Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 54 z 55 1 2 52 53 54 55
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
nie mam zamiaru reklamowac na siłę sieci Play, ale od kiedy tam jestem (ok. 1,5 roku), abon. firmowy, rachunki poleciały w stosunku do ery ok. 150% w dół

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
do chuja wacława,
QC TENIS mad

Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
mxk Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,197
Originally Posted by haku
Originally Posted by mxk
nie boicie sie ze jak wezmiecie abonament w Play to nikt nie bedzie chcial do Was dzwonic, ja staram sie nie dzwonic, a przynajmniej dlugo nie rozmawiac z ludzmi z play ;p btw. jestem w t-mobile, i moim zdaniem to oszusci, za niedoplate 0.2 zl zablokowali mi polaczenia i policzyli 35 zl + Vat za blokade.
kulturalnie i szczerze mxk
a jaki to ma sens?
za 10 min rozmowy placic ponad 7 zl troche drogo, a w moim abonamencie rozmowy do play nie licza sie z minut;)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by milan1231
Originally Posted by Quaresma
Originally Posted by Black243
OT

Konczy mi sie umowa z operatorem gsm Mam abo na firme w plusie. Chce zmienic na play bo maja lepsza oferte. Jakie telefony polecacie? Dodam ze szukam porzadnego telefonu nie zabawki

co do Play to polecam, jestem od 4 lat i aktualnie najlepsza oferte maja wiec niech lodzianin nie przesadza z t-mobile bo widac ze pracuje tam tongue

a co do telefonow to jezeli do dzwonienia i smsow to
polecilbym chyba nokie e52 z bardzo dobra, dlugo trzymajaca bateria i w miare solidny chyba ze cos nowszego chcesz wink w sumie nokii nigdy nie mialem i rozne opinie slyszalem ale ten model solidny, ja preferuje SE i Samsungi ale telefonu tez do innych rzeczy uzywam wink

Jestem w play od 2 -lat nie polecam to oszusci..
Choć oferte maja lepsza od innych operatorów,to mam z nimi
problemy..Rachunki po 4 setki ,niby za łączenie z internetem przychodziły.Wcześniej byłem w plusie..
jak sie nie umie czytać to się płaci miałeś internet strefowy wiec się nie dziw ale jest biuro obsługi salony idzie się, i się wie - to samo miałem

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by Llama
do chuja wacława,
QC TENIS mad
ciągnij grin
ale...to prawda~!
Vamos Kubot boks
Fed sucks puke

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
w łodzi 3 koła proszę cię nie pogrążaj tego miasta tu jak nie zagrasz i lopez nie zajebie to masz fart

mxk #5026174 11/11/2011 04:53
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by mxk
za 10 min rozmowy placic ponad 7 zl troche drogo, a w moim abonamencie rozmowy do play nie licza sie z minut;) [/quote]
to fakt, lipa...

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
phau puke

Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
w łodzi 3 koła proszę cię nie pogrążaj tego miasta tu jak nie zagrasz i lopez nie zajebie to masz fart
PANOWIE KLASYK!!!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by kristooo
phau puke
hura wreszcie post tenisowy smile

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by haku
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
w łodzi 3 koła proszę cię nie pogrążaj tego miasta tu jak nie zagrasz i lopez nie zajebie to masz fart
PANOWIE KLASYK!!!
dziękuje wink

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by haku
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
w łodzi 3 koła proszę cię nie pogrążaj tego miasta tu jak nie zagrasz i lopez nie zajebie to masz fart
PANOWIE KLASYK!!!


to Malina piwo grin

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
jutro Ferru plynie z wielkim Johnem tongue

oli #5026186 11/11/2011 04:56
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by oli
Originally Posted by haku
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by lodzianin
pudlo nie pracuje w t-mobil brat jest tam w dziale szkolen w wawie dlatego moge takie znizki jak cos , a jesli chodzi o smiech odnosnie cc to nie widze nic smiesznego bo kumple z osiedla pracuja i okolo 3000 zarabiaja a wiec jak na poslkie realia nie ma tragedii
w łodzi 3 koła proszę cię nie pogrążaj tego miasta tu jak nie zagrasz i lopez nie zajebie to masz fart
PANOWIE KLASYK!!!
no Marcinie sam wiesz jak jest u nas piwo

to Malina piwo grin

Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
znajomi w orange na cc pracują to owszem mają spoko stawki ale co z tego jak umowy o pracę nie mają. a taki ich przełożony ma i może z 1500 wyciąga MAX.

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,350
Originally Posted by wolny styl
Originally Posted by kristooo
phau puke
hura wreszcie post tenisowy smile

skontrowałem drugi set bohli znając życie wdymają mnie wzorowo na odwrót :=lol

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
no tak jest chlopaki pracuje na platynie dwoch ziomkow i w najgorszym wypadku mieli 2600 a czasami zdaza im sie ok.3500 ale juz nie rozmawiajmy o zarobkach i sieciach telefonicznach , bo to do niczego tu nie prowadzi

Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6,632
Originally Posted by lodzianin
no tak jest chlopaki pracuje na platynie dwoch ziomkow i w najgorszym wypadku mieli 2600 a czasami zdaza im sie ok.3500 ale juz nie rozmawiajmy o zarobkach i sieciach telefonicznach , bo to do niczego tu nie prowadzi
dobra weź, mam koleszkę w centrali w wwa "orange" jako kierownik projektów ma 6000. to co słuchawka ma polowe? w wawie ma 2 i troche ale nie w łodzi tu w mbanku na słuchawie masz 1300 zł. chyba że siedzisz 24 h to wtedy masz 3900 więc zapomnij o 3000 na mc za normalny etat

Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 6,187
nie ma tematu mowie jak jest

Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 11,459
chyba pomylilem qc

Strona 54 z 55 1 2 52 53 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, rafal08, Lukasz111, betowiec, forty, latajaca_holenderka, poozon), 2,910 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1