Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Quote
Co do poziomu szkolenia. Chodzilo mi o to ze wlasnei wiekszosc z WKS trafia to srednich klubow (oprocz Dorgby i Dindane i Kone).

Wybacz ale nazywanie HSV, Arsenalu, OM, St.Etienne czy też PSG średniakami to chyba przesada...

/Co do Beveren to w istocie przeciętniak Jupilera ale w przeciwieństwie do Egipcjan zawodnicy z WKS cieszą się uznaną reputacją w Europie - z kadry Egiptu po za nieszczęśnikiem Mido w Europie gra tylko El Saqq, w słabym tureckim Konyasporze)/

Wracając do meczu: jeśli sędzia nie ugnie się presji i będzie sędziował sprawiedliwie to zwyciężyć powinna drużyna Henriego Michela - więcej atutów czysto piłkarskich jest właśnie po jej stronie.

Pozdrawiam!

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Final. Patrzac na historie wstecz. zwyciestca Pucharu Narodow Afryki.. przewaznie zawsze byl gospodarz. Patrza na dzisiejszy mecze Dzieci Nilu- vs Wybrzerze Kosci. Sloniowej Moim zdaniem Droghba nie wygra sam meczu a Kurs na Awans czyli wygrnaie finalu na Egipt 1,65 jest bardzo zachecajacy.. Chyba nigdzie sie nie gra lepiej niz u siebie.. wiec Egipt @1.65 AW

Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Nie mam dokładnych danych, ale z tego co pamiętam to wcale przewaznie nie wygrywał gospodarz. Mniej niż 50% PNA wygrywali gospodarze.

Już mam dokładne dane. Na 24 rozegrane Puchary Narodów Afryki gospodarze wygrali dziesięciokrotnie. Tak więc sam widzisz jak to się rozkłada.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Quote
Final. Patrzac na historie wstecz. zwyciestca Pucharu Narodow Afryki.. przewaznie zawsze byl gospodarz. Patrza na dzisiejszy mecze Dzieci Nilu- vs Wybrzerze Kosci. Sloniowej Moim zdaniem Droghba nie wygra sam meczu a Kurs na Awans czyli wygrnaie finalu na Egipt 1,65 jest bardzo zachecajacy.. Chyba nigdzie sie nie gra lepiej niz u siebie.. wiec Egipt @1.65 AW

Nie wiem gdzie ziomek patrzyłeś,że przeważnie wygrywał gospodarz.Ale moim zdaniem dzisiaj wcale Drogba nie musi sam wygrać finału moga mu pomóc jego równie utalentowani koledzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> którzy już w tym turnirju pokazali na co ich stać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Końcowe zwycięstwo Wbrzeża za 2.06 ? ja to biore <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
chyba,że sędziowie zrobią swoje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a zważywszy na to, że w ostatnim PNA triumfowali gospodarze (Tunezja) dziś czas na triumf nie-gospodarzy?

Statystyka na to wskazuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Zgadzam się z tym że WKS gra ładniej dla oka niż Egipt, ale tym razem stawiam na zwycięstwo Egiptu. Spodziewam się że będzie wiele spalonych WKS. Pewnie wiele z nich będzie niesłusznych. Brakiem Mido bym się zbytnio nie przejmował. To nie jest osłabienie dla Egiptu. Jednym z plusów przemawiających za Egiptem jest to że trener szybko zrobił porządek z Mido i dzięki temu piłkarz ten nie będzie psuł atmosfery. A gdyby został w kadrze to różnie mogłoby być. Trener będzie mógł spokojnie obmyślić odpowiednią taktyke na WKS. Teraz nie ma związanych rąk. Może wystawić takich zawodników jakich chce i dokonywać takie zmiany jakie uważa za słuszne. To jest dość istotne z taktycznego punktu widzenia.
Gwiazdy są dobre pod warunkiem, że nie kapryszą, a od ilości gwiazd w drużynie bardziej liczy się taktyka, dyscyplina, konsekwentne realizowanie założeń trenera i zgranie drużyny. Pod tym względem obie drużyny są mocne.
Po tym co widziałem w meczu Egiptu z Senegalem jestem przekonany, że większość kontrowersyjnych sytuacji będzie rozstrzygana na korzyść Egiptu i dlatego Egipt wygra ten mecz.

Mój typ to:
zwycięstwo Egiptu być może nawet w regulaminowym czasie gry. Ale myślę że na pewno Egipt wygra.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Quote
e gry. Ale myślę że na pewno Egipt wygra.

Na pewno?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,691
Quote
Quote
e gry. Ale myślę że na pewno Egipt wygra.

Na pewno?
Głowy za to nie dam.
Nawet palca bym nie dał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
Ale niewielką kwotę postawiłem na Egipt bo po meczu Egiptu z Senegalem jakoś jestem przekonany o zwycięstwie Egiptu z WKS.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 509
Egipt wygra dzieki karnemu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 33
SŁONIE!!!!!
Poza wymienionymi powyżej zaletami czysto pilkarskimi, dorzucę jeszcze doświadczonego europejskiego trenera, który na pewno przygotuje właściwą taktykę na to spotkanie, a zawodnicy ograni w Europie wiedzą czym jest dyscyplina taktyczna.
3 single
Zdobywca pucharu 2 (2,10)
reg. czas 2 (2,80)
under 2,5 (1,60)

Do tego za skromniejszą stawkę
under 1,5 (2,70)
poł/kon 2/2 (5,00)

Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
J
enthusiast
enthusiast
J Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 333
Quote
Brakiem Mido bym się zbytnio nie przejmował. To nie jest osłabienie dla Egiptu. Jednym z plusów przemawiających za Egiptem jest to że trener szybko zrobił porządek z Mido i dzięki temu piłkarz ten nie będzie psuł atmosfery. A gdyby został w kadrze to różnie mogłoby być. Trener będzie mógł spokojnie obmyślić odpowiednią taktyke na WKS. Teraz nie ma związanych rąk. Może wystawić takich zawodników jakich chce i dokonywać takie zmiany jakie uważa za słuszne. To jest dość istotne z taktycznego punktu widzenia.

Ale bajki piszesz!
Sprawa Mido wygląda następująco:
- Mido został zawieszony na mecze kadrowe (na 6 miesięcy) natychmiastowo po meczu półfinałowym
- fedederacja nie konsultowała tego z trenerem!
- i co teraz najśmieśniejsze trener Egiptu chce odwieszenia kary na mecz finałowy!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Mido jest cały czas z kadrą i nie zdziwcie się jak dziś wyskoczy w podstawowym składzie!!!! Wszystko zależy od federacji!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,063
[color:"red"]nie zrobił ani jednego, ani drugiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/color]

Last edited by Bzyku; 10/02/2006 19:00.
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169
M
mig Offline
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 169
Witam
ja licze dzis na WKS po pierwsze z tego wzgledu ze nie graja w roli faworyta a po drugie w druzynie Egiptu może wystapic konflikt na drodze Trener-Zawodnicy(większośc piłkarzy trzymie strone Mido) tak wiec skłaniam sie ku 2 za 3,20(expekt)

Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
Wszystko przez to ze gral Drogba robi tylko afere i zamieszanie kazdy gra na niego pilke a on jest cieniutki. Jak to jest, ze oni maja takie problemy w trafienie w swiatlo bramki.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 29,947
Quote
Wszystko przez to ze gral Drogba robi tylko afere i zamieszanie kazdy gra na niego pilke a on jest cieniutki. Jak to jest, ze oni maja takie problemy w trafienie w swiatlo bramki.
Tylko ile zwyciestw zapewnil WKS ten sam Drogba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> chyba to glownie dzieki jego grze WKS znalazl sie w finale, ale tu tylko znow bedzie narzekanie na jednego zawodnika tak samo jak po nietrafionym karnym przez Etoo, to jest futobol Egipt rownie dobrze mogl wygrac ten mecz duuuzo wczesniej a juz nie trafili karnego w dogrywce to n/c. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
S
member
member
S Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 120
Dla mnie Drogba nie jest wcale tak dobry jak go lansujecie poprostu jest snajperem wala do niego caly czas pilki wiec strzela.Jakby Zurawski gral tam za niego i dostawal te pilki strzelilby tyle samo i wiecej bo to co dzisiaj on nie strzelal to porazka.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
P
member
member
P Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 153
nooooooooo, nie chce sie puszyc Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, ale glownie d oPrema zz jego "SLONIOWYM" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> optymizmem. Jednak pozostalo tak, jak byc musialo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, egipcjanie wywalczyli PNA i chwala im za trud wlzoony w tureniej , zas na przyszlosc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, murzyni sa dobrzy w polowaniu, owieniu ryb "na kija", zas nei sa napewno wybawcami calej europy i swiata w pilce nozej. I mysle ze sam Pan Didier to dzisiaj potwierdzil. Pozdrawiam i zycze wszystkim sceptykom mysli pro-murzynskiego "genialnego futbolu" dalszych owocnych "sukcesow"

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Podsumowując PNA impreza w Egipcie można ocenić na 3. Poziom meczów tego turnieju był rozny w zależności od drużyn w nim występujących.
Kilka meczy moglo naprawdę się podobać. Pozostała cześć to taka III ligowa piłka z dużą ilościa chaosu, przypadkowych zagrań, braku płynności w akcjach i brutalnych zagrań jak w meczu Angola - DR Kongo
Co tu dużo pisać po prostu gra na żywioł, wiele egoistycznych zagrań, w niektórych spotkaniach trybuny prezentowały się lepiej niż piłkarze na boisku
Plus dla tej imprezy dla kibiców to możliwość obejrzenia futbolu nie zawsze podporządkowanego taktyce trenerów. Sędziowie faworyzowali zdecydowanie gospodarzy, ale od jakiegoś czasu na finałowych imprezach również arbitrzy chcą tworzyć widowisko zamiast piłkarzy.
Moim zdaniem 5 meczów mogło zaciekawić widzów Egipt- WKS, Tunezja - Nigeria, WKS- Kamerun, Tunezja -Gwinea, WKS -Maroko Reszta spotkań raczej przeciętna.
Najbardziej poukładana drużyny to Tunezja, Egipt,Kamerun,WKS,Gwinea
Największy fuks to dojście do połfinału Senegalu
Rewelacja turnieju Gwinea, Największe rozczarowanie to występ finalistów MŚ Togo, Angola, Ghana szczególnie tej ostatniej Największy zawód na turnieju postawa Republiki Południowej Afryki kompletny niewypał Najambitniejsza drużyna Zimbabwe w meczu z Ghaną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 6 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker, burbon, poozon), 1,487 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,863
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1