Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#49886 18/12/2003 20:02
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No ale wreszcie podali konkretna pore (przedtem mowili ze uruchomia ,,wkrotce,, ). To juz cos <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#49887 18/12/2003 20:25
Dołączył: May 2003
Posty: 714
J
old hand
old hand
J Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 714
Jak było tak jest ta sama plansza oznajmia ,że najszybciej jak tylko bedzie to możliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#49888 18/12/2003 20:37
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał kondzik:
[qb]zgodnie z ich zpewnienaimi ktore otrzymalem e mailem zeczna dzialac dzis wieczorem , przynajmniej tak pisza[/qb]
Ciekawe na jak długo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Znowu na pięć minut?

#49889 18/12/2003 20:41
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 1,503
Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#49890 18/12/2003 20:43
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 61
czesc nie zna ktos strony z wynikami na żywo hokeja? z góry dzięki pozdro

#49891 18/12/2003 21:20
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 12

#49892 18/12/2003 21:31
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 2,141
qrwa ???? co jest grane ???? czemu nie chodzi ten expekt ??? nie wiecie co jest grane ??? ja tam mam kaskę i co wtedy jak qrwa nie daj bóg zawieszą działalność ???

#49893 18/12/2003 21:32
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
17:32 - strona Expektu

Drogi Użytkowniku,
Aktualnie ulepszamy nasze oprogramowanie i spodziewamy się udostępnić serwis do godz. 21.00 CET

Best Regards
Expekt.com Ltd

#49894 18/12/2003 21:38
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,624
Dajmy spokój, myślę, że na prawdę nie ma się czym przejmować. Awarie się zdarzają i taki przypadek powinien być tylko nauczką co dla niektórych, że warto a wręcz należy mieć przynajmniej konto u dwóch różnych buków.
Sam jestem trochę zdenerwowany, ale jezeli wszystko wróci do normy do jutra do godziny 20.00 to jestem skłonny puścić w niepamięć te wszystkie niedogodności.

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,089 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,825
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1