|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
z kolei u ukraincow tez oslabienia i mial nie grac np szewczenko, potem czytalem wiadomosc ze jednak jest bliski gry, ja to odpuszczam, czy po takim samym kursie nie lepiej jest zagrac meksyk u siebie z serbami? warto,warto. ale mecz jest dopiero o 3.00 wiec jeszcze jest czas na ten meczyk 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja z barazy raczej tylko czarnogore x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ja z barazy raczej tylko czarnogore x2 Rzeczywiście, ciężkie te mecze. Na pierwszy "rzut oka", to bym powiedział: BiH - Portugalia X Estonia - Irlandia X Turcja - Chorwacja 1 Czechy - Czarnogóra 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
mateekk to widze ze podobne mysli mamy na dzis, cos z innych meczow godnego uwagi widzisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Apo myslisz ze Czesi jednak ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
O, qrwa... Ale Białoruś ma sparring partnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
lepiej kartyki pograć w meczu Bośniaków czy Turasów ? bo pewnie się będą zdrowo po nogach walić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Apo czemu Czesi wg Ciebie ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Apo myslisz ze Czesi jednak ? Nie jestem przekonany co do awansu, ale myślę, że Czesi powinni u siebie wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 476
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2011
Posty: 476 |
witam dzisiaj under u naszych ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
aha, bo ja jestem w strone Czarnogory i myslalem ze czegos nie wiem jeszcze jakies nowe urazy czy cos
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,694 |
witam dzisiaj under u naszych ? taaaaa ale over u Wlochow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dla mnie remis bardzo mozliwy a kursy pod x2 strasznie kuszące
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
witam dzisiaj under u naszych ? taaaaa ale over u Wlochow  
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
mateekk to widze ze podobne mysli mamy na dzis, cos z innych meczow godnego uwagi widzisz?  ja to narazie widze Irlandie i Meksyk,a szukam overka... moze kartki - ale predzej w meczu Bosnia - Portugalia. ogolnie ciezko mi cos wybrac. poniewaz jestem overowcem,...a nie widze nic pewnego jesli chodzi o Czechow, to jesli chca awansowac to musza wygrac, poniewaz w Czarnogorze moga dostac baty. no co najwyzej ugrac remis. choc to pilka wiec wszystko jest mozliwe. w kazdym razie nie ryzykuje gry na naszycgh sasiadow. lepszy typ to Irlandia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Apo czemu Czesi wg Ciebie ? Czarnogórców oglądałem tylko w jednym meczu. To był wyjazd przeciw Walii. To z tego mam obraz ich repry na wyjazdach. Co prawda, zremisowali z Anglią, ale jakoś mnie ta repra nie przekonuje. Na pewno są inną drużyną w domu. Czesi z kolei, przegrali u siebie z Litwą i Hiszpanią, ale wygrali ze Szkocją, która według mnie, biła by się z Czarnogórą jak "równy z równym". Liczę, że Savić wystąpi w podstawowej, bo kolo jest tragiczny. Dostał szansę w lidze, ale popełnił trzy kardynalne błędy. Czesi jednym golem. Oby strzelił go Kadlec ;boks:
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
mateekk to widze ze podobne mysli mamy na dzis, cos z innych meczow godnego uwagi widzisz?  ja to narazie widze Irlandie i Meksyk,a szukam overka... moze kartki - ale predzej w meczu Bosnia - Portugalia. ogolnie ciezko mi cos wybrac. poniewaz jestem overowcem,...a nie widze nic pewnegojesli chodzi o Czechow, to jesli chca awansowac to musza wygrac, poniewaz w Czarnogorze moga dostac baty. no co najwyzej ugrac remis. choc to pilka wiec wszystko jest mozliwe. w kazdym razie nie ryzykuje gry na naszycgh sasiadow. lepszy typ to Irlandia Jeśli już, to w Turcji bym widział...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dziwi mnie ze nikt nie napisal nic wiecej w temacie odnosnie barazy...a szkoda
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
na gola Bosniakow 1.54 - kurcze troche za nisko, przy 1.65 bylaby juz inna rozmowa
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|