Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
to że padło 5 goli to zasługa beznadziejnych obrońców i niepewnych bramkarzy, przyjemnie sie to oglądało taka troche dziecinna piłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bezdyskusyjna przewaga Senegalu, mieli jeszcze słupek. Good Job Senegal.

Teraz pora na Egipt...20 minuta 0:0 jak narazie przeciętnie, męczą sie.

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
M
5 minut po czasie
5 minut po czasie
M Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
Bardzo dobre spotkanie rozegrał Egipt i jego zwyciestwo jest nie podważalne (4:1) BRawoo!!

Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10
No i tym razem Kongo nie wypaliło. Szkoda ale i tak pokazali sie z niezłej strony na pucharze.

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Dajcie spokój,ten mecz Senegalu z Gwineą to parodia,kopanina , tak u mnie dzieciaki grają pod blokiem.
Gwinea zawiodła,Senegal znów się ślizgnął,ale w następnym meczu lecą na 100%.Egipt zrobił swoje,ale rywal tragiczny.
Na jutro WKS i Tunezja.O ile typ na "słonie" bardziej intuicyjny,bo tak mi się wydaje,ze pojadą lwy,ale nie gram tego,dla mnie zbyt ciężkie.Natomiast profa chyba pogieło 3,20 na Tunezje i 2,15 na jej awans,wzięte żywcem po wysokiej stawce.Moim skromnym zdaniem Nigeria grała dotychczas ze słabymi zespołami i nie pokazali nic budującego taki optymizm,chaotyczna gra,słabiutka obrona i bramkier,ogólnie sporo farta mieli z Ghaną i Senegalem.Tunezja to dla mnie najlepsza ekipa Afryki,jeżeli chodzi o taktyke,styl gry i podporządkowamnie założeniom trenera-wybitnego szkoleniowca zresztą.Są zgrani,mają bardzo solidną obronę jak na dzikusów,no i doskonałych ludzi w przodzie.Od Nigeri są klase lepsi i powinni to pokazać na boisku,porażka z Gwineą nic nie stanowi,podobnie jak WKS olali ten mecz,widać,że czują sie mocni i walą w czapke ,z kim bedą grać-nie kalkulują.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 3
A ja mysle Riquelme ze sie mylisz , super orly i lwy powinny w regulaminowym czasie rozstrzygnacie mecze na swoja korzysc choc co do kamerunu nie jestem taki na 100% pewien .

Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
A ja mysle ze jutro mozna sprobowac Kamerun-WKS over2.5. Drogba i Eto'o powinni zrobic swoje:)

Ponadto:

"Do reprezentacji Wybrzeża Kości Słoniowej powraca Aruna Dindane. Napastnik francuskiego Lens nie występował w pierwszych meczach swojej drużyny z powodu rodzinnej tragedii. Jego występ w meczu z Kamerunem stoi jednak pod znakiem zapytania, ponieważ jak się okazało piłkarz wrócił z Francji z... kontuzją łydki."

"Sporym problemem dla trenera &#8222;Słoni&#8221; Henri Michela może być brak pierwszego bramkarza Jeana-Jacquesa Tiziego."

wiadomość z .www.wp.pl

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
A niewiecie może gdzie w internecie są transmitowane mecze Pucharu Narodów??

Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Y
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Y Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870

Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 4,300
a nie uważacie, za 2,2 na over w meczu Kamerun - WKS to value?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
No to kolejny raz okazało się ze granie masówek (Kamerun) najczesciej konczy sie fatalnie:(((
Dzisiaj na Kamerunie popłynęło duzo ludzi a buki zgarneły niezla kaszke:(((
Najgorsze jest to ze w półfinałach nie mam pojecia na kogo postawic bo wydaje mi sie kazde rozwiazanie mozliwe:(((

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Szkoda Kamerunu(ale Samii wraca na nietoperze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> ) ... JRR: co tu duzo mowic Nigeria byla lepsza od Tunezji-czego spodziewac sie nie mozna bylo. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Tunezja nie strzeliła karnego w 14 minucie,Tunezja mogła prowadzic 3-1 w karnych,Tunezja miała wszystko aby awansowac,ale to Nigerii się fartneło...

to nawet lepiej,bo teraz poprawie grubiej,że Słonie z nimi pojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Widzisz Zabielany,artyści mają to do siebie,ze są nieobliczalni i często zawodzą w decydujących momentach,natomiast rzemiślnikom i sępom pola karnego noga nie drży i potrafią byc liderami swojej druzyny...

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Miałem wczoraj akurat okazję ogladać mecz Kamerun - WKS pojedynek bardzo dobry chyba najciekawsze spotkanie tego turnieju no i szkoda, że tak dobre zespoły starły się na tym etapie rozgrywek, Wybrzeże Kości Sloniowej pokazało iż są bardzo klasową drużyną do tego chyba turniejową, bo w fazie grupowej nie zachwycali raczej swoją grą, ale zdobyli te 6 pkt i w tym spotkaniu slonie pokazały ogromny potencjał jaki posiadają ludzki, taktyczny, dobrej organizacji gry.
Mecz z tych, które zdarzają się raz na jakiś czas.
Kamerun to nadal światowa klasa i aż żal że nie zagrają na MŚ zamiast tego Togo lub Angoli, świetna postawa obu zespołów.
Gratulacje dla sędziego z Maroka za znakomite prowadzenie zawodów, opanowanie i bezstronność przy ocenie wielu sytuacji, już dawno nie widziałem w tej części świata tak dobrego sedziego mógłby poprowadzić finał.
Wracając jednak do meczu wspaniała technika użytkowa przy wykonywaniu karnych piękne to było niesamowicie 22 karne bez pudła i nikt się nie pomylił coś taskiego widziałem pierwszy raz w życiu konkurs rzutów karnych trwał około 30 min!
Świetny materiał szkoleniowy dla piłkarzy i młodzieży.
Na miejscu grupowych rywali WKS w finałach MŚ zaczał bym się bać bo nawet Holandia i Argentyna mogą zakończyć swój udział na fazie grupowej.
WKS może być najlepszym reprezentantem Afryki na tegorocznym mundialu i rewelacją turnieju jak 4 lata temu Senegal
Moim zdaniem myślę że sprawią miła niespodziankę a na razie licze na fajny pólfinał no może tylko już bez dogrywki i rzutów karnych pomimo iż pięknie je wykonują. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,342
Likes: 3
Ja mam odmienne zdanie.
Myśle ze te mistrzostwa pokazały iz afrykańskie druzyny przeżywają kryzys i na tle drużyn europejskich lub z ameryki południowej moim zdaniem nie maja wiekszych szans.
Juz szykuje kaszke by obstawiac przeciwko nim na MŚ.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Może to nie "kryzys"tylko sie cofneli o parę latek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />W Europie chodzą w markowych ciuszkach a wracając do siebie znowu wkładają sobie kości do nosa i uszu.Tak malo zdyscyplinowanych ekip już chyba tylko ze świecą szukać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Wydaje mi się Grant ze Holandia i Argentyna odprawią taki WKS z niezłym bagażem bramek(chyba że znowu zaczną mysleć nie po afrykansku). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
ja jeszcze nie zgodze sie ze Nigerii sie fartnęło, byłoby szkoda gdyby o wiele lepiej grający zespoł przegrał z zupełnie bezbarwną Tunezją... Druzyna ta zupełnie zawiodła, byla nazywana najlepszą druzyną Afryki a wczoraj jak najbardziej zasłużenie zrobiła papa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Podoba mi sie gra Nigerii, Mikel, Martins, Taiwo jedni z najlepszych graczy w całym Turnieju. 3mam za nich kciuki w półfinale z WKS i mam nadzieje ze dzieki polotowi i fantazji z jaką graja pokonają Słonie nasycone taktyką aż do bólu. go go Nigeria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
Bardzo dobrze Tunezji w turnieju gra sie dla kibiców dla zwycięstw, nie wiem co to miało znaczyć granie rezerwami w trzecim meczu grupowym z Gwineą
?
Zagraliby pełnym składem wygraliby nie spotkaliby się teraz z Nigerią i możliwe, że ciągle byliby w turnieju. Ale zabawy, eksperymenty i teraz jadą do domu. Nigeria grała na fulla nonstop i gratulacje dla nich, a Tunezja papa

Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
Grant szkoda, że Kamerun nie zagra w MŚ ale jaka tam klasa światowa z nich Eto jest i to cały Kamerun bez obrazy ale nie obrażaj klasy światowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
G
veteran
veteran
G Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,355
Quote
Tunezja nie strzeliła karnego w 14 minucie,Tunezja mogła prowadzic 3-1 w karnych,Tunezja miała wszystko aby awansowac,ale to Nigerii się fartneło...

to nawet lepiej,bo teraz poprawie grubiej,że Słonie z nimi pojada <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Tyle ze ten karny byl z kapelusza. Czemu Tunezja mogla proawdzic 3-1 w karnych-to loteria a szczescie sprzyja lepszym. Tunezji sie fartnelo bo mogla niezle w tylek dostac gdyby byli zmuszeni troche dluzej grac atakiem pozycyjnym.

Strona 3 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1