Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 22 1 2 20 21 22
Piostar #5037581 18/11/2011 06:43
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
neo nie był z Azorów tylko lea czyli można powiedzieć 5, a to czy się sam powiesił czy mu ktoś pomógł to są różne historie.

Bonus: Unibet
Piostar #5037628 18/11/2011 08:27
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 2,701
Wiślak z którym studiowałem jest od chłopaków z 5 i tamtych okolic i o tym nawijali,a on sam mieszkał,zaraz za torami z drugiej strony Mazowieckiej,obecnie mieszka tuż przy zajezdni przy Conrada(?) jak się jedzie Opolską,więc trochę histori się nasłuchałem,a i na 5 i w okolicznych knajpach parę razy z nimi popiłem.Wesoła historia,na którymś z posiedzenień,na meczu Legia-Wisła jak był zakaz wyjazdowy,oglądałem z nimi mecz w barze,pośmiali się trochę ze mnie,bo ja żyłem w błogostanie że oni nie wiedzą że kibicuje Legii,a ziomek im już powiedział po pierwszym razie jak baletowaliśmy komu kibicuje.nie raz wódka sie lała,chodziło sie do RTG ale nigdy w łeb nie dostałem smile a wiadome że ludzie różnie się zachowują po używkach ...

co do tego całego neo to obojętne mi czy się sam powiesił,czy mu pomogli ;)dostał to na co zasłużył ...

Piostar #5038039 18/11/2011 20:35
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
royal widac, ze nie jestes zupelnie poinformowany w temacie

Piostar #5038044 18/11/2011 20:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
nie bede tutaj pisal o tym - wkleilem artykul jako ciekawostke, ale zdziwilibyscie sie ile osob obecnie dziala z nami z Azorow, ile pojawia sie na meczach - ale niech to zostanie slodka tajemnica, kropla drazy skale - KONIEC TEMATU bo zrobi sie syf, reszta na priv piwo

Piostar #5038049 18/11/2011 20:39
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Cracovia na Azorach, niebawem Wisła wykupi Maderę. Gdzie ja na wczasy pojadę... frown

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Vorspringer
Cracovia na Azorach, niebawem Wisła wykupi Maderę. Gdzie ja na wczasy pojadę... frown

To całkiem możliwe, bo Madera chce odejść z Widzewa.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Vorspringer
Cracovia na Azorach, niebawem Wisła wykupi Maderę. Gdzie ja na wczasy pojadę... frown

Ciechocinek

Bzyku #5038081 18/11/2011 20:55
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by Vorspringer
Cracovia na Azorach, niebawem Wisła wykupi Maderę. Gdzie ja na wczasy pojadę... frown

To całkiem możliwe, bo Madera chce odejść z Widzewa.

padłem laugh

craax #5038524 19/11/2011 00:50
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by craax
royal widac, ze nie jestes zupelnie poinformowany w temacie
Jak ty taki artykuł dajesz dla ciekawostki na forum gdzie siedzą i czytają wszystko różnej maści ludzie to ja nie mam pytań.Ja nie muszę się z tobą prześcigać kto ma lepszego informatora, bo w tych rejonach na Azorach bywam dosyć często zwłaszcza o cieplejszej porze roku.Kłopot z przerzutami to był już tam z 10 lat temu min bracia Sz.Szczerze to nie wiem czy macie się z czego cieszyć, ja osobiście bym się porzygał i zostawił to wszystko wpizdu jakby jakiś odpadek (w datku świeży) miał większe przywileje niż aktywny Wiślak.To że tam są przerzuty nie zaprzeczyłem ale tacy właśnie stanowią sporą część waszych 'aktywnych, ludzie dla których nie liczy się Cracovia tylko zarobek i dojebanie byłych kolegów, tych samych przy których nie mogli liczyć na większe wpływy.Potem dochodzi do takich akcji, że na meczu u siebie przychodzi was prawie tyle co teraz na Wisłę a trzy dni później zero na meczu 80 km od Krakowa.Śmieszy mnie po prostu ta propaganda o Pasiastych Azorach i kroplach drążących skałę. A co do dwóch wymienionych przerzutów to powiedzmy że to też nie są ludzie których znam z historyjek, a samo podejście do kibicowania jest mi dobrze znane.A co do tych Azorów to ubierz pasiaka i idź tam na spacer blush

Piostar #5039470 19/11/2011 16:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480

Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,931
a gdzie jest szpil ?

Piostar #5040879 20/11/2011 04:01
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438

Aronek #5040902 20/11/2011 04:12
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244
imc Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2010
Posty: 2,244

Kaczyński w swojej książce: "Przykłady wielu krajów, a przede wszystkim Wielkiej Brytanii, pokazują, że grupą szczególnie nadającą się do służby wojskowej są kibice piłkarscy. Oni mają predyspozycje psychofizyczne, są odważni (nawet na granicy brawury) mają zinternalizowane wartości patriotyczne oraz poczucie obowiązku wobec ojczyzny".

To jest pomysł genialny: należy wcielić kibiców do wojska, dać im broń, na początek mogliby dokonać puczu i obalić rządy Tuska, zrealizować hasło "Donald, matole, twój rząd obalą kibole". Otoczenie Prezesa krytykowało przecież sytuację, gdy "cała polska armia mieści się na jednym stadionie", gdyby wcielić wszystkich kibiców do wojska, nasze siły zbrojne mieściłyby się już na kilkunastu, może nawet kilkudziesięciu stadionach. To byłaby prawdziwa potęga, przed którą padłyby na kolana i Moskwa i Berlin.

Jednak pojawia się niejakie podejrzenie, że bataliony kibiców Legii mogłyby potem rozpocząć walkę z batalionami kibiców Lecha, pułki kibiców Wisły Kraków uderzyłyby na pułki Cracovii, oddziały patriotów z ŁKS-u krwawo walczyłyby na Piotrkowskiej z brygadą piechoty Widzewa, cała Łódź spłynęłaby krwią, na Westerplatte broniłaby się placówka Lechii Gdańsk przed nacierającymi oddziałami śląskich, ergo niemieckich, jednostek Ruchu Chorzów. Generał "Staruch" i generał "Litar" to mogłyby być w naszym narodowym panteonie postaci nie mniejsze niż generał Żeligowski czy generał Anders. Dla Jarosława Kaczyńskiego zostawiam w tym filmie skromną, ale ciekawą rolę Marszałka i Naczelnika Państwa.

[Krzysztof Varga w antykibolskim zinie z czerwonym prostokącikiem w logo ;)]

Piostar #5044448 21/11/2011 16:04
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Jaroslavus Maximus Lordus Protekotorus

Strona 22 z 22 1 2 20 21 22

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1