[b]mecze NHL od 2.02.2006"> [b]mecze NHL od 2.02.2006">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 18 1 2 3 17 18
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> [b]mecze NHL od 2.02.2006

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
witam na dzisiaj kilka meczy oto one :

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Philadelphia -Buffalo
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Montreal -Boston
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />N.Y. Rangers -N.Y. Islanders
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Ottawa -Pittsburgh
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Colorado -Nashville
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Chicago -St. Louis
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Columbus -Edmonton
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Los Angeles -Phoenix
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />Minnesota -San Jose
gospodarze na drugim miejscu

Parę słów odnośnie nocki.
Rangers po raz drugi wygrało z Pittsburgh w przeciągu kilku dni i ci co czekali na potknięcie "strażników" muszą to odłożyć.
Do pewnego czasu nazywano ich "ciotami sezonu" ale to się zmieniło bo devils dzisiejszym wygranym meczem z Ottawa potwierdzili, że należy im się miejsce w "ósemce", a pierwsza tercja w ich wykonaniu wręcz koncertowa.
Zwycięstwo Detroit chyba za niskie, ale po pierwszej tercji gdzie "nutki" prowadziły 2-0 chyba niejeden upatrywał niespodzianki w tym meczu.
Po zaciętym meczu zbliżonych poziomem drużyn-tak jak lemex przewidywał dallas pokonało "wieśniaków" 2-1.
Zwycięstwo Columbus w Calgary po karnych zostawie bez komentarza.
I na koniec długo oczekiwana i sowicie wynagrodzona wygrana San Jose Sharks. Fantastyczna 3 tercja i kto wie może od dzisiejszego meczu rekiny zaczną powoli "wypływać" z dolnych rejonów tabeli i im bliżej końca tym częsciej bedziemy ich widzieć w pierwszej "8".

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
szkoda tylko, ze bramkarze nie mieli dobrej skuteczności w
New Jersey, ale tak jak powiedziałes Nivet odnośnie Diabełków - ciotami sezononu to oni raczej nie powinni być nazywani - pisałem o tym wcześniej i nadal do podtrzymuję. Ja widziałbym tu kilku innych potencjalnych kandydatów do tego jakże zmyślnego określenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Moje propozycje podam wieczorkiem ale już teraz szczegółowo zastanawiam się nad postawieniem na zwycięstwo Oliwiarek nad Kurtkami.Po ostatnich wyczynach Columbus kurs powinien byc atrakcyjny.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
kursy na mecz columbus:
Columbus Blue Jackets u Edmonton Oilers - 03:05
Columbus Blue Jackets 3.70
X 4.30
Edmonton Oilers 1.72

a to na handi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> :
Spread (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Columbus Blue Jackets +1,5 1.83
Edmonton Oilers -1,5 2.00

pytanie tylko czy EDM po udanej serii wyjazdowej bedzie wstanie zagrac na 100 % swoich mozliwosci i wygra 4 mecz z rzedu ale analizy zostawmy na pozniej .
milego dnia
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Phoenix-Los Angeles
Aby dramaturgia walki o jak najlepszą lokatę na Zachodzie nabrała większego kolorytu,to w tym meczu wskazane jest win Kojotów. O tym, że mają sporo meczy do rozegrania w domu nie będę nawet wspominał. W ostatniej dekadzie obie ekipy rozegrały 5-6 meczy i tak:Kojoty PPWWPotP, a LA WotPPPPot. Po rozegraniu tego meczu LA będzie miało 5 dni przerwy i czas na uporządkowanie swoich szeregów i otrząśnięcie się po tym nieudanym okresie. Tymczasem dzisiaj jednak trzeba sprostać Phoenix, które może mocno zamieszać w dolnej połowie tabeli. W meczach w LA 3 razy wygrali Kings, zdobywając 11 i tracąc 3 bramki. W Phoenix odbyły się 2 mecze i było 4:0 oraz 6:5ot dla Kojotów. Remisy między tymi rywalami nie są rzadkością,ale częściej jako zwycięzcy wychodzili gospodarze obiektów. W tym sezonie ta prawidłowość znalazła już potwierdzenie, więc niech już tak zostanie.
Typ:1

NYIslanders-NYRangers
NYR w tym sezonie chyba nie wykręci numeru i nie pozwoli teoretycznie słabszym rywalom wysadzić się z PO. O tym, że w meczach w New Yorku naprzemiennie częściej wygrywaja goście niż gospodarze zapewne wielu z nas już zauważyło. Rangers rozegrali 5meczy w domu WPWPotW, a ich rywale krążąc między domem, a halami rywali PotPWotWW. NYI dotychczas miewali problemy z podtrzymywaniem passy w której zdobywali punkty, dłużej niż 3-4 mecze. Można próbować skubnąć coś na ich porażce, która zbliża się nieuchronnie.
Typ:2

St.Louis-Chicago
Paradoksalnie ekipy, które pozbywały się kluczowych graczy, zaczynają zdobywać punkty. Tak było z Bostonem i teraz po personalnych roszadach zaczyna zadziwiać St.Louis. Wygrali po OT z Calgary, minimalnie ulegli wczoraj Detroit, więc dzisiaj nie ma przeszkód, aby ograć
najłatwiejszego z tej trójki rywala-Chicago, które w tym sezonie gra już tylko o czapkę śliwek. Trudno doszukiwać się jakiegoś schematu w pojedynkach między dzisiejszymi rywalami, bo wynik może być zaskakujący zarówno pod względem ilości strzelonych goli, jak i końcowego rozstrzygnięcia. Jeśli komuś chodzi po głowie OT, to częściej dochodziło do dogrywek w Chicago. Dla mnie drużyna, która rozegrała mecz jak równy z równym z Calgary, przegrała różnicą jednej
bramki z Detroit warta jest postawienia paru zł, zwłaszcza, że ta inwestycja zostanie przypisana Chicago, bo ich wyjazdy do Nashville, Phoenix, San Jose, Los Angeles czy Anahaim napewno dają zysk.
Typ:1

San Jose-Minnesota
Nie piszmy nic na temat tego meczu-zachowajmy się jak dzieci i udawajmy, że wcale, a wcale nam na nim nie zależy i wynik nas nie interesuje. Ilekroć pisaliśmy o oczekiwanym przez nas OT, to Minnesota przekornie pokazywała nam język. Tak więc, niech sobie myślą, że nam nie zależy.
Zabawa trwa:....stary niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi, my się go boimy, my się go boimy, jak się zbudzi to nas zje, jak się zbudzi to nas zje.....Luzik panowie, luzik, stresy są przyczyną wielu chorób układu krążenia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
Quote
Phoenix-Los Angeles
Aby dramaturgia walki o jak najlepszą lokatę na Zachodzie nabrała większego kolorytu,to w tym meczu wskazane jest win Kojotów. O tym, że mają sporo meczy do rozegrania w domu nie będę nawet wspominał. W ostatniej dekadzie obie ekipy rozegrały 5-6 meczy i tak:Kojoty PPWWPotP, a LA WotPPPPot. Po rozegraniu tego meczu LA będzie miało 5 dni przerwy i czas na uporządkowanie swoich szeregów i otrząśnięcie się po tym nieudanym okresie. Tymczasem dzisiaj jednak trzeba sprostać Phoenix, które może mocno zamieszać w dolnej połowie tabeli. W meczach w LA 3 razy wygrali Kings, zdobywając 11 i tracąc 3 bramki. W Phoenix odbyły się 2 mecze i było 4:0 oraz 6:5ot dla Kojotów. Remisy między tymi rywalami nie są rzadkością,ale częściej jako zwycięzcy wychodzili gospodarze obiektów. W tym sezonie ta prawidłowość znalazła już potwierdzenie, więc niech już tak zostanie.
Typ:1

NYIslanders-NYRangers
NYR w tym sezonie chyba nie wykręci numeru i nie pozwoli teoretycznie słabszym rywalom wysadzić się z PO. O tym, że w meczach w New Yorku naprzemiennie częściej wygrywaja goście niż gospodarze zapewne wielu z nas już zauważyło. Rangers rozegrali 5meczy w domu WPWPotW, a ich rywale krążąc między domem, a halami rywali PotPWotWW. NYI dotychczas miewali problemy z podtrzymywaniem passy w której zdobywali punkty, dłużej niż 3-4 mecze. Można próbować skubnąć coś na ich porażce, która zbliża się nieuchronnie.
Typ:2

St.Louis-Chicago
Paradoksalnie ekipy, które pozbywały się kluczowych graczy, zaczynają zdobywać punkty. Tak było z Bostonem i teraz po personalnych roszadach zaczyna zadziwiać St.Louis. Wygrali po OT z Calgary, minimalnie ulegli wczoraj Detroit, więc dzisiaj nie ma przeszkód, aby ograć
najłatwiejszego z tej trójki rywala-Chicago, które w tym sezonie gra już tylko o czapkę śliwek. Trudno doszukiwać się jakiegoś schematu w pojedynkach między dzisiejszymi rywalami, bo wynik może być zaskakujący zarówno pod względem ilości strzelonych goli, jak i końcowego rozstrzygnięcia. Jeśli komuś chodzi po głowie OT, to częściej dochodziło do dogrywek w Chicago. Dla mnie drużyna, która rozegrała mecz jak równy z równym z Calgary, przegrała różnicą jednej
bramki z Detroit warta jest postawienia paru zł, zwłaszcza, że ta inwestycja zostanie przypisana Chicago, bo ich wyjazdy do Nashville, Phoenix, San Jose, Los Angeles czy Anahaim napewno dają zysk.
Typ:1

San Jose-Minnesota
Nie piszmy nic na temat tego meczu-zachowajmy się jak dzieci i udawajmy, że wcale, a wcale nam na nim nie zależy i wynik nas nie interesuje. Ilekroć pisaliśmy o oczekiwanym przez nas OT, to Minnesota przekornie pokazywała nam język. Tak więc, niech sobie myślą, że nam nie zależy.
Zabawa trwa:....stary niedźwiedź mocno śpi, stary niedźwiedź mocno śpi, my się go boimy, my się go boimy, jak się zbudzi to nas zje, jak się zbudzi to nas zje.....Luzik panowie, luzik, stresy są przyczyną wielu chorób układu krążenia.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Tak,tak swietny pomysl nic a nic nas ten mecz nie ineteresuj. Generalnie wynik tego meczu nam zwisa i powiewa
, a że niektórzy wstaną w srodku nocy odpalą kompa to tylko poto by zaktualizować baze antywirusową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Quote
Tak,tak swietny pomysl nic a nic nas ten mecz nie ineteresuj. Generalnie wynik tego meczu nam zwisa i powiewa
, a że niektórzy wstaną w srodku nocy odpalą kompa to tylko poto by zaktualizować baze antywirusową <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

od razu wiadomo ze chodzi o OT w tym meczu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Last edited by kewin; 02/02/2006 21:25.
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 88
Ottawa -Pittsburgh

Czemu omijacie ten mecz....przeciez Ottawa musi cos wygrac po 2 przegranych...a z kim jak nie z Pingwinami?!?!? Jesli nie z nimi to juz chyba z nikim:)

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
witam
Kto by przed sezonem pomyslał, że skazywane na pozarcie Szabelki bedą radzić sobie tak świetnie? Na listach bukmacherów widnieli na samym końcu jeśli chodzi o zdobycie mistrzowskiego tytułu (no może tylko Washington lokował się za nimi) a dziś proszę - udział w PO zapewniony (nie boję się tego stwierdzić. Solidna obrona, twarda walka i od czasu do czasu strzeleckie popisy. Dziś na przeciwko nich stanie przedsezonowy faworyt buków Philadelphia i spodziewam się bardzo zacietego spotkania. Phily moczy ostatnio co może ale uwazam, że na mecz z Szabelkami jednak się zmobilizują. Wynik oscylował bedzie w okolicach remisu a goli - tak mi sie wydaje - za duzo nie padnie. Kusi mnie żeby postawić w tym meczu na Lotników ale pewniejszym rozwiązaniem wydaje się under.
Bufflo Sabres - Philadelphia Flyers - under 5,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bardzo dużo radości sprawia mi postawa Columbus, gdyż jak może niektórzy pamietają jakis czas temu pisałem o tym, że ta drużyna grajac na luzie na pewno zaskoczy i nabruździ jeszcze niejednemu faworytowi. Uważam, ze budowa tej drużyny idzie w dobrym kierunku i w przyszłym sezonie będą już walczyć o wyzsze cele niz tylko urwanie paru punkcików faworytom. Wczoraj w Calgary stoczyli hokejową wojnę, która po SO zakończyła się ich zwycięstwem. Zostawili na lodzie wiele zdrowia, potem podróż i dzis będą testować Oliwiarki. Wydaje misię, że cięzki bój odbije się na dzisiejszej postawie Kurteczek i dziś bardziej wypoczęci zawodnicy Edmonton bedą mieli na własnym lodzie ciut wiecej atutów. Tak więc:
Edmonton Oilers - Columbus Blue Jackets - typ:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
pozdro all <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
BOST-MTL obie druzyny zagraja w krutkim czasie dwumecz,zakladam ze mecze benda bardzow wyrownane a w jednym gora okaza sie dzisiejsi gosci,ale to bliska przyszlosc na dzis proponuje dogrywke.
BUF-PHIL jeden z ciekawszych meczy na"szczycie",rozbedzone szable z lecacymi narzaie na niskim pulapie lotnikami.
Gospodarz zagra pierwszy mecz po dosc udanych wystepach na wyjezdie-jak wiadomo powroty nie zawsze bywaja udane,pozatym goscie wciaz grozni co pokzali w ostatnim meczu.Spewnoscia ich skutecznosc bedzie znacznie wieksza od tej ostatniej na wlasnych smieciach i na to miedzy innymi licze,ze benda skuteczniejsi. Typ 2
NYI-NYR derby,dla mnie wszystko moze sie zdacyc dltego nobet,pisze jedynie dlatego,poniewaz po glowie chodzilo mi zwyciestwo gospodarzy.Jakos nie widzi mi sie zwyciestwo rengerow.Proponowalbym 1X.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Dzis zagralem sobie Panowie remis tej "Waszej" Minnesoty, po raz pierwszy i mam nadzieje ze ostatni
Przed paroma tygododniami zagralem raz remis Nasville jak zobaczylem jaka tu panika panuje no i byl remis, dzis moje blogoslawienstwo na remis Minnesoty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Jak bedziecie kiedys jesczze chcieli by cos weszlo to zglaszac sie do mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 1,486
No i stało się MINNESOTA - REMIS!
Pozdrawiam wszystkich, którzy uciekli od toporka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
ENE DUE RABE POłKNĄŁ BOCIAN ŻABE - Pan Bóg kocha dzieci i czasem warto ogolić j.....i udawać przedszkolaka. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 290
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 290
Terrorist, jestes wielki! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
E tam pociagnalem ze pare sznurkow i wyniku innego byc juz nie moglo. Wbrew pozorom Al-Kaida kontroluje nie tylko rynek diamentow i narkotykow na Bliskim Wschodzie, ale rowniez rozgrywki NHL w samym sercu Ameryki
Tylko Panowie zeby to sie nie roznioslo, bo Bush zaraz wymysli jakas inwazje na Irak czy Syrie... Albo nawet na Norwegie, bo tez mamy rope i stad byla kierowana cala dzisiejsza akcja... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ale powaga Panowie, 2 razy zagralem remis w NHL w tym sezonie, raz Nashville jak nie mogliscie sie doczekac i dzis Minnesote i 2/2... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 357
Minnesota
Good bless Them !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
Y
veteran
veteran
Y Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,219
już jestem w robocie strasznie notabene niewyspany - jak widze zreszta podobnie jak znaczna częśc towarzystwa tutaj.

kasa "odmrożona" i znów będzie można poczuć radość z hokeja:)

Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 44
NA NASZYM OSIEDLU ŚWIECI DZISIAJ SŁOŃCE !!!!!!!!!!!

Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
a juz myslalem ze moja przygoda z bukmaherka sie szybciej skonczy jak zaczeła
Czarny:)

Strona 1 z 18 1 2 3 17 18

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, forty, betowiec, 11kera11), 1,642 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,803
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1