|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
widze jeden zaczal nagonke, i wszystkie niedokochane dzieci sie przylaczyly
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Fisch - Monaco? pomozcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
widze jeden zaczal nagonke, i wszystkie niedokochane dzieci sie przylaczyly Oh Ty biedaku... ile Ci można powtarzać, ile razy ktoś Ci zwaracał uwage ? Teraz jak płaczesz to swoje wypowiedz tez kopiujesz na FB żeby płakać w dwóch miejscach? Odłącz kabel i odrób przyrodę na poniedziałek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
poniżej 9.5 gema w 3 secie 2.10  u jakiego buka masz to zdarzenie? bo w moim nie mogę znaleźć bet365 przed 3 setem... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
widze jeden zaczal nagonke, i wszystkie niedokochane dzieci sie przylaczyly Oh Ty biedaku... ile Ci można powtarzać, ile razy ktoś Ci zwaracał uwage ? Teraz jak płaczesz to swoje wypowiedz tez kopiujesz na FB żeby płakać w dwóch miejscach? Odłącz kabel i odrób przyrodę na poniedziałek. gdzie chlopie placze? od kilku dni nie gram, nic nie przezywam, spokojnie komentuje, wymieniam sie spostrzezeniami na temat meczy, nie tak jak 90% forum ktore siedzi cicho a potem napisze posta ze ksieguje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
dobra Panowie, skończcie juz temat, powiedziane zostało, wystarczy. Nic o tenisie nie można wyczytać, a czas coś obstawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
widze jeden zaczal nagonke, i wszystkie niedokochane dzieci sie przylaczyly swoje napisalem wczoraj, jak dobrze, ze inni tez to dostrzegaja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
kosmos jak zwykle dolgopałov gra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
widze jeden zaczal nagonke, i wszystkie niedokochane dzieci sie przylaczyly po ilości twoich postów widać,że jesteś wjebany w mecz.pl ...współczujemy Tobie tylko,uzależnienia trzeba leczyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
Ktoś tu dobrze prawił o Grigelisie. Jak Becker przegrywa seta z Kowalczykiem to wiedz że coś się z nim dzieje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
jednak Dolgo wrócił do siebie... run 1-11  David biega jak szalony i +4,5 już stracony, bo Ferrer pociśnie z breakiem Olka 63 63 pewnie się skończy, bo do TB chyba Ukrainiec nie dociągnie, a na przełamania ciężko liczyć z jego strony
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
jednak Dolgo wrócił do siebie... run 1-11  David biega jak szalony i +4,5 już stracony, bo Ferrer pociśnie z breakiem Olka 63 63 pewnie się skończy, bo do TB chyba Ukrainiec nie dociągnie, a na przełamania ciężko liczyć z jego strony ja liczylem na brejka w 1 gemie 0:30 mial, lepiej chyba w nastepnych nie bedzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
na dzisiaj ładnie wygląda Fish i F.Lo, tylko Fisz 10 dni temu kreczował więc, żeby sie nie odnowiły bóle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
jednak Dolgo wrócił do siebie... run 1-11  David biega jak szalony i +4,5 już stracony, bo Ferrer pociśnie z breakiem Olka 63 63 pewnie się skończy, bo do TB chyba Ukrainiec nie dociągnie, a na przełamania ciężko liczyć z jego strony ja liczylem na brejka w 1 gemie 0:30 mial, lepiej chyba w nastepnych nie bedzie miał nawet bp...ale bez szans na wykorzystanie byle do TB na dzisiaj ładnie wygląda Fish i F.Lo, tylko Fisz 10 dni temu kreczował więc, żeby sie nie odnowiły bóle. popieram :spoko:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Tsonga w ostatnim czasie, gra mega siano. Może Seppi ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Tsonga w ostatnim czasie, gra mega siano. Może Seppi ?  Seppi gral solidnie, ale Conga 3 uderzeniami go może zniszczyć...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Troicki jak zwykle słaba bania...  under 9.5 gema księgarnia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459 |
Tsonga w ostatnim czasie, gra mega siano. Może Seppi ?  Tsonga to ostatni francuz co moze cos tu ugrac, bo Gaske to dzis 0-2 i Ferdek nawet handi wyrobi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
Tsonga w ostatnim czasie, gra mega siano. Może Seppi ?  Witam  cos na dzis polacasz  wlasnie siedze i przegladam oferte
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|