|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
No ale wreszcie podali konkretna pore (przedtem mowili ze uruchomia ,,wkrotce,, ). To juz cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 714
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 714 |
Jak było tak jest ta sama plansza oznajmia ,że najszybciej jak tylko bedzie to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Oryginalnie wysłał kondzik: [qb]zgodnie z ich zpewnienaimi ktore otrzymalem e mailem zeczna dzialac dzis wieczorem , przynajmniej tak pisza[/qb] Ciekawe na jak długo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Znowu na pięć minut?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503 |
Dear Customer, Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services. We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61 |
czesc nie zna ktos strony z wynikami na żywo hokeja? z góry dzięki pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141 |
qrwa ???? co jest grane ???? czemu nie chodzi ten expekt ??? nie wiecie co jest grane ??? ja tam mam kaskę i co wtedy jak qrwa nie daj bóg zawieszą działalność ???
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
17:32 - strona Expektu
Drogi Użytkowniku, Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis do godz. 21.00 CET
Best Regards Expekt.com Ltd
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624 |
Dajmy spokój, myślę, że na prawdę nie ma się czym przejmować. Awarie się zdarzają i taki przypadek powinien być tylko nauczką co dla niektórych, że warto a wręcz należy mieć przynajmniej konto u dwóch różnych buków. Sam jestem trochę zdenerwowany, ale jezeli wszystko wróci do normy do jutra do godziny 20.00 to jestem skłonny puścić w niepamięć te wszystkie niedogodności.
|
|
|
Link skopiowany do schowka