po prostu Gregov [patrz temat tabela] napisał, że teraz będzie się starał na bieżąco "kontrolowac" typki, żeby nie było sytuacji z 1 tygodnia, gdzie m.in. Ty ucierpiałeś tak więc posądzanie Gregov'a o stronniczośc jest nie na miejscu - możemy się zastanowic i podjac debatę w temacie dyskusja nad tym problemem czy przypominac ["pomagac"] czy też nie - poza tym trudno nadzorowac konkurs przez caly czas - ale przy pomocy uczestników to się udaje - tak więc do dalszej dyskusji odsyłam do tematu dyskusja.
P.S. Może i dobrze, że tu napisałeś, bo przynajmniej większośc to przeczyta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Zwrot za typ #4
#4 Djokovic/Tursunov v Bracciali/Galimberti 2 1,57 B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
UD Seppi A. v Cilic M. [Number of Sets 3] 2,48 gb
mam nadzieje że Cilic nie wygra 2:0 bo tez był na UD <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
#6 Coetzee/Wassen v Marach/Suk 1 1,45 B&W
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 1,095 |
#4 Gonzalez F - Del Potro J-M /2-0/ 1.45 /FON/
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
typ zastepczy: #4 Gonzalez- Del Potro 2-0 1.45 /Fon./
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
#5 Acasuso/S.Prieto - Calleri/Etlis 1 1.55 /Prof/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
typ zastepczy: #5 Haas-Pavel 2-0 1.47 /Fon./
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
#7 Coetzee/Wassen-Marach/Suk 1 1.55 /Prof./
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
#7 Malisse - Mayer 1 @1,45 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
#7 Greul S. v Lee H-T. 2 1,45 Gamebookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 763 |
UD Ancic - Karlovic 2 2,68 Pinnacle
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,019 |
#7 Acasuso/S.Prieto - Calleri/Etlis 1,55 prof
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
#6 Malisse-Mayer (1) 1,45 STS
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
#3 Malisse-Mayer 1 1.45 STS <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|