Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Synnove Solemdal - Olga Vilukhina... Synnove Solemdal 1,75 betsafe
Norweżka, tak jak Ringen są objawieniem u siebie w ekipie. Dobrze sobie radzą, ale nie koniecznie z presją przy walce ramię w ramię. Tydzień temu Solemdal ostro spieprzyła w pościgu na ostatnim strzelaniu. Dziś ma szansę a poprawę i zaliczenie kolejnego top10.
Rosjanka dobrze strzelała i tylko to może uratować ją przed Solemdal. Olga słabiej biega, a wiadomo, że jak chybi dziś to dodatkowe kółka i większe zmęczenie. A Vilukhina będzie musiała szybko sstrzelać, bo rywalki bok w bok będą. Dla mnie kurs kosmos. Wczoraj bwin wystawił 1,5 i myślałem że super a tu proszę!

Michela Ponza - Agnieszka Cyl... MAgnieszka Cyl 2,45 shocked 9/10

Taka para, z takim kursem to i stawka odpowiednia. Ponza to tylko strzelnica i nic poza tym! A dodatkowo i dziś presja bo walka karabin przy karabinie. Polka nie jest może jakimś wirtuozem strzelania ale np. tydzień temu potrafiła w pościgu mieć 0+0+0+0 i przesunąć się z 55 pozycji na 19. Ponza miała 1 karną rundę i była 26!. Nawet jak i dziś Włoszka będzie lepsza to para i kursy to VALUE!

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Originally Posted by ZlatanCristiano
ta przewaga to jest nic, najwazniejsze bedzie strzelanie, tydzien temu to co zrobil w ostatnim to skandal, ja daje wiecej szans Svendsenowi tongue
sam Szwed przyznał, że spartolił ostatnie strzelanie bo wiedział kogo ma na głowie (wtedy strzelali Norwedzy + MArtin). Wg mnie dziś będzie miał spory komfort psychiczny i to on wygra. Dobry + strzelania + doświadczenie. Norwedzy jakoś biegiem nie błyszczą, może poza Svendsenem. Ja też stawiam na Szweda.

Makarainen :* boks

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Bergman - Makoveev 1 1.45 Tobet
Bergman - Makoveev (Kto zaliczy więcej trafień w tym wyścigu?) 1 1.90 Bwin
Ekholm - Zaitseva (Kto zaliczy więcej trafień w tym wyścigu?) 1 1.80 Bwin
zakłady 3-drogowe, w przypadku równej ilości trafień nie ma zwrotu.
Przy 4 strzelaniach w tych parach powinna być widoczna różnica, Bergman jest w świetnej formie na początku sezonu, zarówno na strzelnicy jak i w biegu,
Rusek jak zwykle biegowo mocny ale na strzelnicy dużo słabszy, dziś przy czterech wizytach na strzelnicy już tak dobrze nie będzie jak wczoraj.
U kobit Szwedka jest jedną z najlepszych na strzelnicy i choć Ruska też potrafi strzelać to jednak w tej parze zdecydowaną faworytką jest Helena.

Birnbacher - Bjoerndalen 1 1.65 betsafe.
Norweg nie strzela dobrze, do tego stracił w biegu mnóstwo czasu na ostatniej pętli wczoraj, więc w tym elemencie też nie jest dobrze,
jeśli coś pójdzie nie tak, szybko może zrezygnować z jakiejkolwiek walki dziś.
OEB można znaleźć w parze z Birnbacherem (1.65), Slesingrem (1.70), Ederem (1.80) i Greisem (2.20), z każdym z nich będzie miał problemy,
jednak zdecydowałem się zagrać go z Niemcem, który tu świetnie pobiegł i wydaje się bardzo mocny obecnie.

Gregorin - Kocher 1 1.45 unibet.
25 sekund przewagi na starcie, biegowo podobnie, na strzelnicy Słowenka lepsza.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Ojro
Originally Posted by ZlatanCristiano
ta przewaga to jest nic, najwazniejsze bedzie strzelanie, tydzien temu to co zrobil w ostatnim to skandal, ja daje wiecej szans Svendsenowi tongue
sam Szwed przyznał, że spartolił ostatnie strzelanie bo wiedział kogo ma na głowie (wtedy strzelali Norwedzy + MArtin). Wg mnie dziś będzie miał spory komfort psychiczny i to on wygra. Dobry + strzelania + doświadczenie. Norwedzy jakoś biegiem nie błyszczą, może poza Svendsenem. Ja też stawiam na Szweda.

Makarainen :* boks

to w takim razie oznacza, ze jest slaby psychicznie i jeszcze do tego sie przyznal tongue

Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2011
Posty: 996
ja dzis widze slesingra z ole po 1.75 totomix

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
ja gram takiego dubla jeszcze:

Domracheva - Berger 1 1.38
Pidrushina - Romanova 1 1.35

AKO: 1.863
Panbet

Domracheva świetnie dysponowana biegowo, mając 40 sekund przewagi nad Berger musiała by mieć przynajmniej 3 pudła więcej na strzelnicy (choć i to może być mało) by przegrać z nią, bardzo wątpliwe.

Pidrushina zaczęła dobrze ten sezon, dobry występ w Ostersund. W zeszłym sezonie była lepsza od Romanovej w biegach pościgowych. Rosjanka w tym sezonie słabiutko, jeszcze nie zdobyła punktu, po fatalnym występie w biegu indywidualnym nie została wystawiona w sprincie. Wczoraj Pidrushina o 17 sekund lepsza pomimo jednej karnej rundy więcej, myślę że i dziś będzie lepsza.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 15,207
Pursuit Men, Hochfilzen II - Winner
Typ: Martin Fourcad (outright)
Kurs: 2.50

Po czwartkowym sprincie sprawa zwycięstwa w dzisiejszym biegu pościgowym powinna tak na dobrą sprawę rozegrać się pomiędzy Tarjei Boe i martinem Fourcade, którzy wypracowali sobie sporą przewagą nad najgroźniejszymi rywalami (za takich na pewno nie uważam Schempa, Lapshina, czy też Beatrixa, którzy zajmą następne miejsca na starcie w Hochfilzen) oraz imponują doskonałą formą strzelecką. Tym bardziej zaskoczony jestem ofertą redbet, gdzie za zwycięstwo Martina Fourcade dostaniemy 2.50, zaś Boe 2.75. Osobiście zdecydowałem się na Francuza, który imponuje w tym roku doskonałym biegiem, zaś jak pokazał w biegu pościgowym w Oestersund, gdy startuje z wysoką lokatą bardzo dobrze radzi sobie z presją. Oczywiście Norweg, ubiegłoroczny zwycięzca Pucharu Świata też sroce spod ogona nie wypadł i np. przy doskonałym strzelaniu (tj. 0-1 błędów na strzelnicy), jest w stanie Francuza ograć. Mimo to uważam, że taki scenariusz jest mało prawdopodobny i stawiam na młodszego z braci Fourcade.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Już poleciały u niektórych buków na martina

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
Pursuit Men, Hochfilzen II - Winner
Typ: Tarjei Boe (outright)
Kurs: 2.75

Jak już napisał Valverde zwycięstwo w dzisiejszym biegu pościgowym powinno rozstrzygnąć się między dwójką zawodników - Tarjei Boe i Martinem Fourcade.
Faworytem patrząc na bieg sprinterski powinien być Francuz, który przegrał o 4 sekundy z Norwegiem ale miał jedną karną rundę więcej, więc teoretycznie lepiej przygotowany jest biegowo. Ja jednak stawiam na Boe, od początku obaj będą biegli razem, nie spodziewam się by, któryś potrafił uciec drugiemu, chyba, że oczywiście jeden z nich zawali któreś ze strzelań. Jeżeli tak się nie stanie i obaj wbiegną na linię mety razem, to w sprincie daje większe jednak szansę Norwegowi.
Jeśli chodzi natomiast o same strzelanie to wydaje mi się, że jeżeli ktoś mógłby się tu pogubić to właśnie Francuz, który w tym sezonie strzela nierówno. Ponadto przypomnę, że Norweg w dotychczasowych biegach pościgowych spisywał się dobrze. W Oestersund był 4 (gdyby nie dwa pudła w ostatnim strzelaniu, kto wie miałby szansę na zwycięstwo) natomiast w Hochfilzen (tydzień temu) był 2. Martin Fourcade jest natomiast nierówny w Oestersund wygrał zawody natomiast w Hochfilzen był 24 (5 pudeł). O pozostałych zawodnikach w kontekście zwycięstwa nie ma co raczej pisać, Ci co są w czołówce nie są poważnymi kandydatami do zwycięstwa inni faworyci natomiast zawiedli, dlatego dzisiaj powinien wygrać albo Francuz albo Norweg ja stawiam na tą druga opcję.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
w pościgowym mężczyzn gram:

Kto zaliczy więcej trafień w tym wyścigu? Head-to-Head A. Birnbacher/J. Ustjugow 2.10 bwin

Rosjanin jest lepszy w tych fachu od Niemca, do tego widać że po dobrym początku Niemiec właśnie na strzelnicy ma kłopoty,
dziś 4 strzelania więc nie powinno być niespodzianki pod tym względem.

Oprócz tego uważam że dzisiaj na podium powinni znaleźć się zarówno Martin Fourcade jak i Tarje Boe (1.40 i 1.50)

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
no niestety Birnbacher dzisiaj zniszczył

nie widziałem wcześniej pary, którą Podstawek wysłał właśnie w konkursie ale to zdecydowanie dla mnie najlepszy bet dnia

Dorin - Solemdal 1 1.60 betsafe

Francuzka Marie Dorin to jedna z najlepiej strzelających zawodniczek w całej stawce,
na starcie ma 18 sekund przewagi nad jedną z najlepiej biegających zawodniczek w stawce Synnoeve Solemdal,
która jednak im więcej strzelań spisuje się gorzej, w dwóch biegach pościgowych w tym sezonie miała odpowiednio 7 i 9 niecelnych strzałów,
wydaje mi się że Francuzka utrzyma dziś swoją przewagę nad tą rywalką.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
czemu Madzia Neuner kończy karierę? frown

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
dopiero jutro sie pojawia skaldy na sztafete mieszana ? wie ktos mzoe , bo pewnie beda to jakies dziwne sklady , jesli norge wysatwi bereger somevdal boe svendsen to chyba pozamiatane choc francja ze skaldem dorin brunet fourcard x2 tez wyglada ciekawie

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
dzis wieczorem powinny byc, jutro co najwyzej moga byc korekty

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Polska boks

10-1 PALKA Krystyna
10-2 NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK Wera
10-3 SIKORA Tomasz
10-4 PLYWACZYK Krzysztof

Polki wysoko, a potem można kontry robić, Sikora trzeba szczerze przyznać, że człapie, ale mega człapakiem jest Szczurek i... Pływaczyk, który to pobiegnie na ostatniej zmianie. A jeśli nawet po 3 zmianie Polacy będą wysoko, przewiduję rundy karne Cyśka.

z ciekawych ekip to GER, UKR, BLR, ITA, RUS.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Trzeba jutro bardzo uwazac bo pomimo tylu lat doswiadczenia nie odwazylbym sie na jakas wysoka stawke a raczej poszukam niespodzianek smirk
Pary ktore z pozoru wydawaly mi sie niemalze 9/10 (wlochy-kanada, ukraina-szwajcaria czy niemcy-polska) po wnikliwej analizie wcale juz nie sa takie pewne ...

Wloszki jeszcze jako tako ale Panowie sa w stanie zrobic wszystko a na tym tle fajnie wygladaja dziewczyny z Kanady na pozcatku sezonu ?!
Ukraina zawsze solidna w sztafecie ale znow nie ufam Panom i mimo iz Szwajcarzy nie maja kim straszyc bo pamietam ze potrafili byc wysoko a czesto zawalal jeden wystep ...

Tak jak tydzien temu przestrzegalem przed stawianiem nerek na Niemki w sztafecie tak samo teraz to robie !!! Graf , Roesch czy Gossner to idealna ekipa do zajecia zarowno 1 miejsca jak i rowniez pod koniec - strasznie nieobliczalny sklad ktory moze nawet z nami umoczyc mimo czlapiacych niestety chlopakow

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Panowie dlaczego na starcie nie ma Norwegow?

Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
mln Offline
Arka Gdynia!
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Originally Posted by ZlatanCristiano
Panowie dlaczego na starcie nie ma Norwegow?

patrząc na składy także innych ekip, większość nadal nie ma spięcia na sztafetę mieszaną, dziś szukamy niespodzianek smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Originally Posted by Inzaghi78
Tak jak tydzien temu przestrzegalem przed stawianiem nerek na Niemki w sztafecie tak samo teraz to robie !!! Graf , Roesch czy Gossner to idealna ekipa do zajecia zarowno 1 miejsca jak i rowniez pod koniec - strasznie nieobliczalny sklad ktory moze nawet z nami umoczyc mimo czlapiacych niestety chlopakow

Szczegolnie forma Roescha jest wielka zagadka.. 1 start w sezonie czwartkowy sprint mega nieudany 88 miejsce 2+1 i 97 czas biegu (strata +2,16) szybszy byl od niego nawet Plywaczyk czy Szczurek : )

Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,912
Panowie,
Ma ktoś linka do pogody na stadionie??

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, betowiec, aker), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,509
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1