Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13
#50025 18/12/2003 02:02
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Dla zainteresowanych: są tylko kursy na NHL i to wyłącznie typy 1X2. NBA nie widać, co już mnie nie dziwi, gdyż podobnie było wczoraj.

Kupony nadal nie rozliczone. No to czerwona kartka.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#50026 18/12/2003 02:03
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U mnie za wczorajszy dzien rozliczyli.

#50027 18/12/2003 02:05
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Support chyba mnie nasłuc***e - rozliczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> No to dzień wypłaty i do widzenia. To dla Mikołaja będzie na prezenty.. albo dla ochrony ambasady. I ambasadora! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50028 18/12/2003 02:09
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Ale fajna autokorekta z tymi gwaizdkami. Dla mnie bomba :5gw:

Ej, Zdravko! Jak tam kebabcio smakował? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50029 18/12/2003 02:10
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,433
hehe a umnie znowu nidziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#50030 18/12/2003 02:12
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
No to sobie długo podziałało, zdazylem zalogowac sie, przejrzec kursy i dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#50031 18/12/2003 02:13
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
prozzac: wysmienicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga - ej kolo, nic ci sie nie stalo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50032 18/12/2003 02:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Mam oficjalną odpowiedz na problemy expektu- technicy zarzyli za dużo narkotki

#50033 18/12/2003 02:26
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
T
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 828
Byli na chwile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale znow nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Wiecie to jest raczej bardzo prawdopodobne ze maja problemy techniczne - i to wedlug nie przez zmiane opragramowania a przez hakerow i jedna z grup i ich sposob ataku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ---> podobne sytuacje ostatnio przezywalo ostatnio np gamebookers mam nadzieje ze szybko sie z tym uporaja i tak inne firmy wroca online Podobne sytuacja przezywaja teraz programy z programu 1 tzn pegasus i stargame Napewno to nie jest mila sytuacja dla nikogo sam odpowiadalem ostatnio kilkadziesiat email <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> i tez zmienialem i aktualnialem opragromowania zeby to sie niepowtorzylo a to naprawde sporo roboty
* The Nova-Lights Group has been experiencing server problems, after
server DDOS attacks. They are currently looking for a new off-shore
server. HOwever they continue to pay info
hyipmailer.com

#50034 18/12/2003 02:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Racja. Widac ze sie staraja i chca nam jak najszybciej udostepnic strone do obstawiania ale cos nie wychodzi i po chwili sie cos wali. Jakby mieli nas w dupie to by dali ogloszenie ze trwa naprawa i nie wiedza kiedy skoncza i juz. A tak .. trzeba czekac z niecierpliwoscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I nie wieszac na nich psow.

#50035 18/12/2003 03:54
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
Z
newbie
newbie
Z Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 41
jestem zaskoczony POZYTYWNIE. choć nie działają lecz mogę stwierdzić, że UFAM dla EXPEKT-a, dziś wypłacili mi pieniądze i pomimo ich kłopotów dbają o klienta, a nie mała to była kwota 2500 zł - Miałem chwile zwątpienia ale dopiero teraz widzę, że goście się starają i chcą być z nami na święta. Mimo chwilowej przerwy też dbają o nas, byśmy mogli odpocząć i z większym zapałem i wyrachowaniem "wygrywali" - POZDROWIENIA dla firmy.

#50036 18/12/2003 04:10
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Racja. Widac ze sie staraja i chca nam jak najszybciej udostepnic strone do obstawiania ale cos nie wychodzi i po chwili sie cos wali. Jakby mieli nas w dupie to by dali ogloszenie ze trwa naprawa i nie wiedza kiedy skoncza i juz. A tak .. trzeba czekac z niecierpliwoscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> I nie wieszac na nich psow.[/qb]
Już tak się starają od ponad doby , ale im coś nie wychodzi... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Tak naprawdę to chyba masz rację. Oni się starają i trzeba im zaufać.
Na pewno okaże się jutro , że była to tylko akcja promocyjna i zablokowali stronę, żeby uświadomić graczom jak bardzo potrzebny im do życia jest expekt i że bez niego nie dadzą rady ciągnąć tego ciężkiego wózka jakim jest bukmacherka.
Jutro rano każdy dostanie maila z wyjaśnieniem tej akcji i 100 złotowym bonusem w ramach rekompensaty za stacony czas.
Zobacz jaki rozgłos uzysli przez ostatnie 2 dni. Setki postów, tyle osób się wypowiedziało. Od razu widać, że expekt jest "na językach" i to takie trendy o tym mówić ostatnio.
Apeluję do was koledzy. Dajmy im szansę. Oni na pewno nas nie olewają. Są przecież najlepsi.

A na koniec zaintonuję pieśń na cześć Expekt.com:
"Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes expektowego klubu. Niech żyje nam!"
To pisałem ja,
scottie
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50037 18/12/2003 04:22
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
:zobacz: Mam do was prośbę wielką. Jak będzie czynny Expekt to czy moglibyście mi póścić strzałkę (nie mam poczty), albo wysłać smska z neta, że jusz można obstawiać.
Bardzo proszę
Mój numer: 609882964
Noe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50038 18/12/2003 04:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
R
newbie
newbie
R Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 48
a moze ty scottie masz cos z tego ze tak ubarwiasz expekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#50039 18/12/2003 05:08
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,490
Quote
Oryginalnie wysłał rvacz:
[qb]a moze ty scottie masz cos z tego ze tak ubarwiasz expekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Obiecali mi małe "coniecoś" jak ich będę wychwalał pod niebiosa. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#50040 18/12/2003 05:11
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Oryginalnie wysłał rvacz:
[qb]a moze ty scottie masz cos z tego ze tak ubarwiasz expekt. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
Jak to co ... vice-prezesure w klubie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#50041 18/12/2003 05:57
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
P
member
member
P Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 130
Quote
Oryginalnie wysłał Gimlak:
[qb]prozzac: wysmienicie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

a swoja droga - ej kolo, nic ci sie nie stalo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb]
Tylko.. kapelusz mi uleciał! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

BTW Expekt wychodzi ze złego założenia, bo..

"nasz klient to, bądź co bądź, nasz pan!" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Pozdro zwierzaki!!

#50042 18/12/2003 11:33
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.

Moglby ktos przetlumaczyc mniej wiecej co znow napisali?

#50043 18/12/2003 11:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Drogi kliencie

W związku z technicznymi problemami nie jesteśmy w stanie zaoferować Ci obsługi on-line. Ubolewamy z powodu niedogodności jakie Cię spotkały i pracujemy aby być dostępnym jak najszybciej.

#50044 18/12/2003 11:51
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Quote
Oryginalnie wysłał Soccer:
[qb]Dear Customer,
Due to technical difficulties, we are still not able to offer you our online services.
We regret any inconvenience caused and work on being back as soon as possible.

Moglby ktos przetlumaczyc mniej wiecej co znow napisali?[/qb]
W wolnym porannym tłumaczeniu :

Z powodu technicznych problemów ciągle nie możemy oferowac naszego serwisu on-line.
Wyrażamy ubolewanie z powodu niedogodności i pracujemy nad tym aby wrócić tak szybko jak to będzie możliwe.

Strona 7 z 13 1 2 5 6 7 8 9 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, Sensei, burbon, aker, betowiec, 11kera11), 3,177 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1